0 oy
211 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
Bebeğim doğum esnasında oksijensiz kaldı şimdi kuvezde solunum cihazına bağlı bu durumu yaşayan varmi lütfen dualarınızı eksik etmeyin görmedim bile bebeğimi bir de başka şehire sefk edildi

10 Cevaplar

0 oy
(4,290 puan) tarafından
Rabbım yardımcınız olsun allahin izniyle sag salim kavuşursun evladina♥️
-Reklam-
0 oy
(2,202 puan) tarafından
Komsunun bebegi 20 gun oldu dogali oksijensiz kalmis ve kakasini yemiss doktorlar muhtemelen engelli olucak falan demisler bebek 1 hafta sonra cikti kuvezden masallahhi var butun testleride temiz cikti korkma canim allah bilir allah evladini sana sag salim kavustursun bidaha hic ayirmasin aminnn
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Benim bebeğimde de solunum sıkıntısı vardı ve ilk gün yememiş serumla beslemişlerdi sonra yavaş yavaş yemeye başlamıştı 1 hafta kaldı küvezde şimdi 4 aylık oldu maşallah hiçbir sorun yok çok şükür. Korkma canım gönlünü ferah tut 
0 oy
tarafından
Canim allah yardimcin olsun 1 haftaya kalmaz toparlar ınsallah guclu ol 
0 oy
tarafından
Benimkide nefes problemi vardı 1 hafta küvezde kaldı düzeldi kuzum
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Benimki erken doğum oldu nefes almamış doğunca hiç göstermeden yoğun bakıma alındı   şükür Rabbime 39gun bekledim yalvar yakar anca resimlerle avundum sabır ettim dua ettim bazen ağlama krizine girdim  zor günlerdi.  Ama geçti  oğlum 11aylik oldu şimdi canım  bu senin sınavın sabır edicen dua edicen Rabbim büyük  zor günlerin olucak belki  ama tek çare dua sabır Rabbim tez zamanda evladına sağ salim kuvurtursun  seni inşallah 
0 oy
(399 puan) tarafından
Rabbim şifa versin İnşallah
0 oy
(3,836 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun canim inşallah evladını sağlıcakla kucağına alirsin
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım Rabbim sağ salim kavuştursun inşallah 
0 oy
tarafından
Bizimde öyle bı şeyler oldu 12 gün kaldı solunum cihazı takiliydi Stres yapma sütünü etkiler bu zamanı kendini toparlayıp bebeğinin karşısına sapasağlam çıkmak için değerlendir 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 415 göst.
12 Haziran 2020 Aile kategorisinde Eymen Alim25 (1,016 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 182 göst.
25 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emine314 (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 129 göst.
4 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Frtnzn (217 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 92 göst.
2 gün önce Aile kategorisinde Minnosunannesi (55 puan) tarafından soruldu

380,081 soru

11,378,291 cevap

34,863 kullanıcı

...