0 oy
843 göst.
Diğer kategorisinde (5,492 puan) tarafından
Benim göğüs uçlarım yaraydı, çok canım yanıyoru. İlk zamanlar ikisini de açardım bi süre, o acıyla hiç utanma düşünmemiştim. Annem eşim ve kız kardeşim vardı. Şimdi düşündükçe utanıyorum

35 Cevaplar

0 oy
(119,346 puan) tarafından

dogumdqn snr hemsire odaya gelip gