0 oy
869 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Biraz önce konuştuk bende sandım moral vermek için aradı bana diyor derya ne yapacaksın ayrılacaksında çocuklar küçük çalışamazsın mecbur affedeceksin dedi mecbur diyor bakın burayı iyi okuyun hanımlar onun cevabını aynen böyle verdim ben senin kardeşini seviyordum affetsem sadece bu yüzden affedebilirdim ki artık o zavallıyı midem almaz maddi gereksinimimi karşılayacak kadar kendime güveniyorum sana kötü bişey daha söyleyeyim işimi buldum boşanma davasınıda çoktan açtım geçmiş olsun dedim o kadar çok uğraştıki Benimle halada uğraşmaya ezmeye devam ediyor yazıklar olsun bunları tanıdığım güne 

25 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Cevaplarınızı okuyorum ama size cevap verirken telefon dönüyor reklamlardanmı neden anlamadım 
-Reklam-
+2 oy
(10,988 puan) tarafından
Ne cekiyor sun onuda öküz öldü ortaklık bitti diyiver
tarafından
Beni artık onunla ilgili arama dedim zaten arıyorsan yeğenlerini sormak için ara benim bunları konuşacağım kişi sen değilsin dedim
(10,988 puan) tarafından
Oh iyi demişssin
+1 oy
tarafından
Kadının kadına  yaptığı zulmü kimse kimseye yapmıyor ya nedemek mecbur affedeceksin ne mecburlugun var mis acaba ? Utanıp sıkılıp affet ablacım ben onun kulağını çekicem bir daha böyle bir şey yapmaması için göz dağı vericem gel etme bir daha dene diyeceğine daha hala üste çıkma çabasındalar ne kadar ayıp ya insan utanır utanır tuuu onun kadinligina 
tarafından
Anlaşamadığım tek insan kuzu yeryüzünde herkesle anlaşabilirim ama kadının bana hep bi gıcıklığı var oda bunun için bulunmaz nimet nereden vuracak beni oradan vuracak vurduğunu sandı ama hiç öyle olmadı onlar beni dahada kamçılıyorlar böyle yaparak dahada güçleniyorum canım
tarafından
Aynen öyle sen çok güçlü bir kadınsın elimden gelsede keşke bende sana destek verebilsem inan gurur duyuyorum sen böyle güçlü durdukça eminim ki çok daha iyi olacaksın çocuklarında sende dimdik ayakta durup her şeye göğüs gerecek guctesiniz kimseyi umursamayın ❤❤❤❤
0 oy
tarafından
Aynı şey senin başına gelirse sen çekebilirsin ama benim duam Allah kimseye benim yaşattıklarını yasatmasin.  Deseydin 
tarafından
Kendi çeker zaten sırf çalışmamak için düzeni bozulmasın diye çocuğu olmadığı halde çeker herkestende aynı tepkiyi bekliyor
0 oy
(14,080 puan) tarafından
Onlar çok basit birşeymiş gibi bide affet diye bekliyorlar peki sen düşünüyor musun??
tarafından
Affedemem yüzünü gördüğüm an yaptıkları geçti gözümden bu beynimden silinmez
0 oy
(119,739 puan) tarafından
engelle sulalesinj
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Destek olacaklari yerde mecbursun affedeceksin demezler mi ya. Sanki çok önemli olmazsa olmaz biri kardeşleri o olmazsa sen aç kalırsın yaşayamazsin vah vahh. Evlenmeden önce nasl yasiyodun sen acaba.
0 oy
tarafından
Hepsi aynı pok kardeşi ne ki ablası ne olsun be arkadaşım. Allah sana sabır versin 
0 oy
(10,591 puan) tarafından
Ben kimseye mecbur değilim hele senin sülalene hiç değilim deseydin. Gerzek
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Acaba onun başına gelse ne yapardi çok merak ediyorum yani Allah kimsenin başına vermesin ama o duruma düşmeden anlamazlar..söylemek çok kolay ama bide yaşayana sorsunlar
0 oy
tarafından

Hiç bir kadın eşine muhtaç  değil kendi ayakları üzerinde durabilirler .

aferin sana helal olsun dim dik dur çocukların için kendin için yaşa bugün aldatan yarın yine yapar bide ne demek ya kendinden büyük birisiyle 

valla öyle kişiler öyle hayattan vazgeçmez olan sana olur kuzum kendine güven her zaman <3

0 oy
(6,859 puan) tarafından
Helal olsn bacım aynen devam çocukların için :) ayaklarını sağlam bas yere kimseye de boyun eğme. Rabbim yardım eder.
0 oy
tarafından
Kadının düşmanı yine kadınmış tekrar anlamış olduk cnm 
0 oy
(2,321 puan) tarafından
İnsan değil bunlar
0 oy
(612 puan) tarafından
Seni takip ediyorum ama bir türlü yazamadım. Ne kadar güçlü bi kadınsın. Postlarını okudukça ayağa kalkıp alkışlayasım geliyor. Rabbim yolunu, bahtını açsın, güzel kılsın. 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Eşin naptiki.sanki.ogullari Hint kumasi
0 oy
tarafından

Hahahahayyyy ne mecburlugun varmış kizzzz :woot: anam mi babam mi deseydin mal mıdır nedir bunlar ailece :D verilmiş sadakan varmış vallahi Allah kurtarmış seni. Beyinsize bak mecburmusmusmusmusmus. Ayyy orada olup sövüp sayıp suratına kapatmak vardı telefonu. 

0 oy
(18,038 puan) tarafından
İyi demişsin bidada açma telefonlarını onunda ailesininde sinir etmesinler seni boşver
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Ayrılacak essek gibi bana nafakami oducek deseydin
0 oy
(8,589 puan) tarafından
Ayy rezil insanlar  bide affetmeni bekliyorlar. Sen cok güçlüsün taviz verme 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 792 göst.
0 oy
5 cevap 266 göst.
0 oy