0 oy
2,494 göst.
Aile kategorisinde (12 puan) tarafından
Kızlar daha önce de eşim benimle tesettür varken birlikte oluyor diye soru sormuştum. Ama şuan eşim evde değil 12 gibi gelecek düzgünce başımı felan baglasam makyaj falan yapsam diyorum ama sonra vazgeçiyorum utanıyorum bu utancımı yenimiyorum ama belli Bi zamandan sonra cinsellikte olmazsa nikah düşüyor diye biliyorum doğum yapalı 3 ay oldu bana destek olurmusnuz 

26 Cevaplar

0 oy
(2,197 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ya tovbe estagfrullahh bi gulesim geldi ki yanlis anlama :D kese kagidi geçir kafana ustune bisey girme mini etek giy altinada çizme giy kocaninda uzun coraplarindan giy :D fantezi gorsunn madem oyle :D 
(12 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun canım benim çok teşekkür ederim
(2,197 puan) tarafından
Sendende canimmm aminnn
tarafından
Ahhahahahahahah bu yoruma güldüm :D
(2,197 puan) tarafından
Gül kuzum valla bende yazarken güldum :D :D
tarafından
Allah ta seni güldürsün emi bacım :D
-Reklam-
+2 oy
(7,768 puan) tarafından
Eşin türbanı yanlış yerde kullanıyor dikkat et zaafı vr belli her türbanı olan kadına kötü gözle bakar 
(7,768 puan) tarafından
Umarım ben yanılıyorumdur kuzenim kocasıda saçını hep sarıya boyattırırdı kıza meğer zaafı varmış inşallah sizinkisi öyle değildir ama bnce eşini dinleme dini o şeye aşet etmesine iZin verme
(12 puan) tarafından
Günahmı öyle birlikte olmak
(434 puan) tarafından
Minikmeleklerim doğru  söylüyor
(225 puan) tarafından
Gunahmi bilmiyorum ama bi basortu fantezi olarak gorulmemeli bence karsi cikmalisin sen istedigin gibi dolas et o istiosa yanasir zaten arkadasin dedigi gibi zaafida olabilir bence cok yanlis sende ortak olma derm
(7,768 puan) tarafından
Şöyle günah OLABİLİR eşin onu fantazi haline getirmiş ki bir dini unsur böyle bir şeye alet edilmemeli üstelik eşin seninle sadece öyle birlikte oluyormuş neden hiç düşündün mü aman dikkat et bu huyu bıraktır
+1 oy
(7,972 puan) tarafından

Tik tokta bi kadin var gecelik giyiyo kafasindada başörtü öyle yap:D

(12 puan) tarafından
Ahahah ❤️
tarafından
Ahahahahahahahaha görmüştüm  onu allah onun belasını versin  dinimizle dalga gaci
(7,972 puan) tarafından
Arti verin kızlarrrrr öne cikiyim baska taniyan çikcakmi:))
tarafından
Verdim  gülüm
+1 oy
tarafından
Tovbe yarabbim turban fantazisi mi var kardesim anlamadim ? Basin kapali niye olsun istiyor .
+1 oy
(1,077 puan) tarafından
O postu da okumuştum cidden zor bir durum ama kesinlikle destek almalısınız bu böyle olmaz. Sizde bir insansiniz sırf evlilik ayakta kalsın diye tesettürlü ilişkiye girilir mi. Benim mantığım almıyor. İnsan eşine açılıp süslenmeyexekse ne anlamı var. Ayrıca bunlar güzel şeyler dinen bile. Eşinize süslenmek. Bu bir sorun sıkıntı eşinizde normal bir istek değil. Kesinlikle tedavi için ısrarcı olun. 
0 oy
(9,209 puan) tarafından
Başını bağlamadan hazırlan baştan cıkar :D
(12 puan) tarafından
İstemiyor öyle
(9,209 puan) tarafından
O şekilde hazırlanp yaklaşsan git başını kapat mi der
(12 puan) tarafından
Evet yanaşma ben seni kapalı istiyorum der
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Başını bağlama saçlarını yap bence bi farklilik olsun 
(12 puan) tarafından
Öyle istemiyor ki beni o zaman sıradan biriymişim gibi davranıyor
(14,030 puan) tarafından
Senin durumun çok değişik bence eşin bı destek alsın ya isteği normal degil asla
(12 puan) tarafından
Ahh keşke beni dinlese hemen götürürüm de işte
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Cinsellik olmaz ise niye nikah düşsün ki o zaman eskiler 5 sene askerlik yaparken gelince nikah düşmüş mu oluyor du

Ve sen değil kocan degisikmis tesettürlü ilişki girmek istemesi fantazi mi yani ne alaka 
tarafından
Bncede bnm esim asker 6ay dir birlikte olmadik nikah mi düşüyor hala ne zman gelec gi de beli.degil
tarafından
Ben de ilk kez duydum cinsellik olmayınca nikah düştüğünü. Dövünce sovunce bu nikaha bişey olmuyor cinsellik olmayınca düşüyor vay be
(12,777 puan) tarafından
Aynen nur katiliyorum valla dovunce düşse keşke cinsellik neymiş böyle
tarafından
Bncede  kizlar katılıyorum size
(5,721 puan) tarafından
Bende nura katiliyorum ve hepinize
0 oy
(141 puan) tarafından
Kız dohum yapmışsin bebişiniz olmuş neyin utanmasi
(12 puan) tarafından
Hazırlanıp gecenin Bi yarısı karşısına çıkmaya utanıyorum
(68 puan) tarafından
Tek değilsin canim :) ama ben daha 1 buçuk senelik evliyim yeni hamileyim ileride geçer heralde
0 oy
tarafından
:Dd utanma kızz bi kereden bişey olmaz bende utanıyorum eşimden başlarda şuan taciz ediyorum

