0 oy
661 göst.
Diğer kategorisinde (174 puan) tarafından
kapalı

image

Merhaba kızlar hep yazıyorum hesabım kapanırsa kapqnisn zor durumdayım çocuklarıma montuna ihtiyacımız var size evimin çocuklarımın fotolarınıda atarım isterseniz görüntülü arayın bakın eşim çalışmıyor tüm postlarimi okuyun sizde bir annesiniz eskide olsa diker giydirim lutfen linç etmeyin beni aranızda hamile olanlarda var bana dua ed

image

in

notu ile kapatıldı: Yasak post

12 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Tabıkı fotoğraftan anlayacak degılız durumunu ama bu fotolar ne alaka canım, anlık foto ıstememıs kı ınsanlar, burda cok kandırıldık o yüzden foto at demısler sen selfıe atmışsın 
(174 puan) tarafından
Tamam ne istiyorsunuz başka qbla
(191 puan) tarafından
Evin fotosu istiyorlar canim
tarafından
Kuzum esının neden çalışmadığını anlat mesela, başvurduysan ama sonuç alamadıysan onun belgelerını göster burda ınan bır kere mılelt kıyafet gosnerdı onu toplayıp satmaya çalışan olmuş
-Reklam-
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Foto at bakim
(174 puan) tarafından
Tamam
(8,581 puan) tarafından
Kapanmadan at
(174 puan) tarafından
Dalga gecmiyirum
tarafından
Ya kadını neden  foto at falan filan para istemiyor sadece çocuk kıyafeti istiyor o yaslarda çocukları olan kullanılacak.gibi kalanları gönderseniz ne olcak bacim yazmış kocasi çalışmıyor belliki iş yok bulamamış napsin çocuğu oldu diye hesap soracağınazina yardim edin yardım  iyilik yapacaksanız yapın yapmayacaksanizda rencide etmeyin
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Peki interneti nerden buldun
(174 puan) tarafından
Cips kola oaketinde
(1,297 puan) tarafından
Beldiyeye vakiflara basvuru yaptin mi onlar yardimci olurlar
0 oy
(1,493 puan) tarafından
Evet at fotoyu burdan bakalım 
(174 puan) tarafından
Atim abla
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Eşin neden çalışmıyor bir sürü personel arayan firma var sağlık sorunu mu var
tarafından
Çölyak hastası olduğunu yazmış ama bu çalışmaya engel mi ki ya Allah yardımcısı olsun inşallah
(14,033 puan) tarafından
Yağmur a da inşaatta çalışıyordu işleri durdu yazmış neye inanacagimizi şaşırdık. İnşaatta iş durduysa başka bir şey bulacak gerekirse hamallık yapacak adamlar evde yatsın kadınlar çare arasın oldu. Bide selfie atmış ya
tarafından
Eski postuna baktım kuzum orda yazıyor ama çölyak çalışmaya engel değil perhizi var gluten falan öyle biliyorum ama
0 oy
tarafından
Bu duruma getirenler utansın insanlar artık bir giyecek bişey bulamıyor
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Kuzum linclik bir durum yok fakat burda çok kişi kandırdı böyle o yüzden bizde güvenemiyoruz yoksa elbisesinde ayakkabısından değiliz yani :(

(174 puan) tarafından
Abla gerçekten neden dalga geçeyim daha önce çok yazdim
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun Belediyeye basvur bi tanıdığım başvurdu çocuklarına a dan Z ye herseyi verdiler kadına kocasına bile kıyafet yardımı yaptılar 
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun inşallah sonumuz ne olacak boyle hay Allahım 
0 oy
tarafından
Eşin neden çalışmıyor? 
(174 puan) tarafından
İnşaata çalışıyordu suanlik işler durmuş
0 oy
tarafından
Herkes zor durumda tek sen değilsin 
0 oy
tarafından
Eşinizin çöl yak hastası olmadı çalışmasına engel değil.  

Ve İnterneti bir telefonunuz car ise demek ki durumunuz var ki kontr alabiliyorsunuz.kayinvalideniz yanında iseniz o çocuklara baksin sizde çalışın 
tarafından
Merve sizi esefle kınıyorum kendinizi o kadının yerine kocaman ne kötü bir duygu ya bir gün sende o duruma dusersen
tarafından
Buraya durumum.yom diyip.selfi.atiyorsa sorarım.vanim . Burasi yardım.kurimi değil devletin beyaz masası var kaymakamlığı var oraya gidip ihtiyaç dilekçesinde bulunsun diğer postlarinda eşinin çalışmasını yazmış. Çocuk bir ailede baba çalışmayacak kadın isteyecekse oda olmaz. .ayıp.yani
tarafından
Arkadaşım hersey devletten beklemek zorunda değiliz kadin atmış selfi ne olcak paramı istiyor kiyafet sadece kullanılmış hemde sen verme zaten ama böylede büyük konuşma senin başında gelmesin.. çocuğum olsa kıyafetlerini verirdim ama erzak isterse gonderirim
tarafından
Burda bir dunya dolandırıcı postlari oluyor neden güveneyim ki.
Ben yardimimj.yapiuorim şükür kimsenin bilmesinede gerek.yok. büyük konuşmuyor
Burasıda hayır kurumu değil gerçekten ihtiyaç sahipleri nasıl oluyor oraya başvurdum bunu yaptım.diye. hic birsey yapma.ama.burdanda hazıra bekle. Siz kendisi e ozelden ulaşın yardım.edin ;)
(174 puan) tarafından
Tamam abla o sizin vicdanınıza kalmış ben birsey demiyorum

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 525 göst.
26 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 438 göst.
5 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 587 göst.
7 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu