0 oy
234 göst.
Aile kategorisinde (791 puan) tarafından
Eşimi çok seviyorum ve bana dokununca yada öpünce geri çekiliyorum ve dur ya dyrm kırdığımn farkındayım 70 gündr doğum yapmışım bir kere ilişki oldu babek çok ağladı için o fırsat bile yok ama sonradan dyrm ya nye böylym üzülüyorum ve acaba eşim İnternet sitesinde bişyler izlyo ondan mı dyo sen hayr deyince bnde öyle avutuyorum kendimi ona diyorum hakkımı helal etmiyorum sen izlyon dye hem namz kılr hem de evlisin iki çocuk vr ayp hep söylerim szce 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Eşin öyle şeyler izliyirsa senin soguman çok normal
tarafından
Günah evet ve öyle yapan bir insana yanaşmak istemem bnde olsam o huyunu bıraksın konuş bir daha yapmasın sende duzelirsin yavaş yavaş
(791 puan) tarafından
Kaç kere konuştum dedı günahı bna
tarafından
Ay bende izlicem o zamanda bakalım ciddi de bakalım elin adamlarını ixlememi ister misin de o ne biçim duusnce ya e iyi ozaman günahı ona diye her kötü şeyi yapsjn evlenmeseymis ozaman
(791 puan) tarafından
Bnde dedım evlnmesydn bn de izlcm dedı sçama sapn konuşma
tarafından
Ozaman o neden saçma sapan davranıyormus yorumlarda da genelede seni haksız görmüşler ne alaka yani hep kadınlarda mi sorun var erkeğin namuslusu yok mu erkek yapar diye gotlerini kaldırdık sanki padişah bunlar isteyince yapcaz ibix isteyince olmayınca ozamanda bizde yapalım herşeyi bu insanları anlamiyoum
-Reklam-
0 oy
tarafından
O yoldan en kısa sürede dönmelisin, eşin baya erken başlamış bu işlere. Daha kötüye gitmeden çözüm bul. Allah ıslah etsin
0 oy
tarafından
Ama sızde ona yanasmayarak gunaha gırıyosunuz . 70 gunde 1 kere . Erkekler bellı bı yere kadar sabreder kusura bakmayında . Oda sıze hakkını helal etmez o zaman .  Bır erkegı eve baglayanda kadındır uzaklastıranda. Sız boyle yaparak ona kapı acıyosunuz resmen . Adam napsın ?
(791 puan) tarafından
Ama bebğm kolık ve 2 yaşında kızım var ev kalabalık nasıl yanşcam tam yanaşırken bebk uynyo bn o bi kerede duş alana kadar bebek sülaleyi uyndrdı kızım kapya tak tak vurdu ve içeride Kayınpederim kaynm vardı utandım
tarafından
Anladm canım allah yardımcınız olsun inşallah  ksura bakmayın ben ılk basta anlamamstm smdı yorumlara baktmda . Haklısnız ne dıyebılırmkı hayırlısı olsun hakkınızda ınsallah
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Esini onlara iten sensin canım. Izlemesini istemiyorsan sen kendini degistir once 
(791 puan) tarafından
Canm galba bn anlatamdm ben gecliklerde gydm akışkanlkmş bnde gördüm dedm günah izleme dedı günahı bana
(791 puan) tarafından
Bnde görünce soğdum
(1,238 puan) tarafından
Allah ıslah etsin esini ne diyim canım
0 oy
(1,161 puan) tarafından
cok yanlis yapoyorsun. ne olursa  olsun esine zaman ayirmalisin yani hic bes dakika vaktindemi yok kocana ayirasin. bu duzgun diyil. esimi kendime evine baglamak istiyorsun bunu yapmalisin.   
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Son kısmını hiç anlamadım 
(791 puan) tarafından
Son kısmını ben onda öyle dedım ndn izliyorsun dye
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Valla adam olan 70 gün değil 170 günde olsa öyle şeyler yapmaması gerek işin kılıfını uydurmuş ıh ne güzel benim eşimin iyi canı varmış o zaman 90 gün doğumdan sonra bir şey olmadı çünkü çok dikişim vardı ve zor bi doğum geçirdim napsın şimdi gidip bunu bahane edip pis şeylere mi başlasın...

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 170 göst.
10 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Nisan KC (4,068 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 232 göst.
4 Şubat 2022 Aile kategorisinde Eslo (791 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,069 göst.
0 oy
9 cevap 298 göst.

381,363 soru