0 oy
154 göst.
Diğer kategorisinde (9,247 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Canlar doğuma 4 ay var ve tekim sizce ben halıları nezaman vereyim.nezaman temizliğe baslayayim

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doğuma son bir ay kala ver bence 
-Reklam-
0 oy
(601 puan) tarafından
benimde 3 ayim var yeni verdim yikamaya doguma 3 hafta kala verecem yine ama hepsini degil 
0 oy
tarafından
Doğuma son 1 buçuk 1 ay kala ver cnm ztn 1 en geç 1 haftada geteyrkr 
(9,247 puan) tarafından
Öylede yetişebilir miyim yardımcım. yok
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Doguma 20 gunum var simdi bitirdim temzligi:)
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Doguma 2 ayım kaldı 15 gün sonra vercem yikamaya
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Ben 35. Haftamda verdim. Halılar gelene kadar da bahar temizliğimi yaptım. Doğumu bekliyorum şimdi 
0 oy
tarafından
Bence dogumdan sonra ver bebek kusuyor çiş fiskirtiyor geri batiyor her yer bebek emeklenmeye baslaynca ver
(9,247 puan) tarafından
Oooo emekleme kaçıncı ayda oluyor neredeyse şimdi den hesaplasan 1 sene ikinciye yikaatirim ben ona obsesif kompulsif bozukluk var bende temiz olmazsa yasayamam
(1,501 puan) tarafından
Ben de katılıyorum ama emekleme çok uzun 40 çıkınca verdim bebek de biraz toparladı iyi oldu
0 oy
tarafından
Doğumdan 3 ay sonra yaz sonu yikattirdim.cunku 3 ay evde yoktum.
0 oy
(289 puan) tarafından
Ben 34 35. Haftalarda halıları koltuklari yıkatmayı düşünüyorum canım doğuma yakın yapmak daha mantıklı geliyor bana. 
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Çok kirli değilse verme bence çünkü doğumdan sonra öyle bi batıyo ki ev 40ın çıkınca verirsin bizim halılar kaka kusmuk oldu hep 
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Benimde 4 ay var bi ay kala yapacam hazırlıklarımı
0 oy
(65 puan) tarafından
Ben doğumdan sonra millet gelip gidince vereceğim. Rahat edemem eve bir sürü insan girip çıkacak koltuklarda yatacalar. Kimsenin gelmesini de istemiyorum da illa ki gelecekler.
(9,247 puan) tarafından
Millet o almayacağım ben cobidden dolayı annem bitek başkasına kapim kapalı. Doğum zamanı bizim oralarda fındık var kayinvalidem e gelme dedim
(65 puan) tarafından
Bana kalsa ben kimseyi istemiyorum. Annemler şu an covid kaynana aşı oldu. Benim doğumda pozitif olsa hafif geçirse haberimiz olmaz. Gelmesin istiyorum kimse ama illa ki gelmek bebeği görmek isteyecekler.
(9,247 puan) tarafından
Valla babam asılı ama şuan çok ağır alman aşısı oldu bide. Ben dedim hastalık var mümkünse gelmeyin tamam dedi eşimde aynı şekilde bebeği ve beni düşündüğünü söyledi gelmicekler.
(65 puan) tarafından
İnanın ki dua ediyorum birşey olsa da gelemeseler diye. Sanki bana faydaları olacak. İnşallah duam eksik gedik kabul olur da gelmezler.
(9,247 puan) tarafından
Şöyle gelmeyin de

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 329 göst.
27 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Cio2012 (240 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 62 göst.
26 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (814 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 231 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Elfu (229 puan) tarafından soruldu