0 oy
522 göst.
Aile kategorisinde (344 puan) tarafından
Ağlamak istiyorum beni anlayacak birine derdimi anlatmak istiyorum kafamı dizine koyup ağlamak herşeyi unutmak kendimi hatırlamak istiyorum çok yoruldum saçımdan okşayıp beni teselli edip herşeyin birgün daha güzel olacağına inanmak istiyorum yoruldum çocuklar varken olmuyor onların yanında güçsüz görünmek istemiyorum onlar yanında dik duruyorum ama bazen yansıyor bunada çok üzülüyorum daha bir yaşındaki oğlum gelip sarılıyor saçımla oynuyor hemen içimin rahatlamaya ihtiyaci var dua istiyorum kızlar bu mübarek günde dua istiyorum 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbım ıcıne ferahlık versın canım ınsallah 
(344 puan) tarafından
Amin inş cnm
-Reklam-
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Ahh kuzum yakın olsak korona olmasa  buyur gel derdim 
(344 puan) tarafından
Çocuklar var yapamıyorum beceremiyorum bunu
(5,311 puan) tarafından
Neden yapamıyorsun neden beceremiyorsun seni güçsüz kılacak olan şey göz yaşların değilidr ağladığında çocuklarında yanında olsun ve onalra bunun normal bir duygu olduğunu bazen canımız yandığında bazende mutlu oldığumuz zamanlarda ağlayabildiğimizi ifade edebilirsin
(344 puan) tarafından
Çoğu zaman görüyorlar zaten onlarda üzülüyor onlarda acı çekmesin onlarda annelerini böyle artık görmesin istiyorum
(5,311 puan) tarafından
Peki seni.ağlamaya iten duygular ne
(344 puan) tarafından
Herşey cnm anlatsam şakanmısin dersin benle birlikte oturup ağlarsın
0 oy
(329 puan) tarafından
Rabbim içinde ne sıkıntı varsa daglara taslara versin senden gitsin 
(344 puan) tarafından
Amin inş cnm
0 oy
(4,650 puan) tarafından
Rabbim içine ferahlık versin inşallah canım benim 
(344 puan) tarafından
Amin inş cnm
0 oy
tarafından
Gel sarilip aglayalim birbirimize
(344 puan) tarafından
Kiz bana güçlü biri lazım yaa beni sabırla dinlemesi lazım ama olur belki derdimize derman oluruz
0 oy
tarafından
Rabbim yardimcin olsun cnm ne oldu bu kadar üzüldün. Sende cocuklarinda saglikliysa boşver gerisini
(344 puan) tarafından
Amin inş cnm 16 yaşından beri ne yaşamadım ki şuan 28 yaşındayım ama ruhum ölmüş toprak atani yok
tarafından
Töbe estafurullah deme öyle bacım dua et namaz kıl sureleri ac rwhatlat kendini psikolojik olarak yiprsnmissn sen bi psikologada daniş derim
(344 puan) tarafından
Psikoloğa çok gitmek istiyorum bir kere online de görüştük ondan sonra eşim izin vermedi herşeyi anlatırım diye
tarafından
Gizli gt canm yüz yüze görüş kendi yararimiz icij olqn herseyi eşlerimize soylemek zorunda drgiliz 7/24 basimizda degill3r yq
0 oy
tarafından
Allah gönlüne inşirah ferahlığı versin inşaallah canım 
(344 puan) tarafından
Amin inş cnm
0 oy
tarafından
Ağla canım için açılır rahatlarsın 
(344 puan) tarafından
Inş cnm ins
0 oy
(399 puan) tarafından
Allah yüreğine ferahlık versin İnşallah bol bol İnşirah suresi oku
0 oy
(119,228 puan) tarafından
allah ferahlik versin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 823 göst.
9 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 675 göst.
8 Mart 2021 Aile kategorisinde sibelce (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 918 göst.
0 oy
6 cevap 166 göst.
29 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merhaba (107 puan) tarafından soruldu

379,054 soru

11,345,691 cevap

34,811 kullanıcı

...