0 oy
293 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Selamun aleykum kızlar, 1 hafta önce hiç bi yere çarpmadan kolumda morluk oluştu bebisten fark etmemişim bile, annem farketti bende öyle gördüm hala geçmedi o morluk derken bugün bebegimi emzirirken gogsumdede aynı morluktan olmuş bugün olmuş ama dün olsa farkederdim bastirinca ikisi de acımıyor tuhaf sekilde aynı boyut aynı renk başına gelen var mı acaba.? Yada çevresinde olan

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doktora görün canım için rahat etmiyorsa
tarafından
Virus zamani gitmeye de korkuyorum bayramdan sonraya kadar aynısı olursa giderim sanırım cnm
-Reklam-
0 oy
(4,540 puan) tarafından
Benim sırtım da ve kollarimin arka tarafında örümcek ağı şeklinde leke gibiorluk var nerdeyse tamamen ama acımıyor
tarafından
Morluk mu leke mi cnm benimki morluk
(4,540 puan) tarafından
Yok kız mor sırtım geçen sene de böyle oldu aylar sonra kendi geçti
0 oy
tarafından
Canm dediklerinin aynisindan bende var bacaklarimda var birden göğsümde cikti 3 aydir var ve ben hals gitmedim dr saglikocagina gittim bana butun testleri yaptik vitaminszlik felan yok mutlaka dahikiye git dedi ama gitmedim korkuyorum 
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Kircal damar çatlaması  galiba. Vücut susuz kalınca olabilir. Annem dede olmuş tü doktor su icmelisin  demişti yinede doktora gidin çok geçmiş olsun
tarafından
Sütüm olsun diye cok su içerim aslında ama bekarken kansızlık hep vardı
0 oy
tarafından
Kansızlık dan oluyor
tarafından
Bekarken hep vardı cnm hamileliğinde sınırdaydı şuan ne durumda bilmiyorum
tarafından
O ondan oluyo cnm yngemdede vardı en yakın zamanda git
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Bi ara bacaklarım öyleydi ama neden bilmiyorum
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Beyaz kan eksikliğinden oluyo diye biliyorum bi doktora gitmende fayda var 
0 oy
(184 puan) tarafından
bendede vardi saglik ocagina gittim doktor ilc verdi krem gecmezse bidaha gel kan hastaliklari olabilir dedi. ama gecti sonra sukur
0 oy
tarafından
Ara ara bende de olur. Sonra kendi kendine geçer. Dahiliyeye gitmiştim hiç bir problem yok demişti inşallah sizinki de önemli bir şey değildir.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 246 göst.
0 oy
12 cevap 255 göst.
3 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,421 göst.
22 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 342 göst.
12 Şubat 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

378,427 soru

11,327,528 cevap

34,780 kullanıcı

...