0 oy
224 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Allahım vallaha sevinsemmi aglasammi bilemiyorum :D geceb hafta yani 18 haftanın içine girene kadar hiç hissetmedim anam şimdi 19 içindeyim bizim oğlan durmuyor kıpır kıpır özellikle gece yatağa yattım zaman hele bu akşam afedersiniz ama ekşi elma yedim iki tane anaam anaam görmeniz lazım ilk defa eşim bile hissetti dışardan heralde o içerde uykuyu aldı bende şimdi ama uyuyamıyorum sağa dönüyorum tekmeliyor sola dönüyorum tekmeliyor sırt üstü tekmeliyor ne yapucam ben bu canını yediğimin oğluyla :))

6 Cevaplar

0 oy
(1,108 puan) tarafından
Kizz canımı koyma :D daha 12 haftalığım ben 
tarafından
Ben kızımı 14 hissetmiştim bunu 18 düşün arrik bacım millet hissediyorum diyince sinir oluyordum bu akşam da beyefendi durmuyir :D
(1,108 puan) tarafından
Şuan bende kıskanıyorum :D ama daha erken benim ilk gebeliğim birde çikolata yediğinde de bı farklılık gösteriyor mu öyle bir şey duymustum
tarafından
Kızımda öyleydi vallaha tatlı az bişey yediğim gibi durmuyordu yerinde ama bundada dediğim gibi sağolsun kayinpederim ekşi elma buldu ondan aldı onu yediğim gibi başlıyor içerde halay çekmeye :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oluyor oyle ya benimki bir uyuyunca tum gun uyurdu hatta bir gun doktora gittim hareket etmiyo diye beyfendi uyuyormis uykucu simdide ayni yatinca kalkmaz :)
tarafından
Uyuyabilsem keşke bende :D uykum var ama içerde birisi inşaat çalışması yapar gibi küt küt vuruyor :D
tarafından
Ayyy ozledim o gunleri onun minnak ayaklarini yaradana kurban olurum :)
tarafından
Rabbim saglikla kucağımıza almayı nasıp etsin :) Yüce Rabbim isteyen herkezin kucağını boş bırakmasın :))
tarafından
Benimki kucakta cnm 15 aylik paşam :) Rabbim hayirli guzel dogumlar versin sana hemencik gecsin gunler
tarafından
Ayyy insallah vallaha gelsin biran önce :))
0 oy
tarafından
14 haftaligim dört gözle bekliyorum hissedeceğim günü :)
tarafından
Kız ben sen kaç yaşında doğum yaptın anladım kızım 4 yaşında :D
tarafından
:D öyle anladığını tahmin ettim o yüzden tekrarladım
tarafından
Vallaha uykum varya herşey birbirine girdi :D kusura bakma gülüm mazur gör befendinin sevincini yaşıyorum şuan sizinle :D
tarafından
Önemli değil canım sağlıklı evlatlarımız olur insallah❤❤
tarafından
İnşallah bebgim ❤️❤️
0 oy
(3,099 puan) tarafından
O hareketleri hissetmek çok güzel bişey ya kızımda 18de hissetmiştim bunda 15 haftalığım daha sabırsızlıkla bekliyorum Rabbim nasip ederse:)
tarafından
Gerçekten öyle azıcık kaldı sabrette bak ondan sonra neler olxak içinde :))
(3,099 puan) tarafından
3 hafta sayıyorum şimdilik 3 haftadan sonrası daha kolay geçer:)
tarafından
Aynen aynen son 21 gün diyelim o zaman :))
(3,099 puan) tarafından
Şafak sayar asker yolu bekler gibi onu bekliyorum valla
tarafından
Aynıyız desene :D
0 oy
(539 puan) tarafından
O haftalar falan ne ki canım daha kemik gelişimi tam degil 34 haftaya kadar can yakıcı olmuyor son haftada canını yakıyor midene baskı yapıyor 
tarafından
Ya tabikide büyüdükçe dışarıdan daha da net hissediyorsun görüyorsun ama şimdi böyle olması icim kıpır kıpır vallaha
(539 puan) tarafından
Maşallah nazar degmesin
tarafından
Amin gülüm amin
0 oy
(120 puan) tarafından
İyi gözün aydin canim saglikla kucagina almayi da nasip etsin rabbim ins
tarafından
İnşallah hepimizinkini inşallah

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 130 göst.