0 oy
1,438 göst.
Aile kategorisinde (26 puan) tarafından
Eşim benden kredi çekmemi istiyor yoksa boşayacakmış, öyle küçük bir para oa değil 100-150 bin arası, ailenden işte dedim onlara vermiyorlar cart curt dedi , nereye borcu var söylemiyor arabamızı da sattı. Ne yapmalıyım davayı açmış para vermiyorum diye 

45 Cevaplar

0 oy
tarafından

Sakın öyle bir yanlış yapma bu kim olursa olsun kimse için sakin kredi çekme hayatının en büyük yanlışını yaparsın 

-Reklam-
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Ya bırak ya böyle eşmi olur birde dava açıyor afedersinde ne b.o.k yerse yesin sen git ona boşanma davası aç akıllı ol biraz parayı alır senide kapının önüne koyar bak 
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Bırak boşasın bunun için yapan yapar zaten 
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Ya acarsa acsin senden parayi alip seni bosamayacagi ne malum 
0 oy
tarafından
Sakın öyle bir hata yapma canım sana kalır o borç boşayacaksa boşasın borç yapıpta boşarsa yanarsın benden demesi
0 oy
(841 puan) tarafından
Açarsa acsin davayı ne iş yapıyorsun parayı alip ne yapacağı bile belli değil sana kalcak sen ödecen adam yine gitmiş olcak boşver 
0 oy
(3,084 puan) tarafından
Çok istiyorsa kredi kendisi çeksin. Bi tanıdık var koca kadına kredi çektirdi ve boşandı. Sonuç kadın senelerce borç ödemekle uğraşıyor. Akıllı olun kimse için kredi çekilmez hele ki sizi bosanmakla  tehdit ediyorsa. Ben boşa derdim direkt
0 oy
tarafından
Sakın çekme sakın aç kalsam bile çekme boşarsa boşasın
0 oy
(539 puan) tarafından
Kumar oynamıştır kesin.sakin çekme cok pisman olursun seni maddi anlamda sevecekse sevmesin daha iyi
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Sen krediyi çeksende çekmeden de seni boşayacak hiç ilgilenme cehennemin dibine kadar bolasın pis.lik hetif karı koca arasında gizli saklı mı olurmuş onun yediği bo.klar var belli sen gözünü aç uyanık ol derim ben
0 oy
(220 puan) tarafından
Nereye borç yaptığı belli olmayan adam ile evli mi kalacaktın şaka mı bu? 
0 oy
tarafından
Vallaha kuzum davayı açmış ama üstüne tazminat açsan sen kazanırsın. Hiç bir evlilikte kadına yada erkeğe para talep ederek vermezsen seni boşarım denmez. Vur tekmeyi geç. 10 bin TL gelirim var diyorsun. 10 bin TL bu devirde ne demek. Seni kimse almaz diyor ama onu kimse almaz. 15 bin TL maaşı olsa bile borcu çok diyorsun banka kredi vermediğine göre. Asıl o soysuzu kimse almaz. Ona bu cümlemi ilet lütfen. "adamın soysuzu kadının beş kuruşa göz dikip vermedi diye boşanandan belli olur" ve ona şunuda ilet. Evlilik parayla pulla olmaz. Seni paran için aldıysa senin ahın ona kalmaz. Huzur sevgi saygı çocuk üstüne kurulmuş çoğu evlilikler. Bence eşin ailesine veriyor parayı yada bir bayana yediriyorda olabilir 
(26 puan) tarafından
Ben ailesine Muğla’dan yazlık aldı diye düşünüyorum arabamızı da satıp çünkü annesi söylüyordu sürekli ordan ev istiyorum diye , ailesi hacizlik olmuştu onların borcunu bana ödetmeye çalışıyor da olabilir bir de anneme miras kaldı benim onu mu yiyecek acaba aklın sıra
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Ödemezse öderken zorlanırsın canım.Nereye vereceğini de söylemiyor sakın çekme.Boşarsa boşasın .Kendi ayakları üzerinde duran birisin anladığım kadarıyla kendine yeni bir hayat kurarsın 
0 oy
(321 puan) tarafından
Davayı açtı demişsin. Hakime karımdan 150 bin lira kredi istedim götümü kurtarmak için ama çekmedi o yüzden boşanmak istiyorum mu dicek acaba
(26 puan) tarafından
İşte şerefsizlik yapıp iftira atar anca
(321 puan) tarafından
Allahım seni korusun onun tüm kötü niyetinden inşallah
0 oy
(48,690 puan) tarafından
esin ne *** yediyse gitsin ordan bulsun para sonra seninde başını yakmasin ver avukata nafakamida öde de tutuşur akli sıra blöf yapıyor sakin cekme.kredi
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Bunun niyeti krediyi çektirip parayı alıp gitmek
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Bu kadar para çekecek imkanın var demekki sen gec kalmışsın bu adamı bosamaya 
0 oy
(193 puan) tarafından
Canım sen bu konuda dava açarsan haklı çıkarsın. Eşler birbirinin maddi özgürlüğünü kısıtlayamaz. Google'a yazıp bakabilirsin. Eşin haksız bu durumda. 
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Krediyi çektikten sonra boşamayacağı ne malum öyle bi adamla yaşanmaz bile sırf o yüzden boşuyosa menfaat için evli seninle
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Esin parayı niye çekmek istiyor seni boşayacak kadar 

İlgili sorular

+1 oy
39 cevap 1,870 göst.
12 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,111 göst.
0 oy
8 cevap 1,011 göst.
24 Şubat 2019 Aile kategorisinde Aşkımızın meyvesi♥️ (3,798 puan) tarafından soruldu
+1 oy
50 cevap 1,659 göst.
18 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,061 soru

11,377,315 cevap

34,864 kullanıcı

...