0 oy
189 göst.
Diğer kategorisinde (164 puan) tarafından
tarafından kapalı
Evleneli 1.5 yıl oldu bitane oğlum var 4 aylik.esim geldiğimden beri ne giysem yakıştirmadi oysaki fizigim güzel hamilelikte biraz kilo aldım şimdide geri veriyorum ama O kadar kötü değil sorum şu yani bi alışveriş yapmaya kalksam alamıyorum 100 kere bakıyorum geri kalıyor niye derseniz eşim zaten yakistirmayacak hissi geliyor ve sürekli disardaki kızlar gibi giyin bak onlar nasıl giyiniyo gibi cümleler kuruyo tesettürlüyüm bu arada bekarken okadar güzel giyinirdimki herkes imrenirdi ama şimdi.ne olduysa eşim yüzünden mi bilmiyorum kendime hiçbişey yakistiramiyorum hatta söyle bi olay oldu geçenlerde lcw gittik beraber sence hangi pantolondan alayım dedim oda bana dediki karşıda bi kız var onunkinden al o an hiç bisey almadan ağlayarak çıktım...
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben bu adamlara başııı anasına gire demeye doymadım. Anasına gire başı anasına ne demek su kızın ustundekini al hay Allah'ım yarabbim.. aynısını sen yapsan belki şu an sopa yemiş olurdun..
(164 puan) tarafından
Aynen öyle ama cnm
-Reklam-
+1 oy
(1,272 puan) tarafından
Eşin özgüvenini yerle bir etmeyi başarmış. Bence içinden gelmiyorsa hiç kendini değiştirme. Seni beğenen öyle beğenmiş tesettürlüsünde ne güzel.. Sorun sende değil onda. Psikolojini bozmaya izin verme. Toparlaması zor oluyor. 
(164 puan) tarafından
Hiç bisey beğenemiyorum olmuyor ve  durumdan çok sıkıldım
(1,272 puan) tarafından
Özgüvenini bitirdiği için hiç birşeyin yakışmayacağını düşünüyorsun. Zevkine güvendiğin bir arkadaşını yada aakrabanı al yanına. Çok faydası olur. Ama psikolojini bozmasına izin verme. Gerçekten toparlaması zor oluyor. Yada birlikte alışverişe çıkın adam gibi yardımcı olsun sana eşin. Asla ağlama gereken cevabı ver ki haddini bilsin. Öyle bir ömür geçmez sanada yazık. Bizim ailede var karısının konuşması bile batıyor adama kadın Bi hött dese oturacak oturduğu yerde. Sessizliğinizden faydalanıyorlar. Yapmayın gerçekten ileride daha Bi işe yaramaz hissediyorsunuz kendinizi.
(164 puan) tarafından
Normalde asla  lafımin üstüne laf soyletmm  ama bu durumda bisey diyemiyorum adeta donup kalıyorum inanki yanimda alışverişe götüreceğim kimse yok eşimde gelse sinir krizi gecirttirir bana
(1,272 puan) tarafından
Anladım canım. Allah yardımcın olsun.
(164 puan) tarafından
Sağol cnm
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Eşin özgüvenini kırmaya çalışmış başarmış da. Neyin içinde kendini iyi hissediyorsan öyle giyin başkasının ne dediğin önemseme
(164 puan) tarafından
İnanki olmuyor daha yeni bi tunik alacaktım en az 50 kere bakmışımdır sonuç almadan vazgectim
0 oy
tarafından
Tövbe yarabbim ya 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 199 göst.
0 oy
15 cevap 335 göst.
0 oy
4 cevap 329 göst.
30 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy