0 oy
605 göst.
Aile kategorisinde (2,252 puan) tarafından
Kizlar annem 2 ay teyzeme gitti. Kiz kardesim de 17 yasinda benimle kalacak dersanesi var hem de bana yardimci olmaya. Neyse bir yandan ders calisiyoruz ikimizde bir yamdan ogluma bakip is yapiyoruz bir yandan da diyet yapmaya calisiyoruz. Çocuğum cok huysuz eskiden nerdeyse 3 gunde bir supurebiliyordum simdi her gun. Eskiden gunde 5 sayfa calisiyordum şimdi en az 30 sayfa calisiyorum. Neyse  esim gecen de soylemisti bugun de 2. Kez dediki eskiden daha cok is yapiyordun. Sinir oldum o ne demek 2dir soyluyorsun dedim. E  sen dedin spor yapamadik bugun diye dedi. Ya spor yapamadik sadece ne alaka seninle gorusemiyoriz bile farkindaysan ne biliyorsun eskiden daha cok is yaptigimi. 2dir bunu diyor ne demek istiyor ben mi yanlis anliyorum. Zaten sinir oluyorum sabah 10a kadar uyuyor sonra ise gidiyor 4te isten gelip kendini yatak odasina kapatiyor iftara kadar iftarda gelip yemek yiyiyor sonra balkonda yarim saat sigara iciyor o iceri girdigi an ben oglumu yatiriyorum zaten sonra da ders calisiyorum. Ne beni ne çocuğu görmüyor hala konusuyor

