0 oy
496 göst.
Diğer kategorisinde (1,661 puan) tarafından
Saçmalık tamamen saçmalık ( o kadar değer vermiyor ki bana seven deyer vermez mi verir ... Ya da emin artık hep yanlndayım zatem ne yapsam ne olsa yanımda olur diyemi bu kadar değer vermiyor bilmiyorum( o kadar kırdı ki geçen sinirlendim tüm resimlerimizi sildim nişanlıyken,sevgiliyken çekilen (keşke onuda sile bilseydim vakti zamanlnda

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne oldu ki hayirdr
(1,661 puan) tarafından
O kadar şey yapdı ki sevgiliydik bir birimize dürüst olcaz dedi inandım aldığım nefesi bile anlatdım nerdeyse evlendim yalanları çıktı ortaya ... Beni kandırmak için çok seviyor gibu davrandı ,bir kaç ay çok yakındık sonra hel arkadaşlarıyla gezdi tozdu,bir kez bile baş başa bur yere gitmedik ama aynı iş yerinde çalıştık ben kasirdim eskide hep yanımda dururdu sonra hiç kasaya yaklaşmıyordu nerdeyse,,,şiddet gösterdi ben ***** karşı koymadım doğru dürüst çimdi aklım başıma geliyir şimdide çok geç malesef ... Evlendim hamileyken bile vurdu tamam bir tane vurdu hep ama şiddet şiddetdir ... Doğum günümde bile ağlatdı hamileydim üstelik bide riskli gebeliğim vardı ... Anneme,aileme bile saygısı yok kendince haklı belki ama bana saygısı olsaydı aileme de olurdu ... Ben onu sırdaş bildim dağ bildim arkamda ,babamdan görmedğim sevgiyi ondan beklesim oysa bana değer bile vermiyor ... Bir iş arkadaşı aşkım diye stiker atmışdı ona snede diyormusun diye sorduğunda evet diyorum dedi off o kadar çok kırdı ki kuzum yazmayayım artık (
(1,108 puan) tarafından
Ohaa kız takildigim şey aşkım nasıl der iş arkadasi kocana tövbe bismillah alırım o iş arkadaşını saçını başını yolarim alım Allah öyle kocayoda oklavayla döverim iyi sabrın var senin valla benim çok kötü bu huyum
(1,661 puan) tarafından
Sabr değil kuzum bir nevi mecburiyyet
(119 puan) tarafından
çok geçmş olsn cnm yha
(1,661 puan) tarafından
Sağol kuzum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız şey yap biraz trip kadınların silahı 
(1,661 puan) tarafından
Canm zaten 4e kadae işte son zamanlar hep işte günde 1 saat görmüyorum zaten evde olsada hep telefonda ... Ve trip atsam bile fark etmez, etsede umursamaz
tarafından
Konuşmayı dene makyaj yap süslen yine tınlamazsa noluyor die sor yani
(1,661 puan) tarafından
Canm o beni doğal halinle gördü hep bilir zaten makyaj yapan biri değilim ya ben kendim gerçekden insanın şahsiyyetine önem veririm karşımdakinden de bunu beklerim ... Ama malesef hiç karşılık alamadım kimseden ,konuşmamızda mümkün değil ... Üstdeki yorumuma bakarsan daha detaulı yazdım diğer arkadaşa
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Sorun ne nekadsrdir ewlisin
(1,661 puan) tarafından
2 senedir canım
0 oy
tarafından
Kız sen Azerbaycanda yaşıyordun dimi 
(1,661 puan) tarafından
Evet canm
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Canım sen yorumunda kilit cümleyi söylemişsin annenden babandan görmediğin sevgi elden beklenir mi? Sen körü körüne bağlanmışsın bu ilişkide hep yalnızmışsın. Yazarken bile hep bi kere vurdu demişsin bunu biri ikisi olur mu? Öldürmedi diye şükretmek mi bu? Bak evladın da varmış bu kaybetme korkusunu yenmeye bak. Eğer kendin yapamıyorsan yardım al evladının baba diye gördüğü figür gerçek bir baba değil. 
0 oy
(383 puan) tarafından
Adam nişanlılık döneminde resmen gel vazgeç evlenme benle benden doğru düzgün eş hayat arkadaşı olmaz demiş ama sen duymamazlıktan görmemezlikten gelmişsin canım. Keşke evliliğin bir kurtuluş olmadığını evlenince anlamamış olsaydın. Yaşadıklarına çok üzüldüm
(1,661 puan) tarafından
Haklısın ... Ailemden o kadar darkandım ki rahatlarım sandım ... Zaten ayrılmak istiyordum ama korkuyordum el alem ne der diye .. düğünden bir gün önce bile ayrılmak isdedim yine yapmadım  ..  insan bazen bencil olmalıymış buni öğrendim .... Keşke evlenmeden biri bana evliliğin ne olduğunu anlatsaydı ... Çocukdum onu tanıdıkdan sonra büyüdüm malesef
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Sende takma fazla değer onlara iyi gelmiyor
(1,661 puan) tarafından
Artık eskisi gibu değilim canm ona karşıda ama içimde acımıyor değil

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 159 göst.
0 oy
2 cevap 139 göst.
21 Kasım 2022 Aile kategorisinde Sulemhmt (732 puan) tarafından soruldu
0 oy