0 oy
180 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (225 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kizlar bebegim oksijensiz kalmis biraz ve kuvezde tedavi ediliyor dogumum uzun oldu boyle yasayip normale donen var mi bebegi

9 Cevaplar

0 oy
(8,975 puan) tarafından
Tam olarak anlamadım dediğini ama benim oğlum da dogdugunda nefes alamıyodu ağlamadi bile kuvozde kaldı 15 gün bir süre solunum cihazına bağlı kaldı sonra yavaş yavaş kestiler solunumu Kendi nefes almaya başladı. Şuan 16 aylık baldan tatlı minnak bir yaramaz erkek
-Reklam-
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Bi tanıdıgımızın oldu canım o da 15 küvezde kaldı şimdi 2 yaşına girecek çok şükür bir sıkıntı olmadı rabbim şifa versin size de 
0 oy
(225 puan) tarafından
Arkadaslar cvp lütfen 
0 oy
(50 puan) tarafından
Merhaba canım 8 ay önce doğum yaptım. Kızım aşağı inmedi ama 10 cm açıklık vardı . Ama nasip olmadı inmedi aşağı çok uğraştık en son kafası görüldü ama ben bitmiştim ıkınmaktan. Sezaryene aldılar acil. Kızımi 11 gün sonra gördüm doktor her şeye hazırlıklı olun vs diyordu hep. Süt sagip yolluyirdum. Şimdi elhamdülillah çok sağlıklı bir kızım var. Hatta ilk kızım 9. Aya kadar ayaklarını yere dik basmiyordu bu maşallah 11 günlükken bile demir gibiydi. Elhamdülillah çok sağlıklı kızım . Ve bizimkinin beyni oksijensiz kalmış. En kötüsü yani. Bir arkadasiminda oğlu böyle oldu doktorlar yaşar ama yuruyemz dedi şuan tazı gibi koşuyor 
(225 puan) tarafından
Ahh canim benim de bebek asagi inmedi 10 cm.aciklik vardi  sezaryene falan almadilar.zorla normal dogurdum insallah birsey olmadan cocuguma kavuşurum canim dua edin
(50 puan) tarafından
Benim ikinci dogumdu çok zorlandım ve korkumda varddi doğum yaşadığım için çok korkuyordum keşke diyorum ilk başta sezaryen isteseydim belki o günleri cekmezdim ama kader işte. Ama korkma canım birsuru örnek tanıyorum bu hikayeye sahip çok zeki akıllı çocuklar kendimkide dahil elhamdülillah sen çocuğuna üzgün süt verme yeter canım merak etme bunları da unutucaksin benim unuttuğum gibi o günleri üstünden 8 ay geçti dün gibi inanki merak etme
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Yıllar oldu ciğerlerine su kaçmış sezaryenle doğum yaptım

10 gün hastanede yattı

Şimdi camış gibi maaş

Allah ömür versin korkma canım iyileşir
0 oy
(55 puan) tarafından
Benim bebeğim oyle oldu 11 gun Yoğun bakımda kaldı doktor herseye hazırlıklı  olun yeni doğan  herşey olabilir  dedi ramazan bayramında  ordaydım hastanede yani eşim ben perişandık  her gün ağlamakla  geçti zor dönem ama allahın  yaşatacağını  hiç  birşey  öldürmuyo  malesef  cnm dua et anne olarak cok zor süreç 
(55 puan) tarafından
Ayrıca 3 ay yeni doldu cok yeni bizim olayımız  hala etkinindeyim üzülürüm  aklıma geldikçe
0 oy
tarafından

Benm de ilk doğumum çok zordu 

Oksijensz kaldı 20 gün küvezde kaldı 

Şimdi 3 yaşında peşnde ksmktn yorulyrm

(225 puan) tarafından
Canimm 2.dogumumdu benim asiri zorlandim yaa bebek de oksijensiz kaldi doktorlar her ihtimali söylüyorlar korkuyorum o yuzden
0 oy
(119 puan) tarafından
bsnim oglum canim 14 gün yattı nefes alışverişi duzeldi sonrasında eve geldik çok şükür bugunumuze
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Bana 2 gün suni sancı verdiler 3 cm den fazla açılma olmadı sonra bebeğim pisliğini yemiş kalp atışları bozuk çıktı sezeryana alındım oksijen falan verdik dediler ama kuvezde falan yatmadı çok şükür sizde tez zamanda çıkarsınız inşllah 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 210 göst.
1 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Demet585858 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 126 göst.
4 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Frtnzn (213 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 412 göst.
12 Haziran 2020 Aile kategorisinde Eymen Alim25 (1,016 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 157 göst.