0 oy
296 göst.
Diğer kategorisinde (22 puan) tarafından
Kızlar 2 ayda üç defa karabasan deniyo uyku felci deniyo nasıl adlandırirsaniz oldu esimlede sorunlarım var psikoloğa gidesim var uyuyamiyorum özellıkle şu 5 gündür gitsem sizce abartı gibimi  sadece 3 defa oldu çünkü saçma gelebilir bu soru ama ben doktora kolay kolay gitmem kendim için  en son 3 yıl önce gitmiştim o derece o yüzden abartmış gibimi olur 3 defa oldu sadece diye

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Karabasan işinde doktor ne yapicak ki
(22 puan) tarafından
Tıbbı adı uyku felci onun hem uyuyamiyorum günde 2 saat zor uyuyorum
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Karabasan doktor bişey yapamaz ama.destek almak güzeldir sende Felak nas oku 
(22 puan) tarafından
Uyku sorununda var günde 2 saat zor uyuyorum
0 oy
(758 puan) tarafından
Dua okuyor musun. Başında kuran aç uyuyana kadar belki korkacağını düşünerek yatıosn ondan da olur 
0 oy
tarafından

Maalesef doktorluk bişey değil seninkisi 

(22 puan) tarafından
Ama uyuyamiyorum dün gece 1 de uyudum 15 dk sonra karabasan bastı uyandim sabah 8 de uyudum 9.30 uyandim gero ve hala uyumadım günde 2 saat zor uyuyorum
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Çok kafana bisiler takma canim ha bide sirt uzerine yatma bende nezaman cok yorgun olsam yada bedenim degilde kafam yorgun olsa olur dedigin , bide sirt üzeri yatinca cok olurdu , esime demistim bi ara çoğalmıştır cok hizli nefes alip verdiğim de beni ne yap et uyandir diye , cok tehlikeliymis o an da uyandirilmak ama esimde alismisti karabasan bastiginda biliyor uyandırıyordu 
(1,521 puan) tarafından
Bol bol dua oku sağına don oyle uykuya dal canim doktor birsey yapamaz sanmiyorum
(22 puan) tarafından
Eşim bana karabasan basiyo diye başka odada uyuyo artık ondan destek göremiyorum malesef
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Tabiki abartı olmaz. Mutlaka gidin ki ilerlemesin
0 oy
(379 puan) tarafından
Canım çok korkup düsunduysen psikolojik olarak da olur 
(379 puan) tarafından
Yani ben arkadaş imdan etkilenip olmuştum bi kaç kere sonra korkmadım düşünmedim ve çok ca okudum bi daha olmadı
(22 puan) tarafından
Uyanınca hiç korku olmuyo icimde uyurkende öyle aslında
0 oy
tarafından
Canım evde defnw yapragı tütsüle birde ilaç farzet hergün bir bardak suya ayetel kürsi nas felAk oku 3 Defa iç Allah ın izni ile geçer
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Karabasan için n birşey yapamaz ama sen büyük ihtimal huzursuz uyudugun için böyle birşeyde yaşıyor olabilirisn kaliteli uyku için gidebirsin doktora 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 435 göst.
16 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde ssule5151 (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 257 göst.
12 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Nergizhirayvz (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 839 göst.
17 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Ilklem25 (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 547 göst.