+1 oy
231 göst.
Aile kategorisinde (791 puan) tarafından
Kızlar Eşim diyor birlikte çalışalım ev borcu var ev alcaz kalablk aile ve kaynanmla birlik otryorum sağolsun hakkını ödüyemem çok yardmcim çocuk konusunda ama biri 3 biri 1 yaşında ve çok düşkün bana ikiside WC gidiyorum bile kapıda o derece ve nasil alışrlar iş yeri yakın 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eger gercekten iyi bakacagina inaniyosan calis canm basta zor olur ama alisirlar zamanla
(791 puan) tarafından
Gerçekten çok iyi bakar eminim çünkü çok sever bn bile anneisym okdr düşünürm ne yese diye kaynanam benden önce makarna yemeği olsn hemn yapara
tarafından
Ben olsam hic dusunmezdim o zaman
(1,766 puan) tarafından
Ula ne kayananalar var helal olsun
-Reklam-
0 oy
(4,089 puan) tarafından
1 haftada alışırlar zaten kayınvalidene alışıklar ee ev zaten ortamda değişmeyecek zorlanmazsın canım merak  etme 
(791 puan) tarafından
İnşallah bnde diyorum ama küçüğü naisl olck diyorum
(4,089 puan) tarafından
Benim kızım 8 aylıktı canım bana çok düşkün kimseye gitmez sürekli ağlar  bende sürekli post açtım bununla ilgili ücretsize ayrılmayı düşündüm bi gideyim öyle karar vereyim dedim bir gün iki gün derken  sıkıntı olmadı alıştı hemen kayınvalidem bakıyor benim de evlerimiz ayrı çok alışık bile değildi kayınvalidem geliyor
0 oy
(5,343 puan) tarafından
Keşke bende çalışabilsem ama bakacak kimse yok
0 oy
(29 puan) tarafından
Benim köşe baksa keşke çalışsam benimki ayağım ağrıyor kafam gelmiyor çocuk sesine diyor 
0 oy
tarafından
ilk hafta zor gelir ama alisirlar cnm.. para kazanim sunu alicam vs de ilk maasinla da istedikleri birseyi al oyle daha da motive olurlsr
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Kayinvaliden ilgileniyorsa calis canim cocuklar alisirlar 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 228 göst.
2 Kasım 2021 Aile kategorisinde Dilek00 (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 169 göst.
10 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 234 göst.