0 oy
525 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı

BU IKINCI OLDU ILKINDE EMZIRME HAKKINDA SORU SORDUM RESMEN ISTEDIKLERI SEKILDE ANLAMAK IÇIN YAZMIS YAZANLAR 

NEDEN BOYLESINIZ YA SIZIN HIC MI ANNENIZLE BABANIZLA SORUNUNUZ OLMUYO YERI GELIYO BURDA ARKALARINDAN KONUSUYOSUNUZ OBUR TARAFTA KARSILARINA CIKINCA UTANMAYACAK MISINIZ BURDA SADECE GUNAH MI HAKKIMI HELAL ETMESEM DIYE SORDUM YAZAN KAPAK ETTIGINI SANMIS YOK YAZIKLAR OLSUN YAZMISLAR BEN BURDA HAKKIMI HELAL ETMIYORUM DEMEDIM SADECE PARA GONDERMISLER NEDEN ZORUMA GITTI ÇÜNKÜ BENDEN GIZLENDIGI IÇIN SANKI BEN DE PARA ISTICEKMISIM GIBI GORDUKLERI IÇIN ZORUMA GITTI SIZ HER POSTU KENDI ISINIZE GELDIGI GIBI YORUMLAYANLAR POSTU OKUMADAN OKUDUGUNU SANANLAR SIZI SADECE EN BÜYÜK YARADANA HAVALE EDIYORUM O BILIYO HERSEYI ALLAH KALBINIZE GÖRE VERSIN INŞALLAH ALLAH BUYUKTUR 
notu ile kapatıldı: Haklı veya haksız platformda kaba söz içeren veya tahrik edici içerik paylaşmak yasaktır. Aksi taktirde yaptırımla karşılaşmak zorunda kalırsınız. Eğer kurallara aykırı mesaj yazılmışsa uyarı butonuna basarak bizlere bildirmeniz yeterli.

8 Cevaplar

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 438 göst.
5 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 662 göst.
9 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Yamacinannesi (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 603 göst.
7 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy