0 oy
574 göst.
Aile kategorisinde (215 puan) tarafından
Kızlar sizce bir kenara para saklanmalı her ihtimale karşılık

36 Cevaplar

+1 oy
(3,836 puan) tarafından
Canım eşine bağlı bir şey bu. Ben saklamam zaten saklamama gerek yok eşimde bende çalışıyoruz ve eşim bir gün olsun maaşımı ne yaptığımı sormaz para muhabbetine çok girmeyiz 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Benim.ucyuz TL kadar var:D

(68 puan) tarafından
Benim de iki yüz kadar var :D :D
tarafından
Bereket versin:))
0 oy
tarafından
Eğer eşi o paraya göz dikip almaya çalışırsa tabiki de evet ama yam tersi hatta yardım dahi ediyorsa para birikmesine bence gizli olması hiç hoş değil 
0 oy
tarafından
Kocanın tutumuna göre değişir. Ben hiç gerek duymam çünkü hiç bir harcamama eşim karışmaz neden aldın niye yaptın demez sadece ben ona söylerim şu kadara şunu yaptım şunu aldım felan diye
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Bence saklanmali 
0 oy
tarafından

Hiç saklamam çünkü 3 tane çocuğum var onlara harcıyorum ne geçerse elime hep yiyecek alıyorum 

tarafından
İlk defa bu kadar zor zamandan geçiyoruz bizde hiç bogazimiza yetiştirmeye çalışıp diğer hiçbir şeyi alamadığım olmamıştı imtihan dünyası
tarafından
Napalm üzülme elbet geçer bu zamanlaarda
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Ben biriktiriyorum ama eşimin haberi var, oda sürekli al birikim hesabına at diye para verir, ama miktarını söylemiyorum daha heyecanlı oluyo öyle :) 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Saklarim cok guzel
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Valla saklıyoreee bazen para bitince çıkarıyorum adam sok oluyor :) 
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Eşinin tutumuna bağlı bence bu mesela eşim ne olursa getirir bana verir ben saklarım benden habersiz de almaz ama eşinden sakınan biriyse gizli olabilir 
0 oy
tarafından
İslâm aile düzeninde kadının nafakasını sağlamakla yükümlü olan erkek bu görevini yaparsa, kazancını eşine bildirmeden biriktirebilir. Kadın da örneğin babası yoluyla edindiği birikimini kocasından gizleyerek açıklamayabilir. Çünkü İslâm’da eşler arsında mal ayırımı vardır. Ancak kadın, ödeyemediğinde kocasından istenebilecek bir borcu onun onayı olmadan yapamaz/yapmamalıdır.

Nete baktım da geldim canım. 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Benim var ve ona ne o paradan
0 oy
(1,291 puan) tarafından

Valla var üç beş:angel:

0 oy
tarafından

Kocaya bağlı :D

0 oy
tarafından
Ben de saklarım
0 oy
tarafından
Kocam diye demiyorum bir bana cimri dir para herşey ortada o da görür saklamam 
0 oy
(748 puan) tarafından

Benim esim bana der sakla biriktir benim haberim olmasin der :D

0 oy
(3,910 puan) tarafından
O bana verir ben biriktirir çeyrek alırız 
0 oy
tarafından
Canim eşi para konularını sıkıntı yapıyorsa evet saklamalı kenarda esinden habersiz parası olabilir cüzi miktarda ama esi para konusunda   cömertse  tabiki hayir  bence kisiye bagli
0 oy
(2,363 puan) tarafından
Anneannemin bi lafi vardir eşin bel altini biliyosa üstünü bilmicek diye cok dogru sonucta esler ne kadar iyi olsada senetli tapulu bisey degil bu evlilik kadin zor durumlar icin kenara para koymali bende esimden gizli para saklarim nolur nolmaz

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 955 göst.
0 oy
22 cevap 516 göst.
21 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 158 göst.
27 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 612 göst.

381,484 soru