0 oy
88 göst.
Diğer kategorisinde (394 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Nereye koysam dönüyo emekliyo çok hiperaktif yerinde durmuyo yürütece koyuyorum yürüteçten düşüyo öne atıyo kendini birde çok sinirli sinirlendiği zaman parmağinı ısırıyo cığlık atıyo hiç yerinde duran sakin bir kız değil. Beşikte durmuyo birden havaya kalkıyo kucağımıza alıyoruz üstümüzde tırmanıyor hiç durmuyo Çocuğu böyle olan varmı ilk çocuğum normal mi? 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yürüyor mu kiz
(394 puan) tarafından
Bıraksan yürücek heryere tırmanıyor beşikte durmuyo havaya kalkıyo
tarafından
Normal ne güzel işte biraz hareketli bebek çok dikkat et başına iş getirmesinp
(394 puan) tarafından
Ya bir görsen çok hızlı bir bebek kucağımıza alıyoruz resmen maymun gibi üstümüzde tırmanıyor beşikte havaya kalkıp dikeliyo ödüm patlıyo düşücek diye
-Reklam-
0 oy
(594 puan) tarafından
8 aylık kızım aynı her yere tutunup kalkıyo oda oda geziyo aşırı hareketli yurutec kullanmıyorum yatagida Montessori tipi yatak. O yüzden düşme riski yok çok şükür evde çoğu konuda özgür yani evi ona göre düzenliyorum artık kucak istiyo ama alıncada durmuyo yere inmek istiyo indiriyorum yine agliyo :D
(394 puan) tarafından
Aynı yaa daha çok küçükler yani şaşırıyorum mahsallah :)
(594 puan) tarafından
Enerjileri yerinde :D çok hızlı büyüyorlar yaaa daha dün doğmuş gibi ama büyüdü resmen :)
0 oy
tarafından
Benim oğlumda 9 aylıkken emekledi,  emeklediği günden beri aynı 11 aylık olacak nerdeyse çok hareketli yemek çay içmeme izin vermez geçen gün beşiğinde  düştü  
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hiperaktif demek için bunlar yeterli değil. Gayet normal bir bebek gelişimi. 
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Benimki de öyle canım çok hareketli anlattığın gibi
0 oy
tarafından
Bnm kide öylr 0n aylık olucak ama emeklemiyo. Sürekli ayakta durmak istiyo kıpır kıpır bi yürüse oda bizde rahat etcez :) 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 130 göst.
11 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Minik20 (5,358 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 461 göst.
16 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Meryem Ana (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 224 göst.
0 oy
9 cevap 232 göst.
2 Mayıs 2021 Aile kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu