0 oy
700 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Eşimin doğum günü için hazırlık yapiyodum beraber kutlucagimiz ilk doğum günüydü bende yalnız sıkılırız diye yakın arkadaşı vardı onlari çağırayım dedim zaten görüşüyorduk bulusuyoduk sürekli karısını aradım akşam davet ettim bu arada aşırı pintiler nam salmışlar heryerde ahah :D kız dedi canım esimde para yok hediye alamaz dedi sorun değil dedim neyse akşam geldiler poşetle Doritos almışlar bitane kola bide eşim malbora yandan kapak sigara içiyor ondan almış yemek yedik pastayı kestik çocuk dedi hediyesi poşette al aşkım kankan sana malbora yandan kapak sigara almış ahahah eşimin surat ifadesini hala unutamıyorum garibim şok oldu :D ya akıllı zaten sigara 16 TL Doritos desen 5 TL kolada 5 TL ulan bari bitane tişört al getir o paraya hicmi Kafan calismiyo o günden sonra eşim birdaha kimseyi çağırma dedi ahahahahah :D

5 Cevaplar

0 oy
(9,651 puan) tarafından
Bir günlük sigara almış daha nolsun :D yine eli boş gelmemiş bak o cimrilige göre gayet iyi :)) benimde 2 yıl ki doğum günümle ilgili hafızama kazınan şöyle bir anım var eşim alışveriş merkezine gitmiş aradı beni bi yarım saat 45 dakika uzakta avm araba mesafesinde herzaman da gitmez aradı beni sana hediye almaya geldim avm deyim ne alayim dedi bende nezaketen aa yok canım hiç birşey istemiyorum  hiç birseye gerek yok dedim sonra 2 3 saat sonra geldi eli kolu bomboş ne yaptı  dedim bakıyorum eline koluna bişey yok bişey istemedin diye yemek yiyip geldim dedi :D yediğin şeyden bari paket yaptiraydin dedim isteseydin dedi.. sonrasin da hamile kaldım alcağım olsun dedim doğum hediyesi kolye bileklik küp e ne varsa istedim ama gene yok gene yok... 
tarafından
O gıyabında pasta da kesip yer sen istememiştin ki diye :D :D en azından senide goturseymis yemeğe:) ay çok sınır bozucu ama çok güldüm ya
(9,651 puan) tarafından
Gıyabımda kutlamış harbiden :D kız bende baya guldum buna eşime artık takılırken böyle dicem :D
tarafından
Yemek yiyip gelmesi harbiden komikmis :D
(9,651 puan) tarafından
Benim içinde hayal kırıklığı:D
(2,840 puan) tarafından
Ahahahahaaa allah seni netmesin kizzz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimde şöyle bir anım vae eşimle:) sevgili keltosum evdeydi o zaman daha büyük kıza hamileyim neyse bu çok sıcak ben duşa giriyorum dedi tamam dedim neyse bu çıkmaya yakın gittim kıyafet falan gotureyim diye arkası bana dönük kurulamıyor bende kapıda dikiliuorum çamaşır vericem ben onu benim geldiğini duydu zannettim meğer duymamış donupte bebi görünce yüzü kireç gibi oldu havluyu falan düşürdü elinden çöktü yere :D :D hahahaha hiç unutmam o anı o yüz ifadesi gözümün önünden gitmiyor 
(9,651 puan) tarafından
Kız benim kızda babası kılıklı odun:D hiç öpmez annneeee cisiimmmm diye gelir ;))
tarafından
Benim kizim da aksine çok sırnaşık:) bana aşırı düşkün ikinci gebeligimde erken doğum riskim oldu hastanede yattim bir gece sabaha kadar anneciğime gidiyin nene nolur diye ağlamış yavrum benim ertesi gün çıktım geldim kaynanam kayinbabam annem babam kaynım eşim var kapıdan girdim annecigim geldin mi dedi bi başladı ağlamaya sarıldı boynuma baktım herkes salya sümük ağlıyor ay aklıma gelince duygulandım yine :)
(9,651 puan) tarafından
Oyy kuzum benim ya kıyamam.. Rabbim nazarlardan korusun inşallah maşallah ne tatli
tarafından
Amin inşallah canım cümlemizin evladını rabbim korusun :)
(9,651 puan) tarafından
Amin kuzum :)
0 oy
(854 puan) tarafından

Benim nisanim dogum gunumde oldu. Organizasyoncu ve videoya ceken adam nişan başlamadan bizleri ayri ayri odalarda konusturdu videoya cekti. Birbirimizin ne soylediginden haberimiz yok. Neyse nisandan bir sure sonra CD yi aldik babamlarin evine geldik bi heves taktik basladik izlemeye. Babam aşırı katı bir insandir bunu da once belirteyim de :D neyse basladik izlemeye benim konusma gecti, eşimin ki başladı hersey gayet guzel giderken eşim sonunda 'iyi ki doğdun KARICIM iyi ki benim oldun' demez mi :O ben şok, babam mosmor tabi kiyamet koptu küstü falan daha nerden karin diye :D

Şimdi 1 sene geçti üstünden hala babam arada takılır siz 1 seneden fazladir karı kocasınız gizli nikahiniz vardi sizin diye :D

(2,840 puan) tarafından
Ayyy iyi ucuz atlatmissiniz :)
(854 puan) tarafından
Kiz yok. Adam gaza gelmiş ahahahahahha. Diyorum ki iyi ki düğünde oyle bi mevzu olmadi da tutar cocugumun annesi falan derdi hepten ortalik karisirdi ahahahahahha. Hala dalga gecerim aklima geldikçe :D
tarafından
Tobe yarabbim ahah :))
(2,840 puan) tarafından
Ahahahaaa:) ya oyle olaymis
(854 puan) tarafından
Neyse simdi gönül rahatlığıyla diyo bebemin anasi, karicim, hayatim bitanem hem de babamin yaninda. Babamin da o eski halinden eser kalmadi şimdi: D
0 oy
tarafından

Bebiş doğunca beyin error veriyor eşim oğlumun yanına uzandı yatağa bende başlarında otırıyorum öyle eşimin ayağı yataktan düşücek gibi oldu çektim koydum yatağa uyandı baktı bende ki tepki " yok bir şey piş piş piş" adam neye uğradığını şaşırdı sonradan fark ettim birbirimizin suratına bakakaldık :D

tarafından
Onlarda bizim birer bebaamız  :D :D
tarafından
Valla hiç normal değilim ben zombi gibi geziyorum evde donumu kafama kdr çektim her yerden süt akıyor Yarabbi biri görse besmele çeker o derece :D
tarafından
Düzelirsin zamanla merak etme :) şimdi sen  anne olmaya bebeginde bebek olmaya yabancı birbirinizi tanıdıkça keyif almaya başlarsın kendinede bakarsın sütünde sakinler üst başta giyinirsin su an bile çok güzel biliyor musun herkes önce bi kendine baksın carpilmazsalar sanada besmeleyle bakarlar :D :D
tarafından
Canımsın teşekkür ederim :) ❤️❤️❤️
tarafından
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
0 oy
(2,840 puan) tarafından

Bu da benden olsun:) dugunumuz oldu hersey bitti evimize geldik ev tam takir kuru bakir derler ya o hesap altinlari paralari eltim olcak yelloz almisti dugun salonunda..neyse allahdan esim cebine takilardan 50tl atmis ordan aldik aldik bisiler (10sene once) ertesi gun gittik eltimlere para isticez takilardan verir diye dusunduk(kolye bilezik filan takilmadi) ama ceyrek para filan bizede duser dedik (dugunu onlar yapti sozde) eltime gittik esim: yenge biraz altinlardan yada paralardan versen ev bombos yicek bisiler alir kalani harclik yaparız dedi eltim o saniyede kalkti koltukdan yatak odasina gecti bi defterle geri geldi acti defteri bakti biseyler hesapladi sonra döndü esime erkann seninde bana 3.427bin tl borcun var oglum onu ver kalani ben sana veriyim demezmi(hic unutmam) biz birbimize aval aval baktik kalk dedim koltuklarin kenarlarini yeriz artik napalim :(( ama acayip sinirlenmistim ö ğün kadin megerse dugun alisverisi icin bile gittigimiz dolmus parasini pile borc yazmis dengesizzz

tarafından
Ay yuh be bu kadarda olmaz :-O ben kaynanama diyordum neredeyse bizi borçlu çıkartacaktı diye sizi gerçekten borçlu çıkarmışlar şaka gibi
(2,840 puan) tarafından
Hemde ne şakaaa hala helal etmiyorum yuzlerinede soyledim haram olsun diye
tarafından
Senin ki pek komik olmamış içler acısı :D
(2,840 puan) tarafından
Simdi esimle kendimi dusununce Komik duruma dusmusuz

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 312 göst.
0 oy
9 cevap 248 göst.
3 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu