0 oy
570 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından
Kızlar merhaba eşim sürekli pubg oyun oynuyır geceleri. bebegimiz var 10 aylık haliyle ben yorulup yatıorm oda gece kendine vakit ayırıyor. Yataga bile gelmıyor kimi zamanda borsayla ilgilenıyor tv izliyor salonda uyuyor son bıkac aydr böyle daha önce cok konustm ama nafile. Artık üstüne gitmiyorm.bide ramazan diye sahuru bekliyor. Ama cinsel anlamdada uzaklasmaya basladk bende yoruldm artık. Siz olsanız ne yapardınız. Çünkü sasırdm surat assamda olmuyor konussamda takmasamda. Sizce bu durum normalmi. 

11 Cevaplar

0 oy
(2,860 puan) tarafından
Bacım cıbıldak gez evde sonra göster elletme bak nasıl gelcek cilve yap ama sakın yüz verme :) 
(11 puan) tarafından
Valla coxuktan vakit kalmıyorkı canım vakıt oldgndada o ztn olmuyor. 1 2 gn gösterip elletmesem 3. Gn den snra yine aynısı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşlerden biri oyuna daldığı zaman maalesef ne kadar sevgi olsa da uzaklaşma oluyor eşinle konuş biraz ara vermesini istediğini söyle mutlaka canım daha fazla sarmadan 
(11 puan) tarafından
Valla 2 senedir oyun ve telefon bagımlısı cok konustm ama olmuyor canm tepkimi artık nasıl verecegmi sasrdm drngesizleştrdi beni
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Ah o oyundan bende çok çekiyorum bizi anlatmışsın resmen canim
(1,464 puan) tarafından
Bende çok yorulup bunaldım ailemin yanına geldim kafam rahatladı şimdilik gidince kabus geri başlar lanet oyun kapanır inşallah
(11 puan) tarafından
Keske keske kapansa valla ramazan ayında kabul olur ınsallah  kendmi artk cok yanlz hıssedıorm
(1,464 puan) tarafından
Inşallah canım sende bi süre uzaklaş evden çok iyi geliyor
(11 puan) tarafından
Uzaklascak biyerm yokkı yenı tasndık annemlere de sürekli gidip gelmektende gına geldi dip dibeyiz bide calısıorum evde oldgmdada dnlenmek eşimle vakt gecrmek istıyırm ama nafile
(1,464 puan) tarafından
Karşına alip bir konuş o zaman canım böyle devam etmez
0 oy
(891 puan) tarafından
Bnm esimde cok oynar gece yarilarina kdr ayrida yatariz cocuktan dolayi kendisi cok horlar . Ama uzaklasmadik birbirimizden cinsel hayatimzdada eksiklik uzaklasma olmadi. Allah o oyunu cikaranlari bildgi gibi yapsn 
(11 puan) tarafından
Aminnn canım amin. Ama eşlerin ayrı yatmasnı bek doğru bulmuyorm belkide bundan dolayı cok kafama takıorm daha 3 senelk evliyiz cocultan snra daha cok böyle oldu
0 oy
tarafından

Canım valla benim eşimde oyun delisi Sana yemin ediyorum canım sabahtan beri iş yapmak çocuk bakmak yemek yapmak derken pestilim çıktı benim kızın diş zamanı aşırı bunaltıyo 8 aylık şuan bulaşığı yıkadım sonra çocuğu uyuttum biraz önce yemek yaptım eşim işte açacak orucunu onun için sabahta erken gidiyo sonra yemek yapmayı bitirdim eşim oyun oynuyodu hadi ÇOK YORGUNUM VE UYKUM VAR AMA  beraber oynayalım dedim eşimle PlayStation oynadım ablamın eniştemle arası da sizin gibi aynı buda şundan kaynaklı eşiniz ne yapıyosa sizde onunla oynamaya çalışın yarım saatini ayırsan bile belki onu mutlu eder seni daha çok ister senin varlığını hisseder şuan aşırı kendini kaptırmış onu kendine getirmelisin bu senin elinde <3

(11 puan) tarafından
Ya canım aynen benimde oyle anlattgn gibi bana cok dedi beraner oynayalm diye ama ben istemedım sevmıyorm cnkü. Bide hem çalısıorum hemde cocuga eve yetiş derken vakit kalmıo dinlenmeye bile onuda öyle gördkce sinirlerim bozuluyor ve kendimş toparlayp sıcakta davranamıyorum bu halimle ben sürekli alttan alıorm
tarafından
Sende çok haklısın tabikide kuzum ama biraz kocanı kendine çekmelisin  3 kere oyun oynasan 20 dakika bile sürmez sonra  kocacığım benim şunu şunu yapmam gerekiyor bitirip yorgun olmazsam bir daha oynarız de yanağından öp o ona. Yeter mutlu bile olur kocalarımızı elimizde tutmak zorundayız yoksa başkasına itmiş oluruz aldatan kocaya yapacak bişey yok ama konu oyunsa üstesinler gelirsin kuzum dene bu dediğimi o zaman farklı şeyler olacak mı buraya yaz olur mu :))))
(11 puan) tarafından
Ay allah senden razı olsn canım deniycem en kısa zamanda cok gzl motıve ettn benı. Farklı bi bakıs acısına ihtycm var böyle yoruöyn için cok saol
tarafından
Ne demek kuzum benim :))) inşallah umduğum gibi olur
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Yeni evliyken basladi oyuna 2 aylikken felan 1 senedir kesintisiz oynuyor her aksam ve çok sıkıldım ben onu kendi hâline bıraktım napayim bebek bekliyoruz bebek değiştirecek mi cok merak ediyorum 
(11 puan) tarafından
Benşmki değimedi hatta ilerledi umarım senınkı değişir
(121 puan) tarafından
Hiç umutlanma canım bebekle beş dakika oynar degismiyo o oyun bağımlılık yapiyo aynı şahıstan bende de var benek olur değişir dedim malesef
0 oy
(2,574 puan) tarafından
Cocugu bahane etme kiz giy azcik açık seçik bak tlfonu nasıl bırakıyor benim.esimde YouTube belgesel amerikan flimleri izler 2 tane ufak bebeğim var ama esimide ihmal etmek istemem 
0 oy
(31 puan) tarafından
Geçen sene benim eşimde pubg çok aşırı oynuyodu çok tartışıyoduk. Sonra bende indirdim o geldiginde başladım ıynamaya yemek saatinde ble oynadım birliktede çok oynadık sonra baktıki ben baya daldım bu işe ilgim azaldı oda sildi bıraktı oynamayı ardından bende sildim kurtulduk.
(11 puan) tarafından
Demekki bu işin çözümü bu anlaşılan denemedgm bır bu kaldı bakalm bnu deneyeym
0 oy
(402 puan) tarafından
Böyle adama ne yaparsan yap düzelmez ne yazıkki.geçen gün bi boşanma sebebi okudum.bir pazar günü baktımki yalnız kahvaltı ediyorum öyle boşandım diyordu.maalesef şiddet illa döverek söverek değil iletişim kurmayarak da oluyor.yani sessizlik de bir boşanma sebesi.
0 oy
tarafından
Bir kere indirdiğini gördüm dedm hemen sil o oyunu zaten kısıtlı vakit evdesin ondada oturup oyun oynamazsn sildirdim valla hiç başlatmadim burda çok okuyorm bu ooyun yuzundn yaşananları bence sende kons sildirmeye cals

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 231 göst.
7 Mart 2022 Diğer kategorisinde BetulOpoz (479 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 308 göst.
26 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 403 göst.
15 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde SENEM46 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 228 göst.