0 oy
659 göst.
Aile kategorisinde (1,318 puan) tarafından

image

başına gelen varmı acaba bu küçücük tu bu hale gelmiş bir neden de yok çıkması için şimdi doktora götüreceğim sıra varsa soracağım ona da

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kardeşimde de olurdu bu. Annem göz değdiğinde olur derdi, 7 defa dua okurdu her sabah 2. Güne mutlaka geçerdi görünce aklıma o geldi
(1,318 puan) tarafından
Bugün okuyacağız bakalım belki geçer
tarafından
Kız nazar degdigindedemi oluyo belki bnim oglusmada degmsdr zaten çok cbk nazar aliyo:)
-Reklam-
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Kaç aylık kuzum
(1,318 puan) tarafından
21  aylık
0 oy
tarafından
Egzama büyük ihtimal 
0 oy
(10,974 puan) tarafından
Saflara basmışın gıbı mı canım
(1,318 puan) tarafından
Aynen sanki sigara basmış gibi olmuş
tarafından
Aslis ablaaam nasılsın❤️❤️
(13,202 puan) tarafından
İyiyim kuzum sen nasılsın nasıl oldun ❤️❤️❤️
tarafından
Çok sukur çok iyiyim ablam bir hafta ayrı kalmak gözünü aşırı korkuttu 4 senedir ilk defa ayrı uyuduk uzun zaman tedavi medavi değil bu lazımmış ona o gitti yerine başkası geldi sanki tam bir kedi yavrusu ahhshaha inşallah böyle kalır :( ❤️❤️❤️
(13,202 puan) tarafından
Ay hadi inşallah kuzum yaa çok sevindim. İnşallah ilaçları da yarar iyi olmuş canım çok sevindim ❤️❤️❤️❤️
0 oy
(14,079 puan) tarafından
ALLAH ALLAH o neki öyle 
0 oy
tarafından
Dermatit olabilir canım mustela pişik kremi sür her gün
0 oy
(119,434 puan) tarafından
Egzama gibi duruyo
0 oy
tarafından
Ayy hastaneye götür bekleme cnm ne olur ne olmaz 
0 oy
tarafından
Bi doktora göster bence 
0 oy
tarafından
Bende de çıkmıştı alerji bir ay sonra geçiyor 
0 oy
tarafından
Mantar gibi geldi bana doktora götür bence 
0 oy
(160 puan) tarafından
Mantar canim bu kortizonlu krem kullanmaniz gerekiyo yoksa gecmez cildiye ye gotur 
0 oy
(291 puan) tarafından
Egzama canım bu bende de çıkmıştı önlemini almazsanız tüm vücuda yayılıyor 1 buçuk sene bunla savaştım tüm vücuduma yayıldı benim ve daha da büyüyor git gide çok cildiye gezdim en son bı tanıdığımız cildiye doktoru ona fotosunu attım gönderdim bı krem önerdi o geçirdi ama çocuklara fayda eder mi bilmiyorum kortizonlu kremler tek çaresi 
(24 puan) tarafından
Merhaba bende de  var egzama. Doktora gittim ama öyle geçiren Bi krem vermedi. Elimde git gide daha da yayılıyor. Bana isim söyleyebilir misiniz? ☺️
(291 puan) tarafından
Psovate diye bı krem var elinizin altından eksik etmeyin fotoğraf atmaya çalıştım atamadım benimkini sadece o geçirdi
(1,318 puan) tarafından
Bana özelden fotosunu atar mısın canım
(24 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim ☺️
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Benim annemin ellerinin üstünde çıktı 3 4 senedir var buna benzer ama aynı mı bilmiyom yaklaşık bir ay önce biyopsi yapıldı haftaya sonucunu almaya gitcez devletteki doktorlar bilemedi araştırma Hastanesi'ne sevk ettiler orada yapıldı tetkikler inşallah üremez ilk sinek ısırığı gibi oluyo sonra böyle yuvarlak oluyo zararı yokmuş sadece görüntü olarak rahatsız ediyormuş hastalığın adı da granuloma annulare araştır bak görürsün geçmiş olsun 
(291 puan) tarafından
Bende de aynısı çıktı canım bir yıl bununla uğraştım doktorlar ne ilaç verdiyse işe yaramadı en son bı cildiye doktoru tanıdığımız fotografini çekip gönderdik krem yazdı ilkte o kremi kullandım strece sardım her gece neyse yavaş yavaş azalttı bı anda bitirmiyor sonra tekrar başlayanlar oldu kremi evimden hoc eksik etmedim başladıkça sürdüm duş aldım her gün duştan sonra sürdüm ve sonuç inanılmaz şekilde çok şükür geçti ve izler vardı başta onlar da yok oldu benim durumum berbattı vücuduma yayılmıştı
(1,499 puan) tarafından
Annemin iki elinin üstünde var git gide çoğaldı bizde haftaya sonuç almaya gidicez genellikle kortizonlu krem veriyorlarmış bakalım annemin bı sıkıntısı yok ama görüntüsünden rahatsız oluyo kullandığın krem kortizonlu mu
(1,318 puan) tarafından
Annemde de çıkmıştı yayıldı inşallah onunki gibi değildir
(1,499 puan) tarafından
O kırmızı olan yer kabarık mı
(291 puan) tarafından
Evet canım istersen kremin resmini yoruma atayım merak edenler baksın cildiye doktorumuzun adını da verebilirim televizyona çıktı Süleyman bağlam adı  YouTube yazın TV8suleyman bağlam diye ilk çıkan videodaki adam
0 oy
(291 puan) tarafından

image

krem buydu arkadaşlar eczaneden reçetesiz veriliyor 
0 oy
tarafından
Evde kedi ya da köpek var mı ya da çocuğunuz kediye ya da köpeğe falan bir teması oldu mu? Üzgünüm mantar olmuş çocuğunuz. Üniversitedeyken arkadaşımın kendisinden bana bulaşmıştı. Bir kaç gün sonra vücudunda dağılacak koca koca çıkacak inşallah biranönce iyileşir çocuğunuz
0 oy
(3,436 puan) tarafından
Kizimda aynisi vardi cnm küçüktü buyudu mantar mis travazol kullandık hmen gecti
0 oy
tarafından
CNm alerji olmuş bu koronada nasıl gidecek ya ben götürdüm kalmosan verdi hoca snada aynısını verck 
0 oy
(2,245 puan) tarafından
Aynısı oğlumda çıkmıştı çok korkmuştum hemen götürdüm doktor tahlil yaptı ve enfeksiyon dedi ilaç ve bir krem vermişti bir hoca arkadaşım da gözden olmuş dedi okudu geçmişti 

Ve yuvarlağın içi siyaha dönüyor zamanla kabuk atıp geçiyor
(1,318 puan) tarafından
Babanne var o okuyacak benim kıza da atopik dermatit vardı küçükken ilaçları var onları kullanacağım birde geçmezse doktora gideceğim bugün muayene etmedi doktor
(2,245 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun inşaAllah geçer

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 319 göst.
1 Kasım 2021 Aile kategorisinde Canseyra (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 695 göst.
0 oy
7 cevap 276 göst.
29 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Ozgegzem (515 puan) tarafından soruldu
0 oy