0 oy
3,194 göst.
Diğer kategorisinde (81 puan) tarafından

Kızlar Instagram da bir sayfa 30 TL karsiliginda cinsiyet tahmini yapiyorlar ultrasyon görüntüsüne bakıp boyama tekniği ile.Vallaha ben yaptırdım %70 kız bebek dendi yaptıran varmı doğru çıkan varmı gerckten merak ediyorum 

boyama ile cinsiyet

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kiz Allah aşkına bu ne saçmalık ya kusura bakmada yani 
(81 puan) tarafından
Yok canım estağfurullah sorma ya gaza geldim daha 12+1gunlugum attığım resim de 11+5di sonradan doktorun bilemedigi tahmin üzerine boyama üzerine nasıl olacak dedim ama gaza gekdim ya
tarafından
Kız böyle seyler para tuzağı inan milleti kandırıyorlar
(2,458 puan) tarafından
Canım bebeğin cinsel organı 12 haftadan sonra oluşmaya başlıyor yine de sen bilirsin inşallah doğru çıkar da paran boşa gitmiş olmaz :)
(81 puan) tarafından
Aslında önce sağlık ama gönlüm erkek annesi. Olmak Rabbime şükür iki kızım var birde erkek bebeğim olsun istiyorum tabi hayırlısı ama %70kiz bebek dedi tahmin eden jadincagiz da ama hakkın var daha yeni yeni başladı olusmaya
(2,458 puan) tarafından
Evet canım o zaman. Benim de bi kızım var ikinciye doktor erkeğe benziyor dedi ama bakalım. Sezeryanlı olduğum için bi daha yapamam heralde. Bi kızım bi oğlum olsun bem de isterim. Rabbim gönlümüze göre versin
-Reklam-
0 oy
(379 puan) tarafından
Hangi sayfadan yaptirdin cnm bende yaptirdim ama boyama teknigimi ne bilmiyorum 2 sayfada erkek dedi ama doktor buyuk ihtimal kiz dedi.persembe devlete gitcem bakalim o bisey dicekmi
(81 puan) tarafından
Adım adım gebelik canım rabbim gönül muradimizi versin sağlıkla
(15 puan) tarafından
Hangi 2 sayfaya baktirdin canım
(379 puan) tarafından
Bebegimin_cinsiyettahmini

Cinsiyet.belirleme.melek   bu sayfalarin 2 side erkek dedi ama benimki kiz oldu
(15 puan) tarafından
Banada kiz dedi melek ama daha belli değil gerçekten yalan ya ztn 2 seçenek var birini atiyorlar işte
(379 puan) tarafından
Aynen tutan tutuyo
0 oy
(9,625 puan) tarafından

Artik şöyle şeylere inanmayın ya hepsi para tuzağı zaten iki ihtimal var ya %50 kız yada erkek :D Hem doğuma kadar bile yanilan doktorlar oluyo bide Allahin verdiği şeyi onlar mi görmeden bilecekler az daha sabret bidahaki ultrasonda öğrenirsin insallah..böyle şeyler yapmayın valla Allahin bile gücüne gider 

(81 puan) tarafından
Vallahi bende aşırı kötü oldum şirk koşar gibi Allah'ın verdiğine çok haklisin canım
(9,625 puan) tarafından
Kizda olsa erkekte olsa senin evladın Allah yeterli sagkiklisini versin..tabiki insanin gönlünden geçen bi cinsiyet vardır ama bunu sadece Allah'tan dilemek lazım benim mesela bi oğlum var yine hamileyim gönlümden kız geciyo kız evladını da tatmak isterim Allah kalbimi biliyo ama erkekte olsa oda benim çocuğum yeterli hayirli saglikli evlat olsun..insallah gönlünden geçen sizin için hayirlisi olsun hayirli bi evlat olsun  ❤
(81 puan) tarafından
Aynen öyle canım evlat sevilmez mi sağlıkla gelsin kuzukarimiz inşallah.sadece hangisi yoksa insan onunda tadına bakmak istiyor❤️
0 oy
(1 puan) tarafından
Bebeğinizin cinsiyetinizi öğrendiniz mi,bende dayanamayıp baktırdım sonra pişman oldum daha cünsiyetimiz belli değil,siz de doğru çıktı mı 
tarafından
Kime baktırdınız adım adım gebelık mı
(1 puan) tarafından
Adım adım annelik sayfasına yaptırdım
(15 puan) tarafından
Size ne dedi ne cıktı acaba
0 oy
tarafından
Yaptıranlara Allah akıl fikir versin diyecem ama verseydi bu yaşa kadar verirdi diye düşünüyorum :D yav zaten 1 ay sonra belli olacak,hey Allah'ım ya
0 oy
(3,600 puan) tarafından
Canım cinsiyeti öğrenememe sebebimiz daha cinsiyet oluşmadığı içindir  onlar olmayan şeyi nasil gorucek 
tarafından
+++++++++
0 oy
tarafından
12. Haftada cinsiyet belli oluyor bu ne acele cnm ne gerek var
(1 puan) tarafından
11. Hafta da doktor belli değil demişti merak işte ya bence de saçmalık ama insan merak etmeden duramıyor
0 oy
(15 puan) tarafından
Canim cinsiyeti belli oldumu 
0 oy
(823 puan) tarafından
Kiza benziyor gibi ha

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 448 göst.
16 Kasım 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 262 göst.
5 Mayıs 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Selimin annesi (9,631 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 391 göst.
0 oy
6 cevap 111 göst.
17 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zeyneppp4646 (117 puan) tarafından soruldu

396,871 soru

11,870,266 cevap

35,981 kullanıcı

...