0 oy
209 göst.
Aile kategorisinde (507 puan) tarafından

Kızlar doğum sancısı alt tarafta ve sırtta hissedilir değil mi ? Dün gece 4 e kadar mide ağrısından uyuyamadım yani midemin orası ve sağ tarafı ağrıyor nefes alırken filan ama karıştırıyor olabilir miyim doğum sancısı gibi bişey olabilir mi gece zor nefes aldım :( Afedersiniz yediklerimi çıkardım da biraz uyuyabildim hicbiseyi ögütmemisti ama gecmeyince mide değil mi acaba diyorum 35+5 haftaligim bide dün sabah doktor kontrolum vardı zaten nst de hiç sancı çıkmadı sancı bir anda yükselen birşey mi yoksa sabahtan da az az çıkar mıydı ? Çok soru sordum ama korkuyorum valla anlamazsam diye doktora gitmeli miyim :ermm:

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Belinden kasıklara doğru inen 1 dakikadan fazla sürmeyen dayanılmaz ağrı o sancı vurunca bebek toplanıyor 
(507 puan) tarafından
Benim ağrım midemin oralarda üst tarafta yani sancı değildir o zaman. Tamam sagol canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Reflü olabilir senin. Doğum sancısı adet sancinin artık bilmem kaç katı.bele de vurur
(507 puan) tarafından
Galiba reflü canım zaten yediğim hicbiseyi öğütememisti öyle çıktı nerdeyse ağrım midemin oralarda nefes aldıkça batiyor üstte yani sancı değildir o zaman
0 oy
(379 puan) tarafından
Canın kasiklardan bele giren bi ağrı önce yavaş sonra hızlanan bi agrı zaman geçtikçe ayrı sık sık ve uzun süreli olur bide doğum başladıysa afedersin büyük abdest in geliyomus gibi olur sürekli bebeğin kafası geldiği için 
(507 puan) tarafından
Anladım canım benim ağrım üstte midemin orda nefes aldıkça batiyor sancı değildir öyleyse rahatladım valla
(379 puan) tarafından
Sancıya benzemiyor canım seninki Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin bebisini
(507 puan) tarafından
Amin inşallah çok sağol. Bide sancı olsa bir anda yükselir mi canım dün sabah kontrolde nst ye gönderdi doktor sancı çizgisi dümdüz akşama birden yükselir mi normalde
(379 puan) tarafından
O hiç belli olmaz canım senin ağrıyı ne kadar hissettiğin le alakalı genel de önce yavaş sonra git gide hızlanır tabi süre herkez de değişir benim 8 saatin sonun da maksimum a ulaştı herkezde aynı olmaz
(379 puan) tarafından
Bu ağrı yaşı derler onlada alakalı biraz  mesela ben ufak bi ağrıyı hissederim ama senin acı yasin yüksektir daha fazla acin olur ama benim kadar hissetmezsin örnek olarak verdim
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Sen yine de hazırlıklı ol kuzum benim kuzenim mide ağrısıyla gittiği hastaneden doğum yapıp gelmişti 
(507 puan) tarafından
Ay valla mı akşam gitsem mi ama daha dün sabah nst çekildi sancı çizgisi dümdüzdü canım ya bir anda gelir mi bu böyle
(2,039 puan) tarafından
Şu an iyiysen başka belirtin yoksa bekle biraz daha canım devam ederse siddetlenirse gidersin
0 oy
tarafından
Ben kendi sancımı bilmiyorum suni sancı verdiler bana 
(379 puan) tarafından
Bu farklimi oluyo bunu bilmiyodum benim kendi sancim azdı açılma olmadı suni sancı verildi aynı şey olmuyo mu? ??
tarafından
Öyle diyorlar bilmiyorum inşallah bu kez kendi sancım olur anlarım farkı
0 oy
(7,755 puan) tarafından
Canım üst tarafa baskı yapıyor bebiş. Benim kaburgalarım çatlayacak gibi acırdı. Sürekli yürüyordum hareket değiştirsin diye ama bebeğim de hep orada durmayı seviyordu. Az kalmış. Doğum sancısı öyle bir şey değil yani anlattığın tarzda
(507 puan) tarafından
Ne biliyim canım ya internette de safra kesesi filan demiş de nefes aldıkça sağ üst tarafıma bişey batıyor
(7,755 puan) tarafından
Yok be. Kız internetteki her şeye inansak şimdiye dünya yoktu :D
(7,755 puan) tarafından
Son zamanlarda gerçekten ben çok kötüydüm. Kızım kaburgalarıma öyle bir baskı yapıyordu ki. Seninki de öyle bir durum bence
(507 puan) tarafından
Ay inşallah canım çok sağol
(7,755 puan) tarafından
Sağlıcakla al bebişi kucağına inşaAllah ❤️
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Adet sancisina benziyor sonradan siddeti artar bele vurur zaten suyun geldiginde dogum yapacagini anlarsin o yuzden nasil dogum yapacagim diye cok dusunme ... ... .. :)
(507 puan) tarafından
Nasıl doğum yapacağımı düşünmüyorum bu ağrı doğum sancısı mi diye merak ettim nefes aldırmıyor çünkü
0 oy
(673 puan) tarafından
Karnin tas kesilecek ve belinde agri hissedeceksin. 
(507 puan) tarafından
Belimde kasığımda bişey yok canım bebek hareketi de iyi öyle toplanma filan yok ama ne ağrısı anlayamadım ki ya nefesimi kesiyor
0 oy
tarafından
Başta çok şiddetli olmasa da tekrarlayan bi sancı. Bele de vurur. Hem hep diyorum nst ye hiç güvenmiyorum 
(507 puan) tarafından
Bilemedim ki canım kasıklarda belde olur diye anlattılar benimki karnımın sağ üstü internette de safra kesesi filan yazıyor orda ağrıya
tarafından
Tek bir nokta da olmaz kuzu yayılıyor genelde

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 537 göst.
0 oy
8 cevap 347 göst.
26 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 143 göst.
21 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esssss18 (276 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 223 göst.
4 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu

380,518 soru

11,392,974 cevap

34,903 kullanıcı

...