+1 oy
425 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Nolur  siyet demeyin  yapamam

Ama spor yaparak kilo veren oldu mu kaç kilo ve ne kadar zamanda ve girne ne kadar çalışarak 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Az önce bi postada yazdım insanlar diyeti kendini ac bırakmam sanıyor halbuki hamur tatlı ve paketli gıdalardan uzak durursan günlük düzenli spor yaparsan çok güzel kilo verilir ben günlük iki set yapıyorum karin kaslarım cıktı doğum sonrası 8 kilo fazlam vardi sağlıklı besledim spor yaptım 24 günde verdim şuan 53 kiloyum 
tarafından
Yapamam yani abur cubur gibi hamur işi gibi şeyleri her vu tüketmem  ama varsada reddetmem  yani  ben sporla ancak veririm
(2,860 puan) tarafından
Kaç aydır spor yapiuob CNN karın kadın çıkması için en az 1 yıl lazım
tarafından
Canım zaten ben kendimi bildim bileli hep yaparım doğum sonrası çok göbeğim yoktu yaklaşık 5 aydır yapıyorum
-Reklam-
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Valla kaynanam verdi 10 kilo ama geri aldı :DD
tarafından
Ah almış mi
(1,326 puan) tarafından
Ewt sporu bırakınca aldı cnm ama o günde 3 saat yürüyen biriydi bide çok su içti günde 5 litre 2 ayda 10 kilo her istediğini de yedi içti sadece ekmek yemedi 2 ayda eridi karı :D sonra bozunca aldı
0 oy
(2,860 puan) tarafından
Kız kardeşim ama hep yemeyi azalttı hem spor şuan taş gibi 
tarafından
Ya yemeği azaltamam ki
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Yiyip yiyip sporla sadece o yediğin erir mevcut kilo erimez
tarafından
Ama ne yapayım ki elimde değil
(7,768 puan) tarafından
Malesef böyle birşey icat edilmedi kuzu diyet yapamam diyosan kaderine razı geleceksin yemiceksin kızartma ekmek hamır işi yeme
0 oy
(677 puan) tarafından
Spor yaparak sıkılaşırsın hem diyet hem spor güzel kilo verdirir.80 kilodan 66 kiloya düştüm ramazandan sonra tekrardan basliycam spora
(616 puan) tarafından
Cnm spor olarka ne yapıyorsun
(677 puan) tarafından
Once leslie 30 dk yaptım ilk hafta sonra sabah aç karna sade turk kahvesi içip 10 dk zumba 30 dakika ebru şallı selülit savar hareketi yaptım sonra bacaklarım incelince ayakta karin egzersizleri videosundakileri yaptım.eger spora yeni başlayacaksan leslie ile başla mesela leslie 1 mil yada leslie boosted iki hafta sonra leslie 2 mile yada 3 mile yap 45 dk sürüyor.3 mile bittiğinde yaklaşık 5 km yürümüş vb oluyorsun
(616 puan) tarafından
Biliyorum bende Leslie yaparak sklastm ondn sordum şimdi tekrar naslicam bırakmıştım kaç kilosun bu arada
tarafından
Of of diye t olmuyo  başım.donjyor :(
(677 puan) tarafından
Suan 65 im cnm her salı tartı günüm.ramazandan sonra basliycam gene spora
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Tam olarak diyet olmasa bile yediklerine çok dikkat etmen lazım
tarafından
Ama inan hamur işi hemen ki bend çok  :( diyette başım donuo
(2,493 puan) tarafından
Zamanla alışıyor vücut yemek istemiyosun sonra
tarafından
Ne bilim çok koti bir hisse  burundum
0 oy
tarafından
Internette clouething var orada nereyi inceltmek istiyorsan ona göre hazırlanmış programlar var ona göre programı seçip hergün yapıyorsun ilk zamanlar ağrı sızı oluyor ama vücudun alışıyor ve gerçekten işe yarıyor 
tarafından
Yaa dur aklımda kalsın bu çok teşekkür ederim sevda arkdaş
0 oy
tarafından

Ben leslie ile zayıfladım bi ara yemeklerdende az az yedim 5 kg vermişim 25 günde ama tabi o aralar çok kg vardı şimdi mide ameliyatı olduğum için 58 dim 60 olmuşum delirecem yaaa tamam kg yi pek sorun eden birisi değilim 3 çocuklu birisi olarak ama kg iyi değil regl olmadım ondan mı öyle bilmiyorum ama benimde olmam gereken kg 50 ancak ama ben 55 olsam yeter bana inşallah sende verirsin kör şeytan diyo kur bi Watsap gurubu 

0 oy
(119,346 puan) tarafından
askim kac kilosun sen
tarafından
Söylesem aglarsin
soyle bebegim
tarafından
82 ..
olsun kiz verirsin
tarafından
10 ay olduuuu
0 oy
(940 puan) tarafından
Valla benim kızıma keşke babası baksaydı o da kilolu çok güzel kilo verirdi 

:)))) 

Beni benden aliyor :))) evladım 
tarafından
Ah ahh :(
0 oy
tarafından
canim yemegi kesmedigin surece hicbisi olmaz bence yemek planini duzenle
tarafından
Başım.donuyor diyette
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Kac kilosun bebekkkk 
(1,808 puan) tarafından
Süt  artsin diye yerken asıl hata yapilio zaten sütü sadece bol su arttirio cidden karbonhidrat i kes abur cubur bunlari kes bol su gun icinde ve gece her emzirmeye kalktiginda farki 1 haftaya yansir cem uyurken gunde 30 dk kadar spor da yapabilirsen çok daha etkili olur  emzirirken veremezsen daha sonra cok zor olur sen istikrarlisin  eminim verirsin
tarafından
Ama dilek ben şekersiz çay içemem yani onu kesmesem.olur mu
(1,808 puan) tarafından
Hiç sekerli icmedim ki cok iciosan cay sekersiz icmeye bak tabi :)
tarafından
Kahvaltıda bi bardak şekeri ama
Birde normal çay kahve içinde yanında bisküvi  cikolata
(1,808 puan) tarafından
E eylül veremezsin tabi :))

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 280 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde Su1880 (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 80 göst.
16 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde &Marsilyal!& (2,062 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 133 göst.
2 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 135 göst.
8 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...