0 oy
142 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (276 puan) tarafından
Geceden beri çok sancım beri adet olacakmışım gibi sancı giriyor karnıma uzansam da geçmiyor sabaha kadar zor uyudum ağrılar 10 dk bi 20 dk bi geliyor bunlar yalancı sancı mıdır yoksa doğum yakın mı 

38 39 haftalık gebeyim. 

10 Cevaplar

+1 oy
(4,875 puan) tarafından
Duş al sancın devam ederse doktora git doğum olabilir 
(276 puan) tarafından
İnşallah doğum dur hemen duşa gireyim çok heycan yaptım
-Reklam-
+1 oy
(119,342 puan) tarafından
dogum sancisidir hastaneye git 
(276 puan) tarafından
Gittim eve yolladılar geri
0 oy
tarafından
Canım düzenli gelir doğum sancısı ama geçmemiş bana doğum gibi geldi hayırlısı inşallah 
(276 puan) tarafından
Allah razı olsun :) inşallah doğum dur şimdi ne yapmam lazım evde mi beklemeliyim
tarafından
Eğer suyun kanamanın gelmezse ağrılar 5 dakikada bir girmeye başlayana kadar dur canım hastanede de duracaksın çünkü. Allah hayırla kurtarsın
(276 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun inşallah hepinizden ❤️
0 oy
tarafından
Duznliyse takipte kal ama öyle bir sancılı uuuuuu ayırt atmemek mümkün değil
(276 puan) tarafından
Buda öyle keskin bi ağrı giriyor sonra çıkıyor 10 20 dk sonra yine gelip gidiyii
tarafından
Mesela giriyor ya bir anda sonra geri gidiyor hicbirsey yokmuş gibi sonra aynı dakikada yine takipte kal 10 dakikaya düşünce yada 5 e düşünce hastaneye git
(276 puan) tarafından
Anladım o zaman birqz daha bekleyip takip etmem lazım yani hadi hayırlısı inşallah ya
tarafından
Bir duş al sıcak bir duş
Bol bol yürü eğer doğumsa acilman ilerlesin inşallah hastaneye girmenle doğuma alinirsin bir avazda kurtulursun❤️✨
(276 puan) tarafından
İnşallah Allah razı olsun sizden de  hepinizden de❤️
0 oy
(1,315 puan) tarafından
Adet sancısı gibi olur canım suni bağlandım ben normal sancım grlmedi. Çok şiddetli bir agriydi. Girip çıktı sürekli . Doğum olabilir seninkide
(276 puan) tarafından
Sancının sıklaşmasını mı beklemekiyim şimdi
(1,315 puan) tarafından
Aynn canım evde biri varmı tetikte bekleyen seni hemen hastaneye götürebien. Sıklasinca gidin. Hastane yakınsa uzaksa 10 dk az girince gidin bence
(276 puan) tarafından
Ablam var hastane taksiyle gitsek 5 dk çok yakın Allah'tan çok teşekkür ederimmm dua edin ne olur hayırlıysa doğurayım
0 oy
(17,796 puan) tarafından
Kız evdemi doğurmayı düşünüyosun hastaneye gitsene
(276 puan) tarafından
Sancıdan emin olamadım o yüzden bekliyorum biraz daha ağırlaşsın 1 saate gidicem inşallah
(17,796 puan) tarafından
Bak ben hastaneye zor yetiştim 9 cm açılmam olmuştu evde çektim direk doğum yaptım gidip şuan nasıl durumun
(276 puan) tarafından
Yine aynı 20 dk da bir geliyor adet sancısı gibi sık degil kafam çok karışık şimdi bana yakın olan hastaneye gitsem nts bağlarlar degil mi
(17,796 puan) tarafından
Bağlarlar acaba yalancı sancımı karnın sertleşiyomu
(276 puan) tarafından
Sert kendini bir yerde topluyor şimdi yola çıktım bi baksınlar içim rahat etsin bari
0 oy
tarafından

Evet bana digum sancisi gibi geldi. İnsAllah hersey guzel olucakkk.Saglikla al kucagina canim ilk hamileligin mi? Bizlerede dua edersinnn adim aytac :D heyecan yaptimmm

(276 puan) tarafından
Evet ilk hamileliğim. Tabi tabi hepinize dua ederim inşallah rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlat ve doğum nasip etsin inşallah
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Canım benimde öyleydi ama adet sancisindna daha şiddetli gelicek ozaman sen anlarsın zaten benim nisanim gelmişti bide sancılarım 5-10dakikada bir gelip bırakıyordu bir gün öncesinden başlayıp ertesi gün suddetlenup 11gibi hastaneye gittim suni sanciyla 3te doğumum olmuştu Rabbim inşallah yardımcın olsun hayırlı doğumlar nasip etsin
(276 puan) tarafından
Amin inşallah hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah
0 oy
(276 puan) tarafından
Kızlar hepinize çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için Allah razı olsun hastaneden geliyorum sancım var açılmam hiç yokmuş eve gönderdiler sancım çok artarsa gidecekmişim. Alttan kontrol ettiler 2 parmakla bişey olmaz degil mi  sırada beklerken bi abla izin vermeseydin doğumu tetikler haberin olsun dedi korkuttu beni biraz. 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 85 göst.
2 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 534 göst.
0 oy
8 cevap 347 göst.
26 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 221 göst.
4 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu

380,085 soru

11,378,598 cevap

34,863 kullanıcı

...