0 oy
237 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Selamın aleyküm hanımlar. Yüz üstü yatmak sakıncalımı. 23.6 haftalik olduk. Yüz üstü yatmayı çok seviyorum.  Bide böyle yatınca oğlumun tekmelerini daha çok hissediyorum.  

12 Cevaplar

0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ben yüz üstü  yatamayacak zamana kadar  yüz üstü yattım hep canım  birşey olmaz 
tarafından
Teşekkür ederim cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Artık yatmasan iyi olur benim karnım çok küçüktü ama ben yine de o dönem yatamazdım ya sen iyi yatabiliyorsun 
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
tarafından
gobegin yok ic karnin varsa bu haftada yat ama gobegin varsa bilemedim nsl rahat ediyorsun. cocuk tekme atar rahatsiz oluyor haliyle
0 oy
(601 puan) tarafından
bende 22+4 üm ama yan yatiyorum ama biraz fazla karin tarafima baski yapiyorum üstüne yatar gibi agrim oluyo yatamiyorum 
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Aleykum selam canım. Valla bende 24+4 haftaligim bugun ve hala yuz ustu yatiyorum  birsey olmaz herhlde :)
tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından
Eevt kuzum genel olarak sola yat
tarafından
Öyle yapayım cnm
0 oy
(3,375 puan) tarafından
37 haftaligim yatiyirum valla karnim cok yok rahatsiz oluncaya kadar yatiyirum nezaman bebek tekmelemeye basladi donuyorum hemen cnm
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
tarafından

Hamilelikte en iyi pozisyon sola yatmaktır çünkü yüz üstü yatışta bebeğin kan akışı yavaşlıyor mümkün oldukça sol ve sağ yatış pozisyonunda yat 

tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(7,709 puan) tarafından
Canım bebeği koruyan bir sıvı var zaten çevresinde. Sen rahatsız olmuyorsan yat istediğin gibi
tarafından
Olmuyorum cnm tersine çok rahat ediyorum
(7,709 puan) tarafından
Yat o zaman kız :)
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bn oyle rahat edemem ama sen rahat ediyorsan yat.
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Ben 18 haftaligim çok korkuyorum asla yüz üstü uyumuyorum hatta sağıma bile zorda kalırsam 5 dk sadece sonra yine sola dönüyorum  seninde haftan ileri bence dikkat et sola yat
0 oy
(12,980 puan) tarafından
Bebeğin büyümüş canım benxe yatma ben 12 haftalık ultrason da hareketlerini görünce bırakmıştım yatmayı 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 426 göst.
0 oy
5 cevap 91 göst.
24 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Alphavva (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 124 göst.
1 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde seda merey (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.
24 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ferdane (45 puan) tarafından soruldu

379,303 soru

11,353,526 cevap

34,825 kullanıcı

...