+1 oy
827 göst.
Aile kategorisinde tarafından

3 gunluk hastane seruveni ardidan bugun guzel haberii aldimm :) esimde bende istiyoduk. 4 gun sonra 8 aylik olucak bi oglum var kardeşi dogdugunda ise 1 yas 5 aylik olucak insallah <3 sanki ilk kez anne oluyomusum gibi cokk heyecanlıyım yaa.. Etraftan cok fazla *hemen neden yaptin oglun kucuk* laflarini duyucami biliyorum ama umrumda bile degil cevabını alan susar... Esime sürpriz yapicaktim ama ykne yapamadim heycanima yenik dustum :D Ilkinde de sürpriz olsun istedim ama heycanlanip hemen soylemistim artik sürprizi cinsiyete birakalimm <3

Rabbim olmayanlara da bu guzel  duyguyu tattirsin insallahhh <3

38 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hayırlı olsun 
tarafından
Saol canim
-Reklam-
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Hayırlı olsun bugün herkes hamile 
tarafından
Oylemi :) saol canim
0 oy
(15,745 puan) tarafından

Yani çocuk yapmak isteyene karışan da ne bilim :ermm:

Hayırlı olsun istekissin rabbim vermiş ne Güzel

tarafından
Saol bebegm :) Yani dir dir konuscaklar var ama kimse benim ozel hayatima konuama hakkina sahip degil :)
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım sezeryan mi dogum yaptın yoksa normal mi bende istiyorum 6 aylık kızım da korkuyorum sezeryan olunca 
(1,601 puan) tarafından
Sezeryan mi doğum yaptınız
(4,061 puan) tarafından
Ewet canım bnm
tarafından
Acilir mi bilemiyorm hani ama gorumcemn komsusu bebegi 7 aylik sezedyan olmustu tekrsr hamile kalmis karni buyudukce dikisleri gerilmis patlamamis ama cok aciyomus doktora danis istersen canim
(1,601 puan) tarafından
Yok açılmıyor canım dikişler benmkilern arasida azdır zorluk çekmedim birşey olmadı yani
(4,061 puan) tarafından
Bakalım Bi doktor ile görüşelim yoksa daha beklerim ben ya korkuyorum açılır diye olurum valla sonuna kadr panikte
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım :))) benim de oğluşum 21 aylık prensesimin gelmesine 2 buçuk aycik kaldı 
tarafından
Kiz caktirma sene olarak girdim diye 20 diyorum ama kasimda 20 yi doldurcam :))
(4,700 puan) tarafından
Maşallah kız :)) ben de Eylül de 22 olcam :)) ikinci de temmuzda gelecek bazen yaşım küçük diye yakınıyorum da ondan merak ettim
tarafından
Ay valla genc anne olmasii cok daha guzel ama :) ozeniyodum hep gorunce :) tek sorun var o da Insulin direncim yuksek diyabet hastasiyim karaciger hastasiyim nasil yol izlicem bilmiyorum zayiflamam gerekiyo karaciger hastaligimin ilerlememesi icin ama hamilelikte de illaki kilo aliniyo napicam bilmiyorum. Ama yine her gun 2 saat yuruyuse devam edicem birde diyetisyenle konuscam bakalim
(4,700 puan) tarafından
o geçmiş olsun kuzum inşallah sağlıcakla alırsınız kucağınıza :)))
tarafından
Insalla canim
0 oy
tarafından
Gözün aydın canım sağlıkla al kucağına inşallah 
tarafından
Saol bitsnem
0 oy
(119,481 puan) tarafından
Kiizz hadi hayirli olsun 
tarafından
Saol bitanem ♡
0 oy
(15,827 puan) tarafından
Hayırlı olsun sağ salim kucağına almayı nasip etsin Rabbim inşallah ❤️
tarafından
Saol bitanem :))
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Hayırlı olsun benim bebişim de 4 aylık 8 9 aylık olduğunda ben de istiyorum birlikte büyürler ♥️
tarafından
Bende birlikte buyusunler istiyorum kuzum :)
(1,730 puan) tarafından
Darisida bana inşallah ♥️
tarafından
Insallah  kuzumm ♡ Rabbim gonlune gore versin
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Hayirlisiyla kucagina al canim insAllah
tarafından
Saol kuzum ♡
(2,765 puan) tarafından
Bebeklerimiz ayni olucak bi hesaplama yaptimda benim kizimda oglum dogdugunda 1yas arti 4 aylik olucak
tarafından
Yaa cidden mi :)) ne guzelll
(2,765 puan) tarafından
Evet rabbim bahtlarini guzel eglesin hepsininde
tarafından
Amin canim hepsinin insallah ♡
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Bugün ne çok hamile haberi aldık maşallah boşver canım milleti bende şimdi 4 aylık hamileyim bebeğim doğana kadar oğlum 21 aylık olacak beraber büyürler artık sende sağlıkla al kucağına o konuşanlar değil sen bakacaksın olurda konuşurlarsa ben bakıyorum siz değil dersin
tarafından
Oyle tabi kuzum lafini alan susar. :) Saglicakla gelsin seninkide
0 oy
tarafından
Hayrli olsn gozunuz aydnn canım❤️
tarafından
Saol bitanem ♡
tarafından
Sende sağol cnm bnm ❤️❤️
0 oy
(758 puan) tarafından
Aynı benim gibi canım 2. Bebeğim doğunca büyük kızım 15 aylıktı ☺️
tarafından
Yaa :)) saol kuzum
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Gözün aydın sağlıkla kucağına almak nasip olsun 
tarafından
Saol canim ♡
0 oy
(40 puan) tarafından
Yenimi ogrendin kuzum peki günün geçiyormu testmi yaptin Allah'ım esirgesin sasaglim kucağına almayı nasip etsin inşallah canım benim
tarafından
12 martta 2 hafta gecikmeyle adet oldum bidaha olmadim canim. Kasigimda siddetli agri oluyodu test verdim pozitif cikti. Saol kuzum ♡
0 oy
tarafından

