0 oy
724 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Evladınız için birşeyler  eşinize katlandiniz mi? Ben onu çok sevdim onun için kendi ailemden bile vazgeçtim .Onun tırnağı acısa benim yüreğim kan doluyordu.Birgun  beni karısı olarak görüp gönlümü hoş tutmadı boşanmak istedim ailem kızın var kaçtın buraya dönemezsin dedi . Bunu yazarken bile ağlıyorum inanın .o ise arkadaslarini annesi benden üstün tuttu.Allahim ya bu sevdayı al venden ya canımı yada bir çıkış noktası ver bana artık  dayanacak gücüm yok .Ben onun gözlerinin içine bakıyorum benle ilgilensin diye onun umrunda degil

17 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Çaresiz değilsin kendini çaresiz gibi görüyorsun. Bence sevginin de dozajı vardır bi adam için ne kendimi feda ederim ne de ailemi karşıma alırım sonra sonuçları bazen katlanılmaz oluyor 
tarafından
Ben o hatayı yaptim
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kendinden fazla kimseyi sevmiceksin bu dünyada çünkü kimse kimseye ait dgl 
tarafından
Öyle valla
0 oy
(1,690 puan) tarafından
Evladım için boşadım..
tarafından
Destek olanınız oldu mu
(1,690 puan) tarafından
Ailem arkamdaydı..
0 oy
(119,086 puan) tarafından
kacanin kiymeti olmazin kaniri iste ama ben kacmadimda noldu
tarafından
Sende mi aynisin
(119,086 puan) tarafından
esimden degil ailesinden sorunum benim
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Belki de sen sevgini bu kadar belli ettiğin için umrunda değilsin ne dersin ? Nasılsa beni seviyor nasılsa ben ne yaparsam yapayım gitmiyor gidecek yerı yok diye dusunuyor sevgini gösterme umursama görme duyma kaçan kovalanır ya bırak biraz da sen kaç o kovalasın rollerı değiştir 
tarafından
Teşekkür ederim
(1,939 puan) tarafından
Bence kendini rahat bırak bıraz kendıne bakım yap hayatına bak bı serbest bırak gör bak o senin peşinde koşacak kimse için de hayatını yok etmeye değmez sen bi bireysın birileri için yaşamıyoruz hayatımızı tamam sevmek güzel ama karşındaki değerini bilmiyorsa sende umursama gider diye de korkma
tarafından
Suslendim saçımı bile o seviyo diye siyah yaptım olsa bana bir bardak kaldırmaz arkadaşı çağırsin kosar
(1,939 puan) tarafından
Yaa onun için süslenme kendin için süslen. Erkekler biraz da üzerine düşünce kendini bişey sanarlar bi serbest bırak hiç umursama valla o senin peşinde koşar bu kadar uzuldugune bule değmez
tarafından
Teşekkür ederim canim
0 oy
tarafından
Canım yapma işte sen böyle yaptıkça o kendini bisey sanıyor ya basını dik tut umrunda olmasin kendine bi uğraş bul onunla hiç ilgilenme temizliğini yemeğini yap süslen otur hiç de umursama
tarafından
Ne yaparsam yapayım umrunda değilim
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Sabret 2 çocuğu yapma 1 çocuğun büyüsün kendi ayaklarin ustunde dur ana ya babaya muhtaç değilsin sabret çok da onemseme ilgilenme boşver 
tarafından
Bende onu istiyorum
0 oy
(148 puan) tarafından
Biz kadınlar hatayı burda yapıyoruz ederinden  fazla  değer  soytariyi  kral eder ederi kadar değer ver cnn bak nasıl yola geliyo sanki  o dana mecburuz gibi hisetsin
tarafından
Ne yaparsam yapayım umrunda değil hastanede ölüm kalım savaşı yaparken o annesinin derdinde
0 oy
tarafından
Yanlış yapiyoruz  umursama bak nasıl kiymete  biliyon onun için  bişey yapma  sadece kendin çocuğun icin yap  onun üstüne dusme  onun için çabalama emin ol çok daha güzel olur 
tarafından
Kiz berivan valla ne tatlisin
tarafından
Ya niye öyle dedin  ki ❤ahaha
tarafından
Gercekdede boyle guluyormusun hep
tarafından
Çoğunlukla  evet citi  bir karakter  değilim  pek ❣❤❣ teşekkür ederim bu arada  ☺
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Üstüne düştükçe  g*tu kakmis kusura bakma da :ermm:

tarafından
Haklisiniz
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Hiç kimse aileden onemlidegildir ..senin ki acı tecrübe olmuş inşallah ferahlarsin
tarafından
Ailem istemiyor beni kaçtım annem daha fazla yüzümü kara etme diyo
(9,247 puan) tarafından
Ne diyeyim keşke kacmasaydin
tarafından
Keşke o gün ölseydim
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Canım Allah rızası için isyan etme nolursun bak herkes illaki eşiyle sıkıntı yaşamıştır bizde sıkıntılar yaşadık ben eşimin güvenini sarsmıştım öyle çok kötü birşey yapmadım ilk evlendiğimiz sıralar ben ondan gizli Instagram kullanıyordum halbuki ikimizde kullanmıcaktık ama ben çok bunalmıştım neyse bizim aramızda güven sorunu olduğu için ben eşimin sevgisini hissedemiyordum sanki beni sevmiyor kızımız için duruyor sanıyordum hepte söyledim bunu ona. Oysaki bana asla kıyamaz ben üzüleyim tartıştığımızda ağlayın yanıma gelir hemen . Diyeceğim şu sevgisini hissedemiyordum ben geçen sene namaza başlamıştım o sıra oğluma hamileydim namazımı kıldım ve dua ettim Rabbime oda kabul etti şükür Allah rızası için böyle söylemeyin bir arkadaş ya kendimi öldürmek istiyorum demiş yapmayın böyle 
(1,615 puan) tarafından
E postaya bildirim olarak geliyor ya o yüzden kapalı canım birde erkek falan giriyormuş buraya sapık dolu valla ondan kapalı
(1,615 puan) tarafından
Elmascım açıyorum özelimi bilgin olsun
tarafından
Tamam canim birsey demicekgim aklimda kalsin yinede
(1,615 puan) tarafından
Tamam canım
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Üstüne düşme bırak sen üstüne düştükçe o azıyor 
tarafından
O beni sevmiyor harhelde
(1,006 puan) tarafından
Daha ben bir gün olsun güzel sözünü duymadım kaçmadım ama benimde ayni napayim benimde imtihan böyleymiş diyorum susuyorum sende Allah'a havale et rabbim en iyisini bilir
tarafından
Allah'a bırakıyorum
0 oy
(940 puan) tarafından
Biz kadınlar neden hep çaresiz olduğumuzu düşünürüz 

Erkekler neden hiç kahrolup üzülmez yapmayın güçlü durun 
tarafından
Elimde degil
(940 puan) tarafından
Eline al kendini bırakma kimsenin umrunda değil
tarafından
Guclu olacam
(940 puan) tarafından
Tabiki canım senin  senden başka düşmanın yok
0 oy
tarafından
Fazla ilgi sonucu böyle olur canım bu kadar sevmemeliydin 
0 oy
(119 puan) tarafından
cnm ya belki de sen çok büyütüyor olabilir misin?

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 218 göst.
7 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Moonsun (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 638 göst.
25 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Meryem 04 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 246 göst.
0 oy
73 cevap 2,026 göst.

378,111 soru