0 oy
576 göst.
Aile kategorisinde (215 puan) tarafından
Kızlar sizce bir kenara para saklanmalı her ihtimale karşılık

36 Cevaplar

0 oy
(7,441 puan) tarafından
Eşin adamsa saklamazsin ama adamliga değmez se eğer saklarsin canım ben saklamam benim zaten para biriktirme huyum yok 
-Reklam-
0 oy
(10,721 puan) tarafından
Ben eve giren ve çıkan her şeyden iki tarafın da bilgisi olması taraftarıyım. Rızka gölge düşer gibi belki batıl sayılacak bir inancım var 
0 oy
(208 puan) tarafından
Wlaa canmm o çalışıyor getiriyor.. Masrafımın yapar  kalanı bir köşeye koyarım hşç de sormaz ne yaptın doye kac tane ceyrek aldım oyle yaprak yani yanlış bir şey deıl aksine tutumlu olmak iyi bşr şey 
0 oy
(940 puan) tarafından

Ben değil saklamak 200 grama yakın altin yaptım

Geçen de söyledim 
Hicbir zaman maaşımı sormadı 
Bende altın yaptım maasimla sonra da söyledim basta sok oldu sonra eline sağlık canım dedi 
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Saklamali bacim es nasil olursa olsn. Sonucta yine ailene gidecek ailen icin yapiyon. İhanette degil esin memnun bile olur. Kim birdeb bire evde olan birikime kizar ki?
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Benim 2 çeyrek altın var, bi annemlerin taktığı bi de akrabaları sonradan eve gelmişti onlar takmıştı, attım cüzdana. Ver bende kalsın diğer takıların yanında demişti,  bende ihtiyaç felan olur diye veremedim unuttu gitti şimdide
0 oy
tarafından
Bence saklanmalı ben şahsen biriktiriyorum eşimin haberi yok 
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Bilmem kişiye bağlı bir durum

0 oy
(1,664 puan) tarafından
Esine bagli esi hesapsizca hqrciyosa saklamali yok esi herseyin hesabini veriyor kadini muhtac etmiyorssa saklamak yanlis olur bnce 
0 oy
tarafından
Kişiden kişiye değişir. Eşinle arandaki münasebete bağlı. Adam böyle bir şey yaptığını anlarsa olumsuz tepki verirse bence yapılmamalı ama sıkıntı çıkmıyorsa zaten bir kenara koyulabilir. Tabii kadın çalışmıyorsa. Kadın çalışıyorsa adamın kadının parasına karışma hakkı asla yok. Ama evin ihtiyacını erkek gideriyorsa dediğim gibi erkeğin tepkisine göre değişir. Misal eşim bana harçlık verir senin paran der ne yapacağımı ona sormam. O da bu konuda bana güvence verir zaten. İster harcarım ister saklarım. Karışmaz yani. 
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Ben saklıyorum elimde değil.  Gerci biriktiriyorum desem daha doğru... ayıptır söylemesi 7 sene de 50 bin kadar vardır sanırım biriktirdiğim 
0 oy
(601 puan) tarafından

biriktiririm ama bi zamn sonra esime soylerim bukadar var hadi eve bisey alalim derim aliriz oda yardim eder böyle böyle cok sey aldim evime perde aldim 6 tane hali aldim ünite ankastre set bulasik makinesi bunlari hep biriktirdigim paralarla aldim:D hep ev harcligimdan arttirarak alacaklarimdan kisarak birikim yaptim

0 oy
(48,947 puan) tarafından
eşe bagli paraya ihtiyacim vsr dediğinde cikarip vermiyosa o kenarda para hep olmali
0 oy
tarafından
Saklamalı ama eşine güvenerek saklamalı yeri geldiğinde beyi sıkıştığında yardımcı olmak için saklamalı çocuklarının bi istediğini düşünmeden alabilmek için saklamalı yoksa evlilikte sen ben yok biz var :) 

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 959 göst.
0 oy
22 cevap 516 göst.
21 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Neslihankce (1,947 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 159 göst.
27 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 645 göst.

384,569 soru