0 oy
259 göst.
Aile kategorisinde tarafından

14 Şubat'ta geldiler bana yumurtlamiş.  Çok mutlu oldum. RABBİM nasıp ederse 3 tane olacaklar.   :)

Kaç günde yumurtadan çıkar. Yavru bilgisi olan var mı

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bildigim kadari ile 21 canim gozun aydin ama yumurtalara el vurmayin sakin ozaman cikmiyor annede ustune yatmiyor zaten el degerse
tarafından
Teşekkür ederim cnm. Dokunmuyorum yuvaya kesinlikle.  İnşallah çıkarlar.
-Reklam-
0 oy
(119,001 puan) tarafından
yaaa ne guzel kiz dikkat et yumurtasini kirmasin
tarafından
Kesinlikle yuvaya dokunmuyorum cnm rahatsız edilirse kirar diye biliyorum
0 oy
(1,520 puan) tarafından
Oy mini mini kuslar geliyor desene :) 21 gun sonra cikarlar insallah hic elleme canim kaynanamin ki kiskanclikdan hepsini kirmisdi gelen gidenin cocuklari acip acip bakmislar
tarafından
Teşekkür ederim cnm.  Kesinlikle yuvaya dokunmuyorum. Kimseye de izin vermiyorum inşallah çıkarır
0 oy
tarafından
Ya çok güzel anneannemi oluyon sen şimdi "D hahahaha inşallah saglikla çıkarda buyur yavrucuk 
tarafından
Amin canım inşallah. Allah razı olsun ❤️
0 oy
(874 puan) tarafından
Canım YouTube da bakım videoları var bebek kadar meşakkatli ama güzel :) öyle olunca daha kolay alışıyorlar uzun ömürlü olsunlar inşallah sağlıkla buyusunler
tarafından
İncelerim cnm teşekkür ederim. Aklımda bulunsun.   Onlarla zman geçiririm de doğumum yaklaşır
0 oy
(204 puan) tarafından

Kuluçka süresi 18 20 gündür. Eğer muhabbet kuşundan bahsediyorsanız. Yumurtadan çıkınca da yaklaşık 30 gün sonra kendi kendilerine yem yemeye başlarlar. Yani yuöurtlama yumurtadan cıkma tem kırma yaklaşık 2 aylık süreç.

Bu da benim minnak 

image

tarafından
Evet cnm muhabbet kuşu. Teşekkür ederim
(204 puan) tarafından
Yuvalıgın içi boş ise yumurta kırılabilir veya yavru yıkınca çsrpık bacak olabilir. Talaş ya da mısır granülü serpin yuvalıga
tarafından
Yumurtlamadan koyduk cnm 1 hafta kendi düzenledi içini öyle yumurtladi
0 oy
tarafından
15-21 arası ama sakın yer değiştirmeyin dokunmayın yumurtaya anne kıskanıp kirabilir kuşun kafesi sabit bı yerde dursun 
tarafından
TV ünitesin yerleri hep sabit cnm teşekkür ederim
tarafından
Soracağım birşey olursa mesaj atabilirsin kuzum babam hem üretiyor yıllardır hem dükkanımız var

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 399 göst.
19 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,595 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 147 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Nisan89 (882 puan) tarafından soruldu
+2 oy
18 cevap 716 göst.
28 Kasım 2022 Diğer kategorisinde iremsamay (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 231 göst.
8 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,325 soru

11,291,854 cevap

34,710 kullanıcı