0 oy
544 göst.
Aile kategorisinde (1,262 puan) tarafından

Kızlar eşim başka biyerde karantinada bende 2 ufak oğlumla yanlizim ve 22 haftalik gebeyim dün ölen anneyle bebeği gördüm.haberde ve çok aşırı etkilendim sanırım neyse yattım uyudum gece 3 gibi nefesim kesilecek hale geldim rüyamda karnımdaki bebek.dogunca oluyor ve toplu bebekler oluyor olmuş onların içine alıyorlar bana göstermiyorlar buraya giremezsin biz bebeği gomecez dediler nasıl bağırıyorum atıyorum kendimi yerlere tam o sırada oğlum emmek için uyandı :( ve ben gözümü açtım ama sanki evin içinde o anneyle bebek dolaşıyordu. O saate bu sayfaya girdim ve her paylaşımda namazla ilgili şeyler vardı. Bi arkadaşla kardeşime anlattım karabasan basmış dediler çok.fena oldum dün gece  acaba bu bi işaretmi bu sayfada herkesin namazla ilgili şeyler paylaşması namaza başlamam icinmiydi diyorum kendi kendime şeytan vesvese veriyor başlıyorum bırakıyorum başlıyorum bırakıyorum bilgili kişiler yazarsa sevinirim BIRAZ UZUN OLDU KUSURA BAKMAYIN:(

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Karabasan basması öyle olmuyor canım sen çok takmış belli 

Bak bni bastı anlatym işten izin aldm çok hastaydım geldim eve yattım erkek kardeşm evdeydim Uyumuşum ama üstümde biri beni boğuyor bastırıyor sesm çıkmıyor bagriyorm ma sesim çıkmıyor okadr hstydm ki gözlerm geri kapnmısti 
(1,262 puan) tarafından
Kız evin içinde geziyorlardı  :(
tarafından
Tövbe yarbbim cnmm ayetler kursu falan aç dinle
(13,889 puan) tarafından
benimde basima gelmisti kız sen anlatinca gozumun onunde canlandi
-Reklam-
0 oy
(3,187 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Canım bence karabasan değilde etkilendigin için kabus görmüşsun..

Namaz için bi işaret mi demen bile o kadar güzel ki. Bence başla ve şeytanın bacağını kır.. her ezanda bebekle zor evet ama abdest almaya gayret edersen namazi kılmak daha kolay olur.. ezandan hemen sonra kilarsin.. emin ol abdestli yatarsanda daha rahat uyursun..
(1,262 puan) tarafından
Sürekli wcye gitmek sıkıntı keşke abdesti 2 vakit bozmasam sürekli kılacam diyorum illa araya bisey giriyor unutup gidiyorum
(3,187 puan) tarafından
Bendede öyle canım. Lavabo sorunum yok ama araya bir dünya iş giriyor.. o yüzden ezanla birlikte abdest almaya çalışıyorum ki atlamayım..en azından farzları.. diyorum :)
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Sen bilinç altına atmışsın farkında olmadan bu olayı namaz içinde  işaret istersen herşey sana işarettir günde 5 vakit ezanın okunmasi insanlara en büyük işarettir sana önerim kıl namazını şeytan herkes le uğarışıyor kıyamete kkadarda bizi yoldan saptıracaktır  cnm
(1,262 puan) tarafından
Çok fazla taktım sanırım bide kaynanam sürekli arayıp bak okadin olmuş bebegide olmuş sende hamilesin dikkat et demesinden bunaldim kafaya taktım namaz içinde evet haklısın ama dedim ya buraya girdim gece herkes namazla ilgili paylaşım yapmış belkide öyle değildi ben öyle gördüm
(5,311 puan) tarafından
Yani herkesi duyma kuzum bazı şeylere evet de geç yoksa ileriki zamanlar takıntıların başlar ve bu seni daha yorar namaz içinde işaret olarak al başla kuzum
0 oy
tarafından
Karabasanı falan bosver de canim namazsizlik imansizliktan sonraki en büyük günahtır. Bak ne guzel hamilesin namaza baslamani tavsiye ederim
(1,262 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(13,889 puan) tarafından
korkma canim namaz kıl hep abdestli gez  
(1,262 puan) tarafından
Gün-de bi defa yasin okuyorum ama iş namaza gelince bi türlü olmuyor
0 oy
(4,937 puan) tarafından
Namaza başlaman için bir uyarı verilmiş sana ne mutlu..

Çünkü herkese uyarı verilmiyor.

Karnındaki ve emen sabi de bundan nasiplenecek unutma 
(1,262 puan) tarafından
Allah razı olsun canım yorumun için
0 oy
(255 puan) tarafından
Karabasan daha bugün bastı beni. Ama ben alışkınım. Gündüz uykusunda okur genelde vücut yorgun oldgnda kısmi felç geçiririz. Rüyam ise hepimizde var bu aralar bilinç altı. Ben her gece rüyamda doğuruyorö. Her gece yine virüs eve kadr bulaşmış oluyor. Herşey düzelen kadr inan hiç birimiz normal Olamıcz 
(1,262 puan) tarafından
Elimde olsa bebegimi dogurmuyacam okadar bunalıma girdim evde kapanmak sıkıntı değilde şu disardaki sorumsuz aylak aylak gezen ve heryere virüs bulaştıran kendini bilmez insanlardan nefret eder oldum
0 oy
tarafından
Yani şimdi seni korkutmak istemem ama hamile ve lohusa anneler çok dikkat etmeleri gerek gerekirse kagıt yap kendine vesvese ye çok girerler hiç korkma başka şeyler aklına gelmesin.

Kara basan bana çok oluyor nedenini bilmiyorum karabasmak uyandigin zaman teprenemem bagırdıgın zaman senin çikmamasi üzerinde bir agırlık hissetmek gibi bişey yani bana oluyor ve ben çok ça dua ediyorum ayetel kürsi okuyorum özellikle nas Felak süreleri. Rüyanin etkisinde kalmiş sin sadece 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 535 göst.
24 Mayıs 2020 Aile kategorisinde nrdn91 (1,847 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 428 göst.
16 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde ssule5151 (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 295 göst.
26 Nisan 2021 Diğer kategorisinde ssule5151 (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,177 göst.