0 oy
289 göst.
Diğer kategorisinde (877 puan) tarafından
Eşimin işi masa başı geç gider erken gelir çocuk yemek bulasik ütü çocuğu dışarı çıkar haftasonu evde tamamen çocuk bende uyutuyorum ev toplamaktan yemek yapmaktan tam dinleniyim diyorum çocuk uyanıyor eşimin istekleri bitmiyo onu getir bunu getir acıktım vs sabah 8 den gece 12 ye kadar oturmuyorum  artık çok yoruldum dayanacak gücüm kalmadı 

11 Cevaplar

+2 oy
(4,310 puan) tarafından
Erkeklerin evlenmek icin iki sebebi var 1.cinsellik  2. Kendine hizmet edecek biri diyeceklerim bu kadar
(877 puan) tarafından
Maalesef ki öyleymiş
-Reklam-
0 oy
(4,993 puan) tarafından
Eşin niye seni getir götürcü olarak kullanıyor kendisi alsın yazık yahu.
(877 puan) tarafından
Kendisi alırsa eli falan yorulur Allah korusun
(4,993 puan) tarafından
Ben eşime sadece cay veririm baska bsey isterse alir kendisi benimde 2 çocuğum var ama erkeklere tabi karaktere bagli bir seyi 6364783 kere soylemen lazimmi zamanla alissinlar
0 oy
tarafından
çözüm basit Allah agız vermıs diyeceksin ınsanım yoruluyorum al cocugu ıste evde bak ıster gezmeye gotur ben yatmaya gidiyorum bu kadar gıdıp uyuyacaksın keyfıne bakacaksın... ha dedın yapmıyor mu sende o yok gıbı yasamaya baslayıp hıcbır ısını görmeyeceksin 
(877 puan) tarafından
Az dinleniyim diyorum yatıyorum bakamicaksan bu çocugu niye dogurdun dio
tarafından
sen ne dıyosun sadece benım degıl bu cocuk tek basıma yapmadım ben robot degılım demıyor musun nasıl bır zihniyet bu ya
(1,140 puan) tarafından
Ay sen tek mi yapmışsın çocuğu.ne cinsler var ya
(877 puan) tarafından
Diyorum sen kadınsın dio
tarafından
sende öküzsün de ay nasıl sınır oldum ya bırde masa bası memur yorucu ıs degıl hafta sonu ıkı gun evde yazıklar olsun ya  fabrikada calisan esım mesaiye gıder yorulur ustelık ıs kazası gecırdı belınde kırıklar var ona ragmen yorgun da gelse destek istesem esirgemez ben zorda kalmadıkça ıstemem tabı  ınsan sevdıgıne kıyar mı boyle ya
0 oy
(6,397 puan) tarafından
Eşinin istekleri oldugu zaman kalkıp kendi istediğini kendisinin alması gerektiğini gerekirse bin defa söylemen lazım. Evin hizmetçisi değil, hanımısın sonuçta.
(877 puan) tarafından
Ben getireceksem sen bu evde ne işe yarıyon dio
(6,397 puan) tarafından
Ne işe yaradığın ortada zaten görmüyor mu. Cahil!!! Kesinlikle taviz verme yemeğini yaparsin koyarsın önüne çayını yaparsın koyarsın ama onun dışında suyunu kendi alsın kirlilerini sepete çocuğa baksın yani ufak tefek şeyler yapacak sanki ev temizliğimi bekliyorsun
(877 puan) tarafından
Eve gelir işten akşam sürekli telefon ve maç izler yaptığı başka bir şey yok
(776 puan) tarafından
Madem benim işim ev işi çocuk senin işin maddiyat o zman maddi her istediğimi alacaksın sen eksiksiz yapınca eksikseiz hizmet alırsın de
0 oy
(330 puan) tarafından
Hani evle yaşasan anlarim bende esimin ailesiyle yasiyorum oturmaya pek firsat bulamiyorum ama ben kocam cocugum tek olsak kocam oyle dsvransa valla ölu taklidi yaparım beni kocam anlamayacaksa ben ne yapim o kocayı dediginiz gibiyse sadece masa basi is yapiyorsa cok yorulmuyordur da bu neyin tavrı 
(877 puan) tarafından
Halimi goruyo ama yinede kalk dio:(
(330 puan) tarafından
Erkekler kadinlar ellerinden gidince degerini anliyo duygusal fiziksel uzaklasinca artik onlari gormeyince anliyorlar kendilerini o duruma getiriyorlar. Sonra diyorlar niye soguksun niye gulmuyorsun gulecek hal birakiyorlar sanki
