+1 oy
757 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Egarjsfsfjstmdgjsfjjsg

18 Cevaplar

+1 oy
tarafından

En İyi Cevap
Kıyamam sana üzülme Allaha sığın üzüldükçe dua et bende oyle hamilelik dogum ameliyat derken 1.5 sene  ayri kaldim cok ozledim zor zamanimda onlari yanimda isterdim ama olmadi babam yaşlı 80 yaşında cok dua ettim Allaha ölmeden goreyim onu diye ve rabbim nasip etti oglum 9 aylik oldu dogum sonrasi depresyonum hafifledi Allaha şükür yaşayınca hiç geçmeyecek sanırız ama baki olan Allahtir kederde geçicidir birer imtihandır bize kalbini ferah tut kalbinin derinliklerinden Allaha dua et <3<3
tarafından
Kendini salma iyi hissetmeye çalış evde bile olsa kendine vakit ayır ibadet et ev işi biraz.gordunmu kalani dinlendinmi gecer gider günler bunlar geçince aklina geldimi huzunlenirsin ama iyiki gecti dersin sıkıntı hastalik hep sürse halimiz ne olurdu acıyı da derdi de kederide mevlam hafifletir kaç haftaliksin canim<3
tarafından
Ben daha cok yeniyim 10 haftaligiz .dusuk tehlikem var hic bir sey yapamiyorum . Ama gecicek bu gunler .ibadet ediyorjm bol bol insallah gececek bu gunler ❤️
-Reklam-
+1 oy
(119,153 puan) tarafından
haah ayni ben bende kotuyum bugun
tarafından
Sen de mi uzgunsun ? Sana noldu ?
(119,153 puan) tarafından
hiic sorma
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Görüntülü ara canım bi nebze için rahatlar 
tarafından
Evet o da olmasa napicaz bilemiyorum
0 oy
(299 puan) tarafından
Eşin ile mutluysan üzülme canım ya görüntülü konsun ne bilim kocana de gotrsun seni
tarafından
Mutluyum ama o da aile kadar yetemiyor. Yetemez .doktor yasakladi gitmemi , yurumem bile yasak :( Allahin izniyle tehlikem gecer de gideriz
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Ben de gurbetteyim. Bebeğim var 14 aylık. Yoruldugum zaman annem gelsin yardım etsin. Çay koyiyim içelim. Alışverişe gidelim o kadar çok isterdim ki ☺️ ama Kısmet ne yapacaksın işte..
(144 puan) tarafından
Benimde çok özlediğim istediğim şeyler bunlar :)
0 oy
(4,646 puan) tarafından
Kıyamam ya görüntü konuşun cnm elbete yatışmıyacak ama bi nebze iyi gelir
(4,646 puan) tarafından
İnsan çıkdırır valaha
tarafından
Aynen ya
0 oy
(144 puan) tarafından
Bende gurbetteyim ve doğumdan sonra gidip görebilicem yani yaklaşık 7 ay sonra :) ama sürekli ararım görüntülü başka türlü çok zor zaman geçmiyo. Ama ağlamanız kesinlikle çözüm değil bebeğinizi düşünün :/
(144 puan) tarafından
Sağlıkla bebeğini kucağına al gerisi bi şekilde hallolur. Bazen çözüm bulamayınca kabullenmek gerekiyo. Başlarda her gece ağlardım neden yanımda değiller diye hala çok üzülüyorum ama şimdi düşünmem gereken bi can daha var beni tutuyo birazcık :)
tarafından
Demi ? Ben de karnimdakini dusunuyorum .aglarken bile sakinlesmek icin karnimi tutup konustum onunla :) simdi sakinim .Cok tesekkur ederim
0 oy
(124 puan) tarafından
7 kere inşirah süresini oku ferahlarsın rahatlamaya ihtiyacın var  olumsuz düşünme bu zamanlar geçici 
(124 puan) tarafından
Olumsuz düşünme hamile olduğun için çok hassassın kendini toparlaman gerek düşük riskim var  diyorsun  çocuğun için kendini motive edecek birşeyler bul üzüntün bebeginide etkiliyor
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım. Üzülme bu günlerde gecer inşallah sayılı gün çabuk geçiyor bir bakmışsın bebeğin kucağında
