0 oy
332 göst.
Aile kategorisinde (1,698 puan) tarafından

Merhabalar kızlar. Benim kızım 1 yaşında gelişiminde gerilik var aktif olarak fizik tedavi alıyo. Evde de yaptırıyoruz sürekli. Yani YAPTIRIYORUM desem daha doğru olur. Birkaç gündür ramazan vs girdi düzenimiz bozuldu biraz aksattım sanırım ama ben de insanım. Sabah akşam saatli ilaç ver (epilepsi hastası ayrıca). Sürekli gözün üstünde olsun. Sürekli çalıştır hareket yaptır bazen insan bitkin düşebiliyor. Neyse bugün eşim durup durup bana çattı. Aksatıyorsun şöyle böyle. Hiç takdir görmüyorum çocuk gelişiyor tebrikler yok. Ama azıcık aksasın hemen bana laf ediliyor. Sanki çocuğu ben babamgilden getirdim bi de ben hasta ettim. Eksik noksan gördüğün yerde sen çalıştır di mi? 

Çok sıkıldım artık. Kızım benim canım bitanem ama ben de insanım aylardır ondan başka hiçbir şeyle ilgilenmedim bunaldım karşılığıysa bu laflarmış. Bi anne olarak gerçekten kırgınım..

6 Cevaplar

0 oy
(10,406 puan) tarafından
Bunları eşinle de paylaş canım baba sadece eve ekmek getirmekle yükümlü değil bakımı ile de ilgilenmek zorunda. Yoksa baba olmakta ne var 
(1,698 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum. Bi de bizim çocuğumuz özel ilgi bekleyen bir çocuk. Sadece ben tek başıma yetemiyorum artık inan yetemiyorum..
(10,406 puan) tarafından
Doğrudur canım yeri gelıyor sağlıklı evlat bile ne olur biraz ilgilen seviyesine getiriyor bizi kaldi ki kıymetli bir evladınız var sizin 2 kat özen isteyen. Kesinlikle bunu ya konuşarak çözmeye çalış sakince. Senle konuşmak istiyorum biraz de ve sadece bir sorunum var tartışmak istemiyorum inan de. Derdini ağlamadan gerilmeden anlat. Biraz olsun yükümü paylaş istiyorum de. Baktın hala aynı terane sana her söylendiğinde al o zaman bak de çık odadan
(1,698 puan) tarafından
Umarım konuşmak işe yarar. Çok teşekkür ederim böyle destek görmek çok değerli ❤️
(10,406 puan) tarafından
Umarım canım. Konuşmak iyi gelıyor insana ne zaman istersen konuşuruz :)
(1,698 puan) tarafından
Çok sağ ol ❤️
-Reklam-
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Benimkide öyleydi burnu akardı bana seslenirdi ağzı akardi bana seslenirdi hani degil altını ağzını sildiğini bile bilmem. Snra biz ayrıldık firsat mı verdin beni kızımdan ayırdın oldu. Yani o yırtnmis ben yapcam diye ben izin vermemişim. Sonrasında anliyolar değerini de bseye yaramıyor
(1,698 puan) tarafından
İşte keşke baştan bilseler ama yok en küçük şeyde sen haksızsın..
(2,075 puan) tarafından
Boşver sen kendi değerini bil. Üzme kendini bunlar için. He de geç
(1,698 puan) tarafından
Öyle yapacağım artık başka çarem kalmadı.. sağ ol
0 oy
(410 puan) tarafından
Beni yanlis anlamayin 25 yasinda 1 senelik evli ve 6 aylik hamileyim... ablamda benzer seylerden sikayetci acaba biz erkegimizi cok mu el ustunde tutuyoruz olgulanmamis oluyorlar bence ona sorumluluk verin yeri gelsin ev supursun yeri gelsin cam silsin yeri gelsin cocuguna baksin ablam esi ise gidiyor uykusu bolunmesin diye hic ruhu duymazdi cocuk kendi aglarken  sizin durumunuz daha hassas anne sevkatiyle herseyi ustleniyoruz boylece erkek sadece eve para getirmekle yukumlu saniyor 
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Hep biz ilgilenmek zorndaymisiz gibi demi hic deme canm karantinadahz bn kotuyum esim iyibiki cocuk var telefonu aliyo eline bebeler birbeni yiyo adamin hoc bise umrunda degil sinirden gebercem sabah iki dakka yanliz biraktim kucuk deli gibi agliyo kendi sinirlnmis iki cocuga bakamiyo ya 
0 oy
tarafından
siz gayet güzel yetiyorsunuz mükemmel beş anne olduğunuza eminim ama hepimizde insanlık halleri var eşiniz biraz daha ilgilense üstüne düşse rahatlayacaksnz anlayan biri ise eşinizle sohbet edin bence 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 290 göst.
4 Mart 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 345 göst.
19 Eylül 2022 Aile kategorisinde Kirazebru (598 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 293 göst.
12 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Asdfg11 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 339 göst.