0 oy
486 göst.
Aile kategorisinde (10,978 puan) tarafından
Kızlar dava actım ama annemin de lafıyla evimi bırakmıyorum ne olduysa kadın gelde gel diyor şimdi ama ne oldu bilmiyorum biri birsey mi dedi aklına mı girdi bilemem. 2 cocuk esyaları covid otobuse gitme gibi bir lüxum yok 400 km aramız Kocam gitmeme izin vermiyor izin vermiyor derken gidemezsin filan degil bırakmam oraya götürüp seni donmezsin bana biz düzelticez herseyi diyor bir ayaguiıma kapanmadıgı kaldı. Bende barısmak istemiyorum ama bizi arabayla götürmesi lazım bunun ne yapacagım bilmiyorum annem ikimizinde taciz derecesinde arıyor 2 gündür. Bir fikir verin ne yapayım. Ben aldattın diyorum yemin billah veriyor kurana el basıyor aldatmadım o kadın müşteri tek hatam numaramı vermek oldu diyor. Taksici abone yasak ama bu kadın cok taksi kullanıyor diye nosunu vermiş direk bunu arasın diye o da gece gündüz aramış. Benimki tedirgin olmus ben kızarım diye işi bıraktım demiş ama gene aramıs. İstersen dava acalım diyor bana. Annem gel diyor ne yapacagım bilmiyorum 

12 Cevaplar

+2 oy
(60 puan) tarafından
Evlilikte anneni biraz arka plânda bırak evinde kal evliliğini düzelt 
(10,978 puan) tarafından
O da ne oldu da dondu bu kadar bilmiyorum barış diyen kadın bu hale geldi
(60 puan) tarafından
Canım inan pişman olursun ki anladığım kadarıyla eşinde sende bitsin istemiyorsunuz annene ben gelmiyecem  de. Boşanmakta o kadar kolay değil
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kocana inan bence haksız olsa okadar çabalamaz
(10,978 puan) tarafından
Barısmak ta istemiyorum artık ama annemde cok sık bıgaz diyor
0 oy
tarafından
Bi de boynunda iz gördüm demiştin tek aldatma o değil sanırım. Kafanda bitirdiysen düzelmeyecegini düşünüyorsan çıktığın bu yoldan geri dönme bence ama umudun varsa hala ikilemde kalıyorsan orası senin kararın olur. Ama tavsiyem barışsanız dahi uzunca süre çocuk yapma sonucunda olan genelde çocuklara oluyo
(10,978 puan) tarafından
Ben istemiyorum ama bir ainsan nasıl kurana el basar ramazan mubarek
tarafından
Yalan yere de kurana el basanlar var en iyi sen tanırsın ona göre davran bence biz bir yere kadar yorumlarız
(10,978 puan) tarafından
Bilmiyorum amacım barısmak degil buradan davayı götürmek ama artık taciz boyutuna geldi aramalar
tarafından
Bence uyar anneni
0 oy
(252 puan) tarafından
Rabb'im kimseye vermesin eğer barışmak gibi bir düşüncen yoksa bence en sağlıklısı biraz uzaklaşıp kafanı dinlemek daha iyi olur bianda karar vermemelisin ama dersen ona karşı artık güvenim sevgim bitti o zaman yolları ayırmak tek çare Rabb'im doğru yolu göstersin inşaallah
(10,978 puan) tarafından
Herseyim bitti ona karsı ama yalvarıyor cocuklar var diyor
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Bence oluru varsa esinde dogru soyluyorsa evliligini kurtarmaya bak, gerekirse ara o kadini konustur. Ama evlilik bu nisanlilik degilki yuzugu atip gitsen, bence annen biraz dursun
(10,978 puan) tarafından
Bende inanamıyorum ona içimde hep bir kusku var
(6,978 puan) tarafından
Arattir o kadini, al hoparlore sadece dinle. Ama aniden arattirki bisey varsa kadina mesaj ne atip uyarmasin
(10,978 puan) tarafından
Bilmiyorum canım vallaha
(6,978 puan) tarafından
Suphede kalmaktansa ara gitsin
0 oy
tarafından
Acaba eşini mi dinlesen Bi şans mı versen diye düşündüm şuan tamam dava açalım de kadına gidin dava açın 
(10,978 puan) tarafından
Canım tabi ki kurulu duzeni i bozmamak için öbürkünü yakacak kocasını onunla aldatan cocuklu kadını mı sececek 2 cocugunun anasını mı tabi ki beni gözden cıkarmaz ama anneme güvenemiyorum ben
tarafından
Annene neden güvenmiyorsun
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Bence  eşine  inan  canım  okadar  yenimler  etmiş  kurana el basmış  bu zamanda  para  kazanmak  zor  oda  sürekli  iş  olsun  diye  vermiştir  nerden  bilebilirdi ki kadının sürekli  arayacaginı

