0 oy
281 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar 8.aya girecem.artık göbeğim gözüküyor.hep eski kıyafetleri giydim.son bi ay kaldı mecbur almam gerek.yazlık rahat edeceğim göbeğimi kapatacak kıyafet arıyorum

5 Cevaplar

+1 oy
(9,092 puan) tarafından

image

ben bu tarz tişortlerle bitirdim hamileliğimi. Çok rahatlar ☺
tarafından
Ben de de var bundan ama yandan benim belim gözüküyor ya :D
(9,092 puan) tarafından
Bişey olmaz zıbın giy :D
tarafından
Zıbın mantıklı hiç aklıma gelmedi ya :D
(9,092 puan) tarafından
Zıbın candır :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben hiç özellikle hamile kıyafeti diye almadım, yani daha önce bildiğin güvendiğin yerlerden daha büyük boy kıyafetler alabilirsin bence
tarafından
Hiç güvendiğim yer yok ya.iki üç kez internetten büyük beden sipariş verdim sözde daracık geldi bi işe yaramadı.dışarı da çıkamıyorum
tarafından
LCW, koton, DeFacto gibi sitelerden de alabilirsin.   Modaselvimden aldım bir kaç elbise indirime düşmüştü, fena degildi ordan bakabilirsin eğer tesettürlüysen veya kapalı giyinirsen.
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Elbise alabilirsin çok rahat oluyor hamilelikte
tarafından
Evet ama elbiseyi de doğumdan sonra bu sefer bol gelecek iyice.bir de siteden almam gerek beden olarak güvenemiyorum.daha önce büyük beden söyledim daracık geldi
(3,729 puan) tarafından
Ben defactodan aldım hamileyken şuanda da giyiyorum bol durmuyor
0 oy
tarafından
lcw den almistim kizimda suan da da onlari kullanmayi dusunuyorum
tarafından
Peki ben 1.55 boy 64 kilo sizce hangi beden alsam iyi olur
tarafından
bide bigdart trendyol dan almistim salas elbise yikaninca cekiyoe dediklerinden 2 beden buyuk almistim dokumu hamilelerede uygun o tarz da bakabilirsin ben.ona niyet almadim ama denk geldi
tarafından
Elbise de olabilir bir bakayım.elbiseyi de doktora gidince kaldırmak değişik geldi de pek bakmadım :D bedenden biraz endişe ediyorum sadece.zaten bi tek hastaneye çıkıyorum evden 33 haftadayım

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 190 göst.
0 oy
7 cevap 316 göst.
21 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,263 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 364 göst.
0 oy
5 cevap 183 göst.

376,738 soru

11,274,758 cevap