+1 oy
649 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (60 puan) tarafından
Kızlar ben 5 gün önce doğum yaptım eve geldiğim ilk gün kaynanam da geldi bebek gününün çoğunu uyumakla geçirdi eee yeni doğalı bir gün olmadı normal olarak başladı çocuk bayıldı çocuk yemek yemedi kesin bayıldı sonra bebiş canlandı ikinci gün bu sefer de sütün az demeye başladı sütüm geldi diğer gün çocuk çiş yapmıyor demekki içmiyor demeye başladı ki o gelmeden 10 dakika önce bezini değiştirmistim valla illallah ettirdi ya daha kaç gün olmuş çocuktan ne bekliyor koşmasını mi anlamadım çok sinirlerimi bozuyor aglayasim geliyor bazen ama cevabı da veriyorum ha bir de bebek için aldığım kıyafetlere laf söylüyor çıldırmamak için zor tutuyorum kendimi o geldiğinde 

17 Cevaplar

0 oy
(3,739 puan) tarafından

Hava çok sıcak bebeğime kısa kollu giydirdim bebek üşürmus çocuk saçı sicaktan sırılsıklam olmuş napayım bu havada mont mu giydireyim :ermm:

(60 puan) tarafından
Ayy evet bir de o var yaz havasına girecez hatta girdik bana diyor ki yelek giydir
(3,739 puan) tarafından
Tamam giydireyim de isilik olsun çocuk sıcaktan de
-Reklam-
0 oy
(150 puan) tarafından

Eşine söyleyip gönderebilirsin :D

(60 puan) tarafından
Aynı sitede oturuyoruz canım malesef gün içinde geliyor
(150 puan) tarafından
Annen yakın degilmi onda kal cnm
(60 puan) tarafından
Annem zaten bizde canım kaç gündür bizde kalıyor
(150 puan) tarafından
Anladım cnn zor oluyo aslında  kendide anlamadi gerekti lohusalık ama gerçekten taviz verme yoksa hep der
0 oy
(4,987 puan) tarafından
Allah lohusalikta kaynanasiyla kalmak zorunda olana yardım etsin. 
(60 puan) tarafından
Yok canım kalmıyor aynı sitede oturuyoruz gün içinde geliyor
(4,987 puan) tarafından
Böyle yapacaksa gelmesin nedir yani
(278 puan) tarafından
Bizim ev yakın kırkın çıkana kadar burda kal diyo doğumuma bi 1 ay var şimdiden stresine girdim
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Yanında kalacak biri varsa o kalsın kayınvaliden senden az öteye gitsin canım lohusalık zaten ayrı bir yük birde bunlar offff
(60 puan) tarafından
Annem benimle ama yok illa gelecek illa bakacak ve kendince bir kusur bulacak
(1,120 puan) tarafından
Duyma valla sen yıpranırsın öyle mi anne evet haklısın de bildiğini oku valla
0 oy
tarafından
Bende senie ayniyim cnm bende 6 gun oldu kafayi siyiracam sonunda0
tarafından
Dogumda çok kan kaybetim ölümden döndüm 2 kere kan takviyesi verdiler eve geldim yatağa bile giremedim   bide 14 aylik oglum var sozde yardima geldi yanima ama sahurunu bile ben hazirliyorum
tarafından
Yaaa canım benim kiyamam ne diyim ki  yaaa alalh yardimcin olsun
tarafından
Amin oda kötülügünde degil biliyorum o yuzden ses etmiyorum ama oda bazen damarima damarima basiyor
tarafından
Canım.illaki benimde ole kotulumu istemes heleki torunun ama benim  isime karisilinca benim.kecilerim gelio :D
tarafından
Heleki lohusalokta insan cildiracak radeye geliuor :D
0 oy
tarafından
Bol bol tersle boz gitsin evine yardımcı olmayacaksa kalmasına da gerek yok annesi sensin bebeğin onun için en iyisini de sen bilirsin taviz verme sakın 
(60 puan) tarafından
Söylüyorum ama yok aynı sitedeyiz gün içinde geliyor geldimi her şeye karışıyor
tarafından
Açma kız kapıyı zilin kablosunu çek telefonu da sessize al. Kapıya da yazı as bebek uyuyor kapıya sert vurmayın diye. Gelsin gelsin gitsin kapıdan uyuyordum dustaydim vs vs uydur bir şeyler gelmez anlar
0 oy
(7,197 puan) tarafından
İçinde tutup çıldıracagina cevabını ver o çıldırsin . Hiç fırsat verme seni üzmesine insan gerçekten çok etkileniyor o dönemde 
(60 puan) tarafından
Yok cevabını da veriyorum ama duymamazlıktan geliyor ters cevaplarimi
0 oy
(1,267 puan) tarafından
Çocuk bayıldı demesi peki :D off Allah sabır versin ya kaynana ne zor bişey 
0 oy
(980 puan) tarafından
Sorma sanırım bütün kayınvalideler çokbilmiş Ben sezeryanla doğum yaptım sütüm hemen gelmedi ortalığı velveleye verdi süt olmayacak emziremeyecek diye. Ama bir iki kez cevabını verdikten sonra pek karışmıyor artık güzelce lafını soktum yani anca öyle anlıyorlar çünkü.
0 oy
tarafından
Açıkça gelmesini istemediğini gerek olmadığını söyle 

