0 oy
564 göst.
Aile kategorisinde (1,151 puan) tarafından
Bu kuzenleriyle pubg oynuyor. Sun baktim birden turkce konsmaya basladi. Ben diger odadayim. Kizimi yatiriyorum diye esimi diger odaya ben gonderiyorum. Neyse yazdm kiminle oynuyon. Bir laz cocuk dedi. Dedim sen onu bunu birak da kiz mi soyle. Dedi ki evet. Dedim yasi kac. Bilmiyom dedi. Biiyosan cocuk oldugunu nerden biliyon dedm. E dedi uzatma. Ben de sen tek kelime turkce konus bak ben nasil geliyom dedim. Neyse bu turkce konustu. Kalktim gittim bacilarim. Kulakligi kulagima taktim. 20 ustudur alti degildir sesi. Bu mu cocuk dedm. Evet dedi. Yasini soracan dedim. Tamam dedi. Sor dedim. Ben niye sorayim ferhat sorsun dedi. "Ben evliyim ne alaka" anlaminda. Ben de dedm madem oyle neden konusuyon. O gerizekali kuzenleri bekar iki kisi evli. O ferhat salagi aliyor kizlari. Esime de diyor sen yengeden korkuyon. Esim evet korkuyorum diyor da susmuyor. Neyse oyun bitti bunlar dedi bir el daha atalim da oyle cikalim. Ona oyle bir baktm ki normaalde kiz olmasa ben ölüyom desem birakmaz. O kadar israr ettiler o sure zarfinda sadece ona baktm. Neredeyse dovecem zor tutiyom. Neyse cikti yok ben cikiyom dedi. Bugunde ferhat boku diyor ki sen yengeden korktn erkek misin lan sen. Esim de dedi ki ben kizlarla oynarsam erkek mi oluyom. Bak benm karim istemiyor. Napabilirim istemiyor ben de saygi duyuyorum. Sen de saygi duy ben daha once de sana dedim ki oynamam. Neden kizlarla oynamak istemedigimi soyledim zamaninda dedi. Sonra konu kapandi. Tabi bunlar konusulurken esim beni uyuyorum saniyor. Ben yokum yani. Sizce ne dusunuyonz ? Uzun hakkinizi helal edin bacilar

15 Cevaplar

+1 oy
(327 puan) tarafından

Bir kez daha halime şükrediyorum ne bu oyun yaa Allah'tan bizim evde oynanmaz:ermm:

