0 oy
483 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kizimin raporunu almaya memlkete gidiyorum ongun kalip donecem ama esim oruclu onu nasil birakacam dusunuyorum doktor vakalar baya artmis daha kotu olmadan hemen yapalim diyor napacami sasirdim esim oruclu ac kalacak yslniz kalacak diye vizdan azabindan kurtulamiyorum

13 Cevaplar

+1 oy
(451 puan) tarafından
Taktigin seye baak 
tarafından
Ya ne bilim gunahim geldi oruclu ac kalacak
(451 puan) tarafından
Töbe yarabbim kiz niye kalsin allah ne verdiyse yer
tarafından
Oylede o tek degil istw kizimla ilgili korkularimda var kizim bel acikligiyla dogdu doktor yurur mu yuruyemez mi raporunu verecek ameliyatini yaparken yurumez dedi ama ilerleme var onun icin gidecem rapor alacam
-Reklam-
+1 oy
(6,919 puan) tarafından
Koca adam bişey olmaz  hayırlısıyla git gel inşallah 
tarafından
Sagol kuzum iyiki varsiniz ya moralim duzeldi sayenizde❤❤
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Kıymetini anlat biraz boşver kocaman adam sen kızın la ilgilen 10 gün den bı sye olmaz bence 
tarafından
Oylede ne bilim vicdan azabi cektim normalde bayramda gidecektim rapor icin erkene aldik hemen
(12,773 puan) tarafından
Olsun sen işlerine bak gitmeden yap bı şeyler at dolaba ramazanda yenmiyo bı şey zaten keyfi gitmiyor sun
tarafından
Oyle canim cok sagol oyle yaparim olmadi zaten gidip geldikten sonra insallah doktor iyi seylwr soylerse ameliyatini olacak tek dusundugum sey iyi seyler spylemesi
0 oy
(118,485 puan) tarafından
hicde azap cekme az degerin olur kiymet bilir
tarafından
Oyle de ne bilim vicdan azabi cektim en buyuk korkumda ameliyatini yapan doktor yuruyemez raporu vermesi
0 oy
(8,884 puan) tarafından
Ayy eli kolu yok mu sanki. Hazırlasn yesin. Bu kdar da bi taraflarnı kaldırmaya gerek yok şu heriflerin, sonra tepemize cıkıyorlar. 

Yavrun herşeyden onemli Allah şifa versin
tarafından
Amin canim amin insallah cok sagol kuzum duana kizimada yer verir misin lutfen❤❤
(8,884 puan) tarafından
Verirm tabi ki canm bnm Allah kimseye evlat acısı yaşatmasn
tarafından
Amin amin canim Rabbim kimseyi evladiyla sinamasin cok sagol kuzum❤
tarafından
Ya tabii rapor onemli ama tek vicdan azabim bu degil korkularimsa var doktordan tekrar ayni seyleri duymak istemiyorum yurumez dedi omur boyu ama simdi ilerleme var onun ne dedigi cok onemli ilk dogdugundaki seyleri telrar yasamadan korkuyorum
tarafından
Insallah canim cok sagol Rabbim bu ramazanin suyu huyu hurmetine hepimizin dualarini kabul etsin hastalara sifa versin insallah
0 oy
(15,370 puan) tarafından
Bende oğlum için anneme geldim eşim tek yapacak bişey yok bakarlar başlarının çaresine herseyi devletten beklemek olmaz 
tarafından
Hahahha kiz yprumlarina bayiliyorum valla cok dogru ama korkumda var kizimla ilgili sadece o degil
(15,370 puan) tarafından
Rabbim refaha çıkarsın sizi insaAlalh
tarafından
Amin canim cok sagol❤❤
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Kizzzzz kendini düşün azıcık. Senin kıymetini anlar 
tarafından
Normalde bilir canim ama arada nankorluk yaptigida var tek vicdan azabim bu degilki korkumda var
(9,247 puan) tarafından
Ne korkusu
tarafından
Ya dogdugunda ameliyat oldu doktor yuruyemez dedi kalca cikigi var ameliyat olmasi lazim ama olmasi icinde o doktorun yuruyebilir raporu vermesi lazim yoksa olamaz
0 oy
(883 puan) tarafından

Bence bir erkek her zaman evin hakkından da gelmeli kendini doyuramiyorsa diyecek bişey yok yemek yapmak sadece kadin işi gibi görülmemeli bence .şahsen ben oğluma herşeyi öğretme taraftariym ilerde öyle bir eş olsun üzülme yani sen hep önüne yemek koyunca da doycak birazda kendi kendine biseyler yapmalı bence :)

tarafından
Yapiyor kuzum yapmiyor degil ama o isten gelince ezan okunuyor direk spfraya oturuyor ben gidince eve geldiginde iftarini acmis olmasi lazim normalde
(883 puan) tarafından
Aman boşver ya valla bazen yokluğunu yasatmalisin ki değerin bilinsin ha bilmiyor diye değil ama çok da takma ne olcak bu da hayatın bir parçası sonucta
tarafından
Valla dogru canim benimki yanimdayken romantik ama uzaga gidince unutuyor direk
0 oy
(388 puan) tarafından
Koca adam aç kalınca hiç mutfaga girmeyen adamlar bile öyle giriyor ki merak etme :) 
tarafından
Yok kuzum giriyor esim mutfaga yapar yemek ama o eve gelene kadar ezan okunuyor iftarini aciyor
0 oy
(4,665 puan) tarafından
Dert etme canım kimse aç kalmaz biraz değerini anlar aşkınız depreşir kiz öyle düşün canim karim der jsjsjs
tarafından
Hahahaj valla cok digru aslinda ama benim hoduk yanimdayken herseyi der ama anamlara gidince unutur
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Sizde bir amaç için gidiyorsunuZ. Sizin işiniz daha zor bu virüste canim.. Allah hayırlısıyla giidp gelmeyi nasıp etsin
tarafından
Amin insallah kuzum cok sagol normalde bayramda gidecektim hem annemleri gorurum hem raporu alip gelirim dedim ama doktor hemen yapalim diyor
(5,721 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım amelyatmi var
tarafından
Sagol canim malesef ameliyati var raporunu alacam doktordan o doktor ameliyatini yapti herbisisini o biliyo
(5,721 puan) tarafından
Allah şifa versin cnm inşallah
tarafından
Amin insallah canim cok sagol
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Tamam da eşinin eli ayağı tutuyordur  diye düşünüyorum kendi karnını doyuramaz mi bu adam ?
tarafından
Yok kuzum doyurur elinden her is gelir ama o isten gelince ezan okunuyor sadece suyla acabiliyor orucunu
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Basligi gorunce bisey dicen sandim kiz aman ne cekecen vicdan azabi kiz.
tarafından
Ne bilim kiz oruclu ya oruclu olmasa takmamda eve gelip ac acina isten gelince ezan okunuyor sadece suyla ancak iftarini acabiliyot
(4,152 puan) tarafından
Birakk bilsin kiymetini istee  arada lazim unutuyorlar.
tarafından
Valla dogru kuzum❤❤insallah anlar
(4,152 puan) tarafından
Ac kalinca anlar ahahaha :-)
tarafından
Kiz benimki acligi takmaz oructan olmasa haftasonu bile lahvalti yapmazdi aksam yemegi tel yerdi

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 293 göst.
29 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Eymen6 (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 226 göst.
14 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 171 göst.
9 Eylül 2022 Aile kategorisinde Nazendecee (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 926 göst.