0 oy
199 göst.
Diğer kategorisinde (164 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
On iki karakterrrrr

9 Cevaplar

+1 oy
(1,238 puan) tarafından
Eşin malesefki gözü dısarida ve tesetturluyum diyorsun. Tesettur disariya guzel gorunmek demek degil. Sadece kocana giyinebilirsin. Bunu esine anlat guzel bir dille.   Ya eşin tesetturlu olmani sevmiyor acik saçık giyinmeni istiyor. Allah akil versin esıne canım.
-Reklam-
+1 oy
(14,013 puan) tarafından
Eşin iğrenç bir insan kusura bakma 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Kız ben ewde paçaları çorabın içine sokuyorum 
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Evlenince mi girdin tesettüre ki? 
0 oy
(507 puan) tarafından
Allah'ın cezası ya sende onu eleştir canım. Seni bastırmaya çalışıyor buna izin verme eşini düşünmeyi bırak kendin içinden geldiği gibi giyin hatta parasına bile bakma ödesin düşüncesiz adam gözüne hoş gelen ne varsa giy, tak takıştır eşini unut lütfen bastirmasina izin verme çok uzuluyorum bu durumlarda ya
0 oy
tarafından
ben bu kadar sessiz kalır mıydım bilemiyorum dediği laflar hoş değil senin gibi düşünmektense daha çok almak isterdim giyinir süslenirdm belki kıskanmak vb istiyordur 
0 oy
tarafından
Nefret ettiğim erkek tipi ha şu bunu giyor sende git şu makyaj yapıyor sende yap sanane şuna buna bakacağına helaline bak 
0 oy
(7,640 puan) tarafından

O dönsün de gö.tüne baksın. Ne sanıyor şu erkekler kendini bulunmaz Hint kumaşı mı? Eşlerini beğenmemeler... Nefret ediyorum şu insanlardan :angry:

0 oy
(424 puan) tarafından
Sen sensin unutma eşin için değil kendin için kendine bak özgüvenini düşürmesine izin verme sen kendini mutlu etmezsen kimse seni etmez kendini sevdiğini onu umursamadığını görsün eminim eşinde manken değildir yani

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 190 göst.
0 oy
15 cevap 335 göst.
0 oy
4 cevap 329 göst.
30 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 460 göst.
16 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,837 soru