0 oy
163 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (13 puan) tarafından
Anneler emziririen herbalife kullanan varmi bebegim 3 aylik

7 Cevaplar

0 oy
(3,099 puan) tarafından
Şahsen ben öyle şeylere güvenmiyorum helede emziriyormussun hiç güvenme derim 
-Reklam-
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Kuzum kullanmayın öyle şeyler ya hele ki sen emziriyorsun o seni tok tutar yemek yeme isteğin hiç olmaz e yemezsen de sütün olmaz kuzum yeğenim kullandı yemekten çok kesildi 
0 oy
tarafından
Bekarken kullandım ,9 kilo verdim 12 kilo geri aldım. Bırakınca Koç ile beraber irtibatı kesmeyip çok az yediğim halde..
0 oy
tarafından
Etrafimda 50 kilo veren bile var hem cok pahali hemde verdiğinin iki katını qliyorsun youtubede seher Akgül var onun küllerinden kullan veya saglikli beslen diyetisyene git ben 1 gunde 4 kilo alan biriyim oyle dengesiz vücudum hemen verip hemen aliyom diywtisyenle 5 kilo verdim simdi almiyorum şerbetli tatlılar yememe ragmen
0 oy
(131 puan) tarafından
Tatlım 37+5 olduk ve hala daha tüm ürünleri kullanıyorum hiç bir yan etkisi yok bebeğinin de VİTAMİN ihtiyacını karşılamış olursun yaklaşık 4 yıldır ben eşim ve oğlum SAĞLIKLI beslenmek AKTİF yaşam ve kilo kontrolü için kullanıyoruz ömrüm yettikçede kullanırım bırakmam 
(247 puan) tarafından
Canim önceden  cevaplamissin ama bende 23 haftaligim gebeyken kilo verdin mi kullanirken ben bi anda 10 kilo aldım başlamak istiyorum  sorun olurmu acaba
0 oy
(3,053 puan) tarafından
Kullandım 1 haftada 4 kilo felan verdim sonra bıraktım 1 haftada 6 buçuk kilo aldım devamlı devam etmen gerekiyor ve diyet yani yemiyosun bişey onu kullanmadan tek öğün ye gene verirsin
0 oy
(11 puan) tarafından
Genelde hep sonuç ters oluyor. Ben bi defa bulaşacaktım Allahtan abim duydu da izin vermedi.kendisi  eczacı o ürünlerle ne kadar kişinin öldüğünü ters sonuç aldığını görüyoruz asla girme dedi. Çok ta haklı çıktı. Şimdi bi arkadaşım kilo vermek için kullanıyor önce verdi gibi oldu sonra 68 kilo dan 84 e çıktı. Israrla devam ediyor çünkü kendisi de onun satışını yapıyor para kazanıyor sözde.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 175 göst.
13 Mart 2022 Diğer kategorisinde Po htc (248 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 138 göst.
23 Haziran 2021 Aile kategorisinde 3prensannesi (1,493 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 107 göst.
15 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 109 göst.
11 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 021821 (1,384 puan) tarafından soruldu

377,168 soru

11,287,531 cevap

34,692 kullanıcı

...