tarafından
İnsallah canim benim insallah .Allah razi olsun .
0 oy
tarafından
Üzülme canım Allah büyük , bol bol dua et
tarafından
Sag ol canim benim hep ediyorum hep .Allahtan baska da kimsem yok zaten .
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Bende sendenim malsef uzaktaym 2 yildr ailemi gormyorm dogru durust konsmyorum bile cok skldm darqldim hic bi yere gidemyorum esim denen ***** dogru durust ilgilenyor bile hep cocuklar cocuklar bunldim artik cezaevinde gibiyim 
(4,101 puan) tarafından
Simdiki aklim olsaydi degmeyen bi adam icin taa uzaklara gelmzdim evde kalsydim daha iyi anne bana herseydir yaaa
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Ah ah gurbet zor olur çeken bilir. Bende 3 sene yaşadım gurbette. Sabredin geçiyor hepsi. Alışıyor insan zamanla. Ağlamayı da kabulleniyor aşılacağını da
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Çok zor senin için ama en azından iyiler diyorsun. Teselli ediyorsun. Bak babaciginda iyimis hamd olsun kuzum
tarafından
Evet canim benim tek tesellim iyi olmasi :) cok sukur Allaha sukur
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Üzülme canım en azından hayatta baban sesini duyabiliyorsun buna da şükür ben mezarına gitmeyeli 2 yıl oldu mezarını bile özledim
tarafından
Allaha sukur canim .Allahim rahmet eylesin babacigina .ozluyor insan , ozlem hic gecmiyor .
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Kız kendine gel. =)) ben 10 ay ailemin yanına gidemedim. Yeni geldim şimdi burdayım hepsi korona oldu =)) ben tek negatifim Allah tarafından herhalde ama çok yoruluyorum yemek bulaşık çamaşır derken doğuma 10 gün kaldı fıçı gibi olmuşum zaten =) zor hareket ediyorum ama mecbur. Kaynanam gelip seni alalım dedi ailemi bu şekil bırakamam dedim diğer gün zaten karantinaya girdik artık istesem de gidemem. 
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Zor ya insan ailesinden uzak görüntülü ara en az için rahatlar
tarafından
Evet goruntulu falan konusuyoruz anca oyle rahatliyorum
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Bende kendimi çok yalnız hissediyorum annem 8 ay önce kanserden vefat etti babam yanlız yaşıyor babam Ankara'da ben İstanbul'dayım günde 3 kere arayıp sesini duyuyorum 5.5 aylık hamileyim kimsem yok çok zor Allah'ım yardımcımız olsun
tarafından
Seni cok iyi anliyorum .Allah rahmet eylesin anneciginin mekani cennet olsun canim benimmmm. Allah yardimcin olsun canim benimm
0 oy
(425 puan) tarafından
Ya ben ne edem 4yil olacak memleketime gidemiyorum kör olasıca pandemide tuzu biberi oldu 2sene daha gidemem gibi gorunuyor. 
tarafından
Ah ah canim Allah yardimcimiz olsun
(425 puan) tarafından
Amin inşallah diyorum şimdi annelere asın aşın memlekete kız vermeyin annemde diyor egiden bana dokunmazdi türkü şimdi kötü oluyorum
tarafından
Evet o turkuyu ben de simdi daha iyi anliyorum :(
(425 puan) tarafından
Anlıyoruz ama geç anliyoruz isde((

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 1,048 göst.
24 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Bsra77 (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 543 göst.
25 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Erceyl (379 puan) tarafından soruldu
0 oy