Bu devir böyle seni ezeni ezeceksin gönder gitsin hiç saygıya sevgiyr değmez ler uğraşma
(79 puan) tarafından
Tadinda biraksalar neyse ama bir yerden sonra yuz buluo her gun geliyorlar. Benimkide hemen yan apartmanda Allahin her gunu benim evin onune geliyor ama suratimi dusurdugum icin artik eve gelmiyor beni çağırmıyor. Bide birkac sorun yaşadık kendimden uzaklastirdim iyice. Bebek dogunca her gun gelirse acmam kapiyi falan. Her halta bi lafini oluyor cekemem hic
tarafından
Muhatap olma akıllı olsaydı zaten böyle yapmazdı
0 oy
tarafından
Canim allah kolaylik versin sonra butun lohusalara sonradaaaa agustosta bana ben normalde duygusal bi insanim ama hamileleikde cok sinirli oldum  lohusalikda dusunemiom kendimi hele kaynanamlaaaaa :
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun cnm
0 oy
(2,529 puan) tarafından
anne ben bakarim hem kendi alışmak istiyorum sende evini boş bırakma de evine defolsun gitsin ben o lohusa haliyle kesin kovardim
0 oy
(748 puan) tarafından
Kendini bise bildigi sanan kaynana gerizekali kaynanan defolup giderde ins rahat edersin rahat rahat bakarsin bebegine canm 
0 oy
(109 puan) tarafından
Gelmemesini Rica edin diblebmwye sakin olmaya ihtiyacınız olduğunu söyleyin. Bu anları sinirle geçirmeyin pişman olursunuz. Ben tam 2 ay dayandım sonunda neden sabır ettiğime pişman oldum söyleyin anlasınlar. Kendilerini değiştirsinler. Sütünüze güvenip bol bol emzirin ağladıkça emzirin aman kaynanatörü dinlemeyin. 
0 oy
tarafından
42 gün oldu doğum yapalı ne cektigimi bir ben bir Allah bilir .  

Rabbim yardımcın olsun canim
0 oy
tarafından
Siz büyütmüşsünüz kaç tane bırakın da çocuğumu kendim büyütüyüm de. Allah sabır versin 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 912 göst.
20 Şubat 2023 Diğer kategorisinde 2323 (2,165 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 313 göst.
2 Mart 2022 Aile kategorisinde pikachu.53 (1,753 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 507 göst.
4 Şubat 2022 Aile kategorisinde Fikose24 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,027 göst.