Ama  sen  bizden  daha  iyi  bilirsin  tabi  kocanın  ne yapıp  yapamayacağını  yaşayan sensin canım allhim hakkında hayırlısını nasip etsin 
(10,978 puan) tarafından
Ben barısmak istemiyorum canım ama anneme güvenemiyorum
(5,949 puan) tarafından
Ne desem boş canım  iyi düşün taşın kararını ver  em iyisini  sen bilirsin
0 oy
tarafından
Bence eşine bir şans daha ver belki doğru söylüyordur
(10,978 puan) tarafından
Yok istemiyorum ama anneme güvenemiyorum
0 oy
(683 puan) tarafından
Sen o kadının evine gitti kocası yok falan diyordun eşim bana küfür ediyor diyordun 1.si o adam seni sevmiyor sana zehir hayatı yaşatıyor tahminimce 2.si o kadının evine gitti dediğin adamla sen nasıl hala yanı evdesin nasıl yalvarmasına müdahale ediyorsun o başka kadınlara gidiyor sende yalvarsın istiyorsun yalvarır affedecek gibisin de zaten başka kadınların koynundan çıkıp çıkıp gelir eve affet ona olacak bişey yok ki sana da basar küfrü sen evde ağlarsın o keyfine bakar 
(683 puan) tarafından
Ver annene çocukları gir çalış açık açık anlat değişmez fikri bir yolunu bul git o pislikle kalma sana yazık
(10,978 puan) tarafından
Şimdi gel gel diyor ben biliyorum teyzelerden biri ah ya niye geldi barısırlardı affetmesi lazımdı derse baslar surat asmaya kavga etmeye cok dinliyor teyzemleri
(683 puan) tarafından
Çocukların kaç yaşında canım bak evet Bi işe başlarken her şeyi düşünürüz biz ama bu böyle de olmaz orda yaşanmaz 1 ay surat asar bir ömür asamaz sen kalk karar al ve hak ettiğin hayatı yaşa postlarına baktım elim ayağım titredi ya sinirden niye katlanıyorsun be güzelim annen sahip çıkmayacak da kim çıkacak annene aynen böyle söyle sen
(683 puan) tarafından
Teyzeler yüzünden hayatını yakma gerekiyorsa onları da sustur söz söyletme herşey senin elinde
(10,978 puan) tarafından
Korkuyorum canım korkuyorum annem gene surat asacak ara para iste diyecek diye korkuyorum 3 sene once bir dava sureci daha gecirdik kac kere ara para iste kocandan dedi babam desen ayrı terane tam bir karı agızlı
0 oy
tarafından
Seninde içinde barışmak var eşinden bi halt olmaz
(10,978 puan) tarafından
Anneme güvenemiyorum teyzeleri cok dinliyor
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Ölsem Kur'an'a el basan kimseye inanmam. Eşini aldatıp zina etmeyi göze alan biri yuvam dağılmasın diye yalandan Kur'an'a el de basar. Bunlar saçma sapan şeyler. Ben senin yerinde olsam birden eşinin telefonu ile o kadını arar tepkisini ölçerim. Ama bunu eşinin işte olması gereken bir saatte yap ki bir ilişkileri varsa kadın iskillenmesin bu saatte evde olurdu beni niye arıyor diye. Baktın arada bir şey yok bırak kendini affettirmeye çalışsın. Annen ikinci planda ara konuş hele bı dur anne dava açıldı ama evi terk edemem avukat izin vermiyor suç sayılır diyor dersin
(10,978 puan) tarafından
İşte avukata oyle diyor bacım bu adam aleyhine. Kullanır diyor bana ama annem anlamıyor hadi nasıl kullanacak diyor ama Kocam olacakta gitmiyor evden
(1,837 puan) tarafından
Uzaklaştırma kararı çıkarttır mecbur gider o zaman boşanma davası açtım evden gitmiyor diye karakola şikayette bulun o zaman eli gtnde gidecek başka şansı yok
(10,978 puan) tarafından
Bana sen git diyor
(1,837 puan) tarafından
Canım uzaklaştırma kararı çıkarttın mı zor gelir eve bir de valiz hazırla koy kapıya içerden de kitle zorlarsa ararsın polisi eve girmeye çalışıyor dersin olur biter. O istediğini desin kanunlar senden yana
(10,978 puan) tarafından
Bilmiyorum canım o kadar arada yım kı
0 oy
(13,202 puan) tarafından
İşe girip çalışıp bakacak mı peki? Bunlar düzeltilir de ömür boyu ele mi bakacak para için? 
(10,978 puan) tarafından
Hemen taksiye geri döndü calısacakmıs. İşe basladı hemen bu olaydan sonra
(13,202 puan) tarafından
Yani iki yavrun var annen senin için mücadele ediyor ama huyları devam edecekse sen bilirsin yatağı bile ayırmıştın biz ne desek boş. Huzursuzluk içinde büyüyecekse evlatların git.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 261 göst.
0 oy
10 cevap 265 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Fatmacan (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 284 göst.
17 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Anneyimmm (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 867 göst.
20 Mart 2023 Diğer kategorisinde Bayannn1 (1,140 puan) tarafından soruldu