0 oy
192 göst.
Diğer kategorisinde (79 puan) tarafından
Kızlar hamileikte ağda kullanmak bikjni çocuğa zararı olamz demi çok özür dilerim seyrek deil sürekli permetik kullandım o yuden baya cnm aciycak  birden çekince çocuğa zararı olmaz dedmi 

8 Cevaplar

0 oy
(2,443 puan) tarafından
Ben de aynı düşüncedeyim bunu doktoruma danışcam. Şuan 13 haftalık olduğum için aşağıda zaten yapamam ama ilerleyen zamanda yapabilir miyim diye sorcam
(79 puan) tarafından
Ben ilkinde yaptım son zamnalrda yapmıştım yapabildik permatik daha pis aniden acil gitmek oluyor ağda dhaa temiz uzun süre gekmiyor
(2,443 puan) tarafından
Evet ben de aynı şeyi düşünüyorum
-Reklam-
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Yok canım olmaz ama son haftalarda riskli diyenler var sancı tetikleyebiliyormus falan diyorlar ama bilmiyorum öyle duydum sadece
(3,099 puan) tarafından
Canım bebeği koruyan bir sistem var zaten amniyon sıvısı kese çocuğu koruyor sadece agdayi doğal içerikli al bence
(79 puan) tarafından
Sağol cnm mecbur yapcam permatik iğrenç bişey
(3,099 puan) tarafından
Sorma canım gerçekten öyle benim canım çok tatlı kendim yapamam agdayi kuaforede çocuktan her zaman gidemiyorum bende aynı permatige kaldım perişanlık resmen
tarafından
Karnın büyüyünce  ağda zor oluyo önünü göremiyorsun  bnde dertteyim  35 haftaligiz  veet tüy dökücü yapıyorum  ve istediğim gibi temiz olmuyor
(3,099 puan) tarafından
Weet tüy dökücü çok cikarmiyormu jiletteki gibi sabiha
0 oy
tarafından
Bn doktora sormuştum birsey olmaz yüzeyden yapilan birşey bebeğe neden zarar versinki yapabilirsn demişti
0 oy
tarafından
Ben hamileliğim boyunca kuaförde ağda yaptırdım sıkıntı olmadı, sadece doğumdan 2 gün önce gittim bilmiyorum artık ağda mi tetikledi ertesi günü sancım başladı ve doğum yaptım daha 1 günüm vardı ve planlı sezeryandi benimki
(79 puan) tarafından
Yaa cnm bilmiyorum aniden insan çekiyor ya odan korkuyorum sanki bebeğe zarar veriyormusum gibi oluyorum
tarafından
Yok canım ya ne zararı temizlik ne güzel yinede doktoruna sor istersen, ama tedirgin olursan kendini kasarsan daha çok canın acır zaten
(79 puan) tarafından
Vala doktora gitmm şimdi iki hafta oldu permatik kullanmadım sırf ağda için daha temiz kaç kez kanama oldu apar topar gittim çok az vardı yerin dibine girdim permatik iki günde bir cikiyir agada uzun süre gelmiyir ve bitiyor tuyler
tarafından
Aynen ben bekarken hep permatikle alırdım ama evlendim 2 senedir her ay düzenli agdaya giderim ve şuan yok denecek kadar az kıl kaldı aynı lazer gibi oldu bende :) agdaya gidince 5-6 dakika sürmüyor bile işim ama ben gelecek ay lazere baslicam inşallah
0 oy
(530 puan) tarafından
Ben 9 ay boyunca gittim canım hatta doğumdan bir gün önce gittim bir sorun olmadı
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Ikinci oglumda doguma temiz olsun diye malum agdaya gittim hep tum vucut bir sıkıntı yasamadim son agdamı yaptirdim bir hafta icindede dogumum oldu tertemiz sekilde mis gibiydi
0 oy
(845 puan) tarafından
Ben başından beri ağda yapıyorum doktorumada sordum tehlikem yok kasmadigin sürece bişey olmaz dedi şimdi son aylarım yine ağda yapıyorum
0 oy
(352 puan) tarafından
Canım sürekli ağda yapmama rağmen gebe kalınca ayaklarımda ki tüy bile canımı yakıyor bence doğumdan sonrasına bırak yinede herkesin acı eşiği farklıdır ama sen bilirsin 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 131 göst.
27 Mart 2023 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 65 göst.
10 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Sevda18 (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 94 göst.
23 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 133 göst.