0 oy
248 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
..............

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
2.de kocaman oluyo karnın herkes diyo aa hamile misin eşin hemen atlıyo yok yok gaz var onda ne bebeği biz düşünmüyoruz :D bi laf varya bir delille bir alimi yendim bin delille bir cahili yenemedim diye. Ne desen boş öylesine en iyisi yüzüne kapatmak :D
tarafından
Ahaha :D sakız da bebeğin saçına yapışır dimi :D ay çok zor vlla sırf byle insanlarla denk gelmemek için 7 ay evden işe işten eve gittim geldim hamileyken :) bilseler keşke sodanın bebeğe ne kadar iyi geldiğini de çevrelerindeki kadınlara da içirseler
(780 puan) tarafından
+++sinem ağzına sağlık kız düşüncelerimi yazmışsın:)):))))Allah cahille imtihan etmesin bizleri
tarafından
Aminn canım aminn :) ben hiç cevap vermiyorum vlla ya da tersliyorum anlayana tabi
tarafından
Kız bende tersliyordum da bu değişik bişey laftan anlamadı eşime bile cemkirdi :D
tarafından
Ahaha :D yazık eşinde neye uğradığını şaşırmıştır :) yok cahile laf anlatılmıyo ya he he haklısın kusuyorum şimdi yediğimi dicen hadi bayyy yapcan kapatcan yüzüne :D
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ah bu insanlar ah burnunu her yere sokarlar

tarafından
Eşimin sabah dediği sırf bu an davazlar yüzünden ya 2. Yapmayacam yada 9 ay kimseye kardeşlerine bile soyletmeden eve kitleyecem seni dedi :D
tarafından
Benim eşimde belli bir süre kimseye söylemedi soyletmedi en iyisi aslında.
tarafından
İlk 4 ay söylemedim bende kız sonra öğrendiler böyle olacağını bilsem 9 ay sakladım :D
0 oy
tarafından

Allah'ım sana geliyorum neler duyacam daha ben:D

tarafından
Kizzz senle faydalı bilgiler paylaşıyoruz işte cahil cahil davranıp yeme manda sütünden olan şeyleri :D
tarafından
Bacım önce hamile kalmam lazım sonra manda bulup sagmam lazım çok uzun işler ahahha
tarafından
Sen kal ben sana manda bulurum :D
tarafından
Aman bacım ben alkım agagsg
0 oy
tarafından
Canım doğru yalan bilemem ama bunu bende duydum manda yoğurdunu hamileyken bı kere yersen bir daha yemen gerekirmiş yemezsen bebek geç dogarmis. Anneme söylemişlerdi paldır küldür manda yoğurdu aramıştık. Hatta görümce artık 41 leri geçince bı ihtimal ona da sormuştum yedim demişti eşime al demiştim yolda yoğurt yediriyoduk kiza :D
tarafından
Ahahahahhaha :D kız yok ben kaç kere yedim yoğurdunu bu aldığım yoğurt değil di ama :D
0 oy
(2,381 puan) tarafından
Afyondan benim eşimde getirdi gayet de güzel yiyiyorum kaç gündür:D ne alakaysa
tarafından
Yeme kız yeme cahil cahil davranma ahahahahha kadın anneme cahil demiş :D
(2,381 puan) tarafından
37. Haftadayim 1 cm açılmam var bekliyorum sen düşün:))
tarafından
Ne diyim bacım bilemedim :D
0 oy
tarafından
Evet haklısın tamam de geç Ay ne biçim insanlar var
tarafından
Daha bende bı sürü bunlardan ay istersen vereyim sana bir kaç :D
0 oy
tarafından
Valla ben yiyecek olan neydi onu çok merak ettim :D Afyon kaymağı mı 
tarafından
Solememm oruç ve hamileler var kız çanları çeker :)

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 475 göst.
8 Mart 2022 Aile kategorisinde Papatyasever (3,169 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 447 göst.
11 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Papatyasever (3,169 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 492 göst.
26 Aralık 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+4 oy
27 cevap 502 göst.