0 oy
993 göst.
Aile kategorisinde (886 puan) tarafından
Iki tane evladım var ellerimizden öper biri 7 aylık biri 2 buçuk yaşında daha önceki postlarımı okuyanlar bilenler bilir dün yine arkadaşiyla konuştu yanimda konuşmuyor başka odalara gidiyor artık en sonki kavgalarımız yüzünden şu anda yatmamis sahur hazırlamış kalktık sohbet ederken yine konu oralara geldi bna dediği şey onlar benim kardeşim ben yine onlarla görüşürm sen karışamazsın tek dediği buu gerçekten size soruyorum eşiniz bu şekilde hep konuşsa ne yaparsınız benimle arkadaş yüzünden boşanan insanla ben bi ömür geçirmem diyor bende artık geçirmek istemiyorum sevgiliykende vardı bunlar ama bu kadar sıkı dost olduklarını bilmiyorum tabi kendimede kızıyorum kabul etmiş olarak evlendim psikiyatriye gitmek istiyorum Çünkü herşeyi o kadar çok kafama takiyorum ki öyle böyle değil lütfen bilmeyenler önceki postlarimi okuyarak yorum yapsın rica ediyorm kendimi gerçekten iyi hissetmiyorum çok yıprattım bu uğurda kendimi.ama huylu huyundan vazgeçmiyor ona arkadaşlarıyla mutluluklar diliyorum o kadar konuşmaya ihtiyacım var ki dinlenmeye anlaşılmaya gece gece yordum sizi hakkınızi helal edin...

22 Cevaplar

0 oy
(2,013 puan) tarafından
Benim evliliğimde de telefon laneti var şuan bitcoine dadandı bütün gün elinde ama mecbur katlanıyorum napiyim artık görmezden geliyorum sende çocukların için görmezden gel canım çok küçükler daha seni seviyorsa üzmüyorsa başka nedenden kırmıyorsa bence ayrılma
-Reklam-
0 oy
(48,961 puan) tarafından
arkadaslarindan kazik yediginde anlar degerini de inşallah is isten geçmeden anlar kiymetini. benim icinde arkadas onemlidirde sınırı vardir esin önüne gecmez ki

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 1,313 göst.
25 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 2,695 göst.
28 Eylül 2020 Aile kategorisinde iklimaa (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 966 göst.
25 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Rojda Elez (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 369 göst.