Apla yapma iffetime ilişme diyor tecavüz ediyorum 
tarafından
:D inşAllah kızz ya babam 57 yaşında geçen gittiğim de yanına basketbol oynamaya gittik genetik bizde kurtululuk yaşlanmaya olgunluğa karşıyız elhamdülillah ahajajja
(5,721 puan) tarafından
Maşallah sübhanallah canim
tarafından
:) =. EyvAllah hayırlı geceler dilerim sohbet içinde teşekkür ederim
(5,721 puan) tarafından
Bende çok teşekkür ederim severek okudum valla
tarafından
Rica ederim ne demek :)))
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Kız ne tesettürü ne utanması kocan o senin.  Açıl☺ güzel kokular sürün doğru olan bu. 
(12 puan) tarafından
İstemiyor ki öyle 2 bucuk yıllık evliyim hep tesettür varken birlikte olduk oglum bile öyle oldu düşün
(5,406 puan) tarafından
Nasıl yani başın kapalı mi yatağa giriyorsunuz
tarafından
Benim eşim de öyle bide etek fantezisi var renkli gece elbiseleri zevk vermiyor :D tek benim adam tuhaf sanıyordum
(12 puan) tarafından
Başım kapalı olduğunda birlikte oluyoruz sonra çıkarıyorum
0 oy
tarafından
Eşinin de nasıl güzel kafası varmış valla bende istiyorum o kafadan :D
tarafından
Kız neresi güzel hasta adam bence
tarafından
Sende ironiyi hiç anlamıyon he :D
tarafından
Anladım anladim :))
0 oy
(979 puan) tarafından
Utanacak bsy yok ikinizde brbrinizn helalisnz gayet nrmal bsy... eğer esin mkyja kzmyrsa yap ayıp dgl stres ypma cnm.. evliklikte gayet dogal olan  bsy. .. yeni evlndgim zmnlar  bnde oyleydim  ama smdi daha iyiyim
(12 puan) tarafından
İnşallah benimde utanmam geçer ya
(979 puan) tarafından
Insallah cnm
0 oy
(79 puan) tarafından
Kız nasıl yani sen başında yazmaylami birlikte oluyorsun saçını gece acmiyormusun 
(12 puan) tarafından
Gece olmuyor ki beni kapalı gördüğü zaman oluyor bende evde genelde açıgım hele şuan çocuk var kendimi saldım resmen
(79 puan) tarafından
Cnm bunda utanilcak ne var ac saçlarını güzelce giyin o senin helalin
(12 puan) tarafından
Evliliğim izin ilk zamanları dediğin gibi yaptım mini etek giydim makyaj yaptı. Saçlarımı yaptı im topuklu ayakkabı giydim güzelce karşıladım bana dediği sen biraz kilomu aldın dedi deliye döndüm çıkardım hemen üzerimi sildim makyajımı
tarafından
Papatyam  esi bunun tam tersini istiyor açılıp süslenip giyinmesini  değil tesettürlü  olmasini  istiyor  utanılacak bişey yok ama değişik  bisey
0 oy
tarafından

Iyide sen basini kapatsan bile acilmiyo mu ortun:Doyle bagladigin gibi kalmasi mumkun degil yani 

0 oy
(119,287 puan) tarafından

kiz saldim cayira valla hicde utanmam ilk gece harici utanmadim ee nasi oluyo utaniyosan sjsjsjsjs kafamda deli sorular :angel: o degilde ne kadar sure snr nikah dusuyomus

0 oy
(379 puan) tarafından
Evet geçendeki postu da okudum ;) bence sen benim aldıklarimdan al ;)) geçende bende bı cilginlik yapmıştım ;))) yada kelepçeler var bide kırbaç al bagla sen onu ver kırbacı ;))) ne utancan kocan o senin maden öle akillanmiyo al sana fantazi de ;))) dayanamaz soyliyim sana 
0 oy
tarafından
Kiz hic bir sey anlamadim yazdigindan :D Allah askina aydinlat .:D
(12 puan) tarafından
Canım kocam benimle sadece başımda türban varken birlikte oluyor
tarafından
Ben anlatım sana  şimdi kadının kocası onunla sadece tesettürlü  giyildiğinde  ilişkiye giriyor  saçı açık elbisesi açık şekilde istemiyor  başını bağla  üstünü  giy öyle gel  diyor  anladim bu benim
tarafından
Turban fantazisi var o zaman kardesim .Maalesef acikca durum bu.Turbanli kadinlardan tahrik oluyor .
tarafından
Evet oyleymis  ve  benim anlamadim tek konu kadın zaten tesettürlü  biri değilmi  yani teseturluyse  niye zorlanıyor ve utaniyor  açıksa eşi niye sadece o iş için  kapan desin  kafamda deli sorular
0 oy
(601 puan) tarafından

fantaziye gell...:D

0 oy
(1,046 puan) tarafından
Sennkocann kafa si tam değil yada sen dalga geciyo milletle
(12 puan) tarafından
Keşke dalga geçiyor olsam keşme6
(1,046 puan) tarafından
Senn kocanda sorun var canm sennin yüzüne normalde bakmıyo kapalıyken mi bakıyo ilginç

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 1,647 göst.
0 oy
15 cevap 938 göst.
19 Ekim 2021 Diğer kategorisinde aysegulayse (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 534 göst.
0 oy
18 cevap 1,249 göst.
29 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Ayselcan3 (43 puan) tarafından soruldu

379,604 soru