-Reklam-
0 oy
(48,738 puan) tarafından
eniste sana sadikta o oyunu oynamasina izin verme bide o kuzenleriyle mesafe koysun gazlayip duruyorlar adami
(1,151 puan) tarafından
Hep gazliyorlar ama onlarin gazina gelmiyor. Farkinda yani
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Bu yüzden pub  evlerden  uzak ben guvenemem  çoğu kişi ordan karı koca buluyor insandır aklı celinir 
0 oy
(1,885 puan) tarafından
O Ferhat dediğin kuzeni ile açık açık konuş dikkat etsin evli insana sen adam misn karıdan korkuyosun diye gaza getirip evinin huzurunu bozmasin
(1,151 puan) tarafından
Ben kendimi zor tutuyom. Esim zaten farkinda onun ne yapmaya calistiginin. Simdi ben konusursam esim artik huy kapar o konuda benden tersini yapar diye endise ediyom
(1,885 puan) tarafından
Valla bunda eşinin huylanacagi birşey yok. Ben olsam konuşurum yani. Erkek muhabbeti diye kocani gazlar gazlar durur sonra bı şeytana uyar olan size olur. Çek çocuğu açık açık konuş. Eşin kuzeni hem erkek diye rahat takılıyor şuan ama işin içine sen girince evlilik girince böyle rahat davranamaz.
(1,151 puan) tarafından
Aynen. Ama dedm son bir hata. İlla kendmi ferhata yetistirir konusurm dedm
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Esine helal olsun sacma sapan gazlara gelmiyor demekki o kuzenlerden uzak tut bekara cok kolay erkeklik taslamak hele onlar da evlensin de gor bakalim 
(1,151 puan) tarafından
Aynen karilarn kölesi olurlar. Ya benm esimin gezmesi tozmasi yok. Bir arkadas ortamina gideym yok evden ise isten eve. E bakiyom anormal davranislari da yok. Nefes alsn biraz istiyom ondan izin vwriyom kendini bilerek oynuyor ztn
0 oy
(163 puan) tarafından
Eşin in daha önceden aldatma gibi vukaatlari Veya karı kız ayağı yoksa sadık bence
(1,151 puan) tarafından
Aynen yok da. Evlenmeden 1 hafta once arkadas zoruyla genel eve gitms. İlk gece kizin canini acitma falan demisler. Ben esimi 2012 den beri taniyom. Bir defa aldatmadi.
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Nefret ediyorum o oyundan nefret nefret nefret. Ne anlıyorlar acaba silahlı vurdulı kırdılı bir şey çocuklar kızlar da oynuyor. Saçma saçma konuşmalar.
(1,151 puan) tarafından
Ya oynuyon edebinle oyna degilmi. Benm bi kiz arkds var ya onla oynarim ya kuzenle ya da kardeslerimle. Onlar yoksa girmem bile. Once arar soylerm bostaysaniz girin diye. Zaten benm bucurden ev islerinden artik hic girmiyom
(2,493 puan) tarafından
Dozunu kaçırıyor bazen onlar ev terliğini bi koyucan ağızlarına. Ama bak ne güzel demiş eşin karım istemiyor diye diğerleri edepsiz bence
(1,151 puan) tarafından
Bence de bizi huzursuz etmelerine haklari yok
0 oy
tarafından
Yeni nesil yeni nesil ahh eskiden babalarimiz harıl harıl calisirlarmis tarlada tabanda oda olmasa istanbula gelelim de. Hayatimizi kuralim diye uğraşırmis simdi herkese bakiyorum elinde telefon pubg borsa call of  saygı desen zaten hic yok hic. Anasinin babasindan yaninda götnu yaya yaya otururlar gercekden ne sorumluluk var ne birsey nefret ettim ben bu zamandan 
(1,151 puan) tarafından
Aynn vallaha allah sonumuzu hayretsn
0 oy
tarafından
Yok gayet sadık eşin ama bence o oyuna kuzeni aldıysa eşin direk çıkması lazımdı. Bi defasında ben gece uyanıp sessizce eşimi dinlemeye gittim mutfakta oynuyodu baktım büşra diye bi isim duydum meğer gerzek arkadaşının sevgiliymiş o arkadaşı da oyunda. Tabi ben büşra ismini duyduğum anda mutfağa bi daldım normalde asla küfür etmem ama fena bi küfür ettim o kıza sonra eşime tekme yumruk daldım (o an kaybettim kendimi yani asla böyle biri değilim aklım başımda değildi) tabi o kızda ayrılmış arkadaşından ben o küfürü haketmedim bla bla terbiyesiz gecenin 4 ünde senin ne işin var sadece erkeklerle konuşarak oynuyorsun. O arkadaşı da utanmaz sevgilim dediği kızı nasıl o kadar erkeğin sesini duymasını müsaade ediyo. Tabi asıl manyak benim kocam direk çıkması lazımdı oyundan çıkmamış çokta güzel karşılığını gördü ohhh canıma değsin 
(1,151 puan) tarafından
İyi yapmssn vallaha ben de dun kendimi kaybediyodm. Zor tuttum
tarafından
Bazen kaybetmek gerekiyo valla. Yoksa bazı şeylerde sözümüz dinlenmiyo
0 oy
tarafından
Ya ağır konuşcam ama gerçekten erkek olsa orası burası ayrı oynamaz adam gibi adam olur. Evli adamın kızlarla ne işi olur oyunda orda burda. Sanal alem de olsa mahrem yani. Böyle.şeyler yapması o yöne kayık olduğunu gösterir aldatmasa bile. Önce adam gibi adam olacak nerde nasıl davranacağını bilecek. Sen ufacık bir tepki gösterdiğinde de sana haklıymış gibi tepki göstermeyecek çünkü sen haklısın
0 oy
tarafından
O kuzenin  eşin  haklı kadinlarla  oynayinca adammi  olunuyor  bence eşin onunla bir daha görüşmesin  
0 oy
(60 puan) tarafından
Şu iğrenç oyun yüzünden sanırım baya yuvalar yıkılıyor. Allah ıslah etsin onları. Eşine gelince yanlış bir şey dememis çok şükür ama demeyeceği anlamına gelmiyor o kuzenler oldukça 
(1,151 puan) tarafından
Diyemez bacm biz 2012 den beri beraberiz. Bana bi gun cok kizdi bi konu hakkinda ailevi. Ben de biletimi kes o zaman dedm. İs ciddiye bindi. Sordum aglayarak. Bitti mi diye. Bana dedi ne senle oluyor ne de sensiz oluyor diye boynuma atladi cok agladi. Yani gitmeme gotu yemez. Gecen rol yaptigimi anladigi icin git falan demisti o ayri jdjsjzksjsjks
(60 puan) tarafından
Oh ne güzel. Rabbim mutluluğunu daim etsin insaallah
0 oy
(274 puan) tarafından
Ya şu sosyal platformun Allh belasını versin kaç yuva yıktı  vlla cnm babana bile güvenme diye bir laf var hiç güvenme erkek milletine yüz de verme 

İlgili sorular

+1 oy
21 cevap 597 göst.
2 Nisan 2024 Aile kategorisinde Eeebbrrrruuuuuu (687 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 631 göst.
0 oy
13 cevap 308 göst.
26 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Snm55 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 312 göst.
26 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Snm55 (20 puan) tarafından soruldu