Gözün aydın cnm

Bak o kadar istydn rabbim nasip etti <3

tarafından
Evet kuzum :) Saoll ♡
0 oy
tarafından
Maşallah bugün de hep hamile haberleri geliyor bende post paylaştım benimki de 18 gün sonra 8 aylık olacak, yakın zamanlarda doğurmuşuz, yine yakın zamanlarda inşallah kucağımıza sağlıkla alırız canım ❤️
tarafından
Gozun aydinn seninde :) 3 gundur hastaneyle ugrasiyorum aktif degildim canim hic gormedim postları  :)
0 oy
(3,276 puan) tarafından

Yaaa minnoşsun çok sevindim sağ salim kucağına alırsın inşallah hayırlısıyla <3

tarafından
Hatice nur :)
(3,276 puan) tarafından
Cansu bende memnun oldum yorumlarda konuşuyoruz ismini bilmiyorum :)
tarafından
Evet ya :) bende memnun oldum canim
(3,276 puan) tarafından
Oğlusun ne kadarlık benim kızım düzeni olsa bende yaparım 2.yi hatat 8 9 aylıkken düşünüyordum ama gece uykusu 0 onun için cesaret edemiyorum çok yıprandım
tarafından
7 ay 26 gunluk canim. Benim ilk dogumumdu cok kolaydı sonrasi da bebegimin tabi illaki huysuzluklari oldu ama cok zor degildi cesaretim vardi ve ikicniyi de hemen istiyoduk. Esim cok istiyodu ben istemiyodm sonra dusundum birlikte buyuturum 2 den fazlasini dusunmuyorum zaten. Allah nasip ederse korunmaya ragmen olursa o ayri tabi
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun canım 
tarafından
Vermedi kuzum son adet tarihim de 2 hafta gecikme sonrasinda 12 martta oldu
tarafından
Anladım canım benim de 4mart
tarafından
Yani ne kadarlik oluyo soyledi mi peki
tarafından
O zaman 5-6 hafta civarı demişti ama zaten son adet tarihine göre hesaplanıyo ya
tarafından
Anladim kuzum :)
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Ay kendimi gördüm :) Ben de oğlum 8 aylıkken hamile olduğumu öğrendim. 7 aylıkken hamile kalmışım yani. 16 ay var aralarında :) 
tarafından
Benmdee oyle olcak zorlandmi kuzum peki oglum ilerde yaramaz olmazsa uslu bebek cok sukur

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 187 göst.
0 oy
20 cevap 1,025 göst.
0 oy
9 cevap 366 göst.
0 oy
7 cevap 391 göst.

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,947 kullanıcı