İnsallh senin eşinde o duruma gelemden duselip degerini anlar
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Kadınlara üzülüyorum. Cidden kadınların yükünün ağırlığı hiç bi erkekte yok. Erkeklerin vurdumduymazlık ise beni çileden çıkarıyor. 
(877 puan) tarafından
Aslında en çokta o yoruyo
(1,100 puan) tarafından
Aynen öyle. Esim diyoruz çünkü. Eşten ister istemez biseyler bekliyorsun. Bütün gün evin içinde olabiliriz evet ama 5 dk oturabilen varmı çocuğu oluots merak ediyorum. Bazı kocalara imreniyorum ya cidden imreniyorum kıskanıyorum:)
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Bugun oğlm dıaşeı için tutturdu eşim hem vardiyalı çalışıyor hemde kendi dükyanımız var o a bakıyor sezan yeni açılmaya başladı dükyan işi dedm al çocuğu dışarı çıkar 1 saat kadar bnde işlerimi halledim mırın kırın etti sana para verim çıkın dedi bnde insanım dedm sen oluyorsun bnde yoruluyorum dedm onlar gelene kadar inanki evin işini bitirdim totomu yere koymamla gelmelri bir oldu 
(877 puan) tarafından
Hiç dinlenemiyoruz maalesef:(
(2,804 puan) tarafından
Bide 2. Ye hamileyim valla nasıl yapıcam bilmiyorum
0 oy
(235 puan) tarafından
Allah kolaylık versin benim de durum ayni yogunluk olarak ama esim sagolsun is buyurmaz elinden geldigince yardim eder. Bizim kiz da dis cikariyor bu aralar sinir krizi gecrtiyor bana 
(877 puan) tarafından
Eve gelir telefon ile oynar çocukla araba sür derim oturduğun yerden çalışıyorum sen evdesin akşama kadar dio
(235 puan) tarafından
Afedersin benim kocam dese kaldir totonu ccukla oyna biraz derim. Madem oyle sen de otur evin isini yapma. Zorunda misin herseye yetismeye laf soylemeye hakki yok yani
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Söyle.kuzu güzel güzel 1 2 kerede anlamazlar ama.soyle. Ben enerjim bittiği günler eşim mesela.cay içelim der yaparsan içeriz derim. Ağlamayan bebeğe.emzik vermezler.misali. eşim bekarken anası cayina şeker katıp karıştırıp veriyordu eline sen düşün. Yapacaklar Yani öyle ya da böyle. 
(877 puan) tarafından
Diyorum 2 .çayı sen getir bari diye sen evdesin kalk getir dio
0 oy
(13,079 puan) tarafından
Böyle hanzolar keşke evlenmese
(877 puan) tarafından
Ah ah keşke ...
(13,079 puan) tarafından
Kendisine sorsan mükemmel kocadır
(877 puan) tarafından
Kendinde hiç hata gormeyen kişidir kendisi
0 oy
(403 puan) tarafından
Bnde 3 çocuk var biri 3 buçuk biri 2 buçuk yaşında biri de 9 aylik ev iş yemek çocukların bakımı yemesi temizligi .ama 5 dkk kucağına al sofrayı kurayım diyorum en fazla 5 dkk dayanır yine de bna sn ne yapıyorsun ki der dawar gelmişler dawar giderler .
(877 puan) tarafından
Biz hiç yorulmuyoruz zaten robotuz çünkü
(403 puan) tarafından
Evet bisy diyince de mecbursun annesin der Allah bize güç kuvvet sağlık versin de bunların eline düşürmesin bı an bile bakmazlar

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 332 göst.
17 Nisan 2021 Aile kategorisinde Melike☺️ (1,698 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 383 göst.
4 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Mrvk04 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 283 göst.
17 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 664 göst.