0 oy
129 göst.
Diğer kategorisinde (5,357 puan) tarafından
Anneme geldim 5 gündür burdayım ama 24 aylık kızım var hiç durmuyor.uyku düzeninde alt üst oldu . 2 yaş sendromu da var. anlatınca basit gibi geliyo ama  annem bile acıdı bana.canı sıkılınca da sürekli meme istiyo. istediği olmayınca da mızmızlanıyo.. Hep tehlikeli şeyler peşinde eve gidince sütten kesecem  .Buraya dinlenmeye gelmiştim iyice yoruldum beynim yandı yaaa

3 Cevaplar

0 oy
(1,207 puan) tarafından
21 aylik oğlum var halinden en iyi ben anlarım beş dakikası yok . Oturmuyo  benide oturtmuyo çocuk yerken bile durmaz hani öyle.  Memeden kesince cok rahatlarsın ama canım 
(1,207 puan) tarafından
Ya işte memeyi bırakınca seni biraz rahat bırakır şimdi istediği sende ya ondan da biraz sana sariyo biraktir valla ben 18 aylikti biriktirdim o konuda rahatım da diğer anlamda  cidden durmuyo o kadar enerji bende yok valla :)
(5,357 puan) tarafından
Bıraktırıyodum hatta 3 gün kesmiştim eşim aniden tatile götürdü yolda aglayınca verdim mecburen sonrada iyice yapışık olduk
(1,207 puan) tarafından
O eşler yok mu zaten bizimkine kalsa cocuk okula gidene kadar emerdi  heralde :) :)
(5,357 puan) tarafından
Öyle bişey olsa ben ruhen çökerim:)
(1,207 puan) tarafından
He he aynen:)
-Reklam-
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Benim kizim gecen ay 2 yaşina girdi aynen bizimkide öyle..ytehlike şeyler peşinde..  2 yas Syndrome.. ALLAH yardimcimiz olsun
(5,357 puan) tarafından
Amin Vala ne yapsam huysuzlanıyor
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Gitmeden kes sütten yardımcı olur annenler. Ben açıkcası annemlerin bize gelmesini bekliyorum oğlumu sütten kesmek için. Oğlum çok düşkün çünkü unutturacak oyalanacak şeyler lazım
(5,357 puan) tarafından
Annem yardımcı olamıyor fazla çünkü biraz rahatsız onun peşinde çok koşturamıyor kendi evimde daha rahat ederim benimkide çok düşkün

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 88 göst.
29 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Gizemmm12 (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 224 göst.
0 oy
9 cevap 232 göst.
2 Mayıs 2021 Aile kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 147 göst.
17 Ekim 2021 Aile kategorisinde Annesiseverkizini (74 puan) tarafından soruldu