16 Cevaplar

+2 oy
(274 puan) tarafından
Rahatsız olmuş kardeşinin kalmasından sana açık.acik söyleyemiyor ve laf sokarak ima etmeye.calisiyor canin sıkıldığını belli etmek icin
(2,252 puan) tarafından
Ben de oyle dusundum
(788 puan) tarafından
Bende öyle düşündüm tabi eşini en iyi sen tanırsın ama bozuldugunu tepkini belli et bence. Eğer gerçekten o şekilde düşünüyorsa ayıp ediyor çünkü
(2,252 puan) tarafından
Aynen canim sorarım yine o ne demek diye
-Reklam-
0 oy
(6,919 puan) tarafından
İş yapıyordun derken ev işimi 
(2,252 puan) tarafından
Evet canim
0 oy
tarafından
birşey anlayamadım ne alaka yani eskiden daha çok iş yapıyorsun deme sebebi ne
(2,252 puan) tarafından
Yani ne bileyim sanki kardesim yardımcı olmuyor anlaminda mi soyledi anlamadim iste
tarafından
ilgin az ise onu söyleyebilir bide yatılı olarak sevmiyorsa onu da ima edebilir
(2,252 puan) tarafından
Gorusmuyiruz vile esimle ilgi bağ bir sey yok zaten.
0 oy
tarafından
Yani derse ara verde daha çok ev işi gör. Ders calismana laf etmiş gibi
(2,252 puan) tarafından
Yani ya da kardesimin yardimci olmadigini mi düşünüyor acaba dedim
0 oy
(10,462 puan) tarafından
Canım erkekler evde yatılı misafir sevmez bu maalesef alttan alta kardeşinin varlığımın rahatsız ettiğini bildirmiş 
(2,252 puan) tarafından
Ben de oyle hissettim :(
0 oy
tarafından
Bence demek.istedigi baska birsey var bu sekilde ifade etmis galiba senle basbasa kalmayi ozlemis olabilir
(2,252 puan) tarafından
Yok be canım bizim hic oyle bir halimiz yok kendi de istemiyordur zaten elinden gelse kendini odaya kapatir 7 24 yatar
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Kardeşin gelince biraz boşladın herşeyi demeye getiriyor ama bi tarafı yemiyor açık açık söylemeye 
(2,252 puan) tarafından
Ya iste tam tersi halbuki her seyi daha cok yapıyorum dogal olarak. Dedigin gibi adam gibi soyleyebilse anlayacam derdini
0 oy
(748 puan) tarafından
Okumana gerek yok dior kiskanmis sanirim kardesinle olmanj onla ilgilenmemeni 
0 oy
(299 puan) tarafından
Canım eşine soracaksin karşına  alıp biz bilemeyiz sen faha iyi tanirsn eşini kalkıp birbirinize düşürmeyelim
(2,252 puan) tarafından
Dogru canim bir ara soracam yine
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Hasta yaa ne iş yapmanı istiyomuş ki? Sorsaydın ya derdin ne diye? 
(2,252 puan) tarafından
Sordum canim diyor ki sen spor yapamadik dedin diye dedim. Her gun ev temizlenip yemegi yapildiktan sonra ne bekliyir bilmiyorum.
0 oy
(48,785 puan) tarafından
kardesine mi.laf dokunduruyo onu mu diyosun canim
(2,252 puan) tarafından
Aynen canim sanki kardesimin yardimci olmadığını soylemek istedi gibi halbuki her seye el atiyor sagolsun.  Esim gun boyu evde bile degil neye dayanarak soyledi anlamadim
(48,785 puan) tarafından
kardesin her ise yardim etmek zorundada değil ki
(2,252 puan) tarafından
Oyle tabi
 Ay ayar oldum iyice adama
0 oy
tarafından
Eskiden rahattin daha cok is yapiyodun smdi yapamiyon kardeisn gelmis der gbi anladim valla 
tarafından
Kuzu sende ona eskisinden daha iyi oldugunu goster. Anlaskn yani
(2,252 puan) tarafından
Nasil gostereyim ki canim ders çalıştığımı nasil gosterebilirim.ya da evin temizligini o gormedikten sonra
tarafından
Yani anlattigina gore eskisinden daha cok i yapiyosun bu fark edilmicek bisey mi :/
(2,252 puan) tarafından
Degil normalde ama kendi oyle inanıyor ya degstirmek mumkun degil canim
tarafından
Anladim kuzum
0 oy
tarafından
Eşin ne iş yapıyor ki neden sana işlerinde yardımcı olmuyor sen de okuyorsun sanırım okulu bitirip iş sahibi olsan eve gelir getirsen fena mı olur ortak paydada buluşmak gerek
(2,252 puan) tarafından
Esim adliyede katip. Hicbir is yapmiyor canim. Okul bitti benim kpss ye  hazırlanıyorum. Az once ders calisiyordum cay istedi goturdum sobra cerez istedi. Kalkayım kemdim alayim o ders calisiyor yök
tarafından
Çok ayıp ediyor uzun bi mesaisi yok sonuçta senin yükünü hafifletmeli bence
(2,252 puan) tarafından
Yok canim nerde. Eve gelince dunyanin işini yapmis gibi davranıyor.  Hicbir seye ael atmiyor
0 oy
(749 puan) tarafından
Gunhina girmiyim sanki kardesini istemiyir gibi bi his aldm yazimlrindan yada senin ders calismni istemiyor okumani yni
(2,252 puan) tarafından
Yok canım calismami istoyor
0 oy
(848 puan) tarafından
Sanki sey demis kardesin geldiginden beri beni ve herseyi boşladın gibisinden. Ben onu anladım
(2,252 puan) tarafından
Evet bende oyle hissettim
(848 puan) tarafından
O halde sende bi tık daha fazla ilgi göster 30 sayfa calısacagına 20 calıs Bari gozüne batmasın
(2,252 puan) tarafından
Batsın canim ya o alışsın ne yapalim
0 oy
(670 puan) tarafından
Kardeşinden rahatsız net rahatsız olan eş işte
(2,252 puan) tarafından
Bana da oyle geldi :(
(670 puan) tarafından
Kendi tarafı gelse dört köşe olur yalnız böyleler
(2,252 puan) tarafından
Tabi canim ne yapacagini şaşıyor kendi tarafi gelince

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 198 göst.
0 oy
7 cevap 120 göst.
11 Aralık 2023 Aile kategorisinde Visalilal (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 432 göst.
20 Eylül 2023 Aile kategorisinde herseyguzellolacak (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 390 göst.
11 Eylül 2023 Aile kategorisinde Ilkalp (710 puan) tarafından soruldu

381,547 soru

11,422,782 cevap

34,981 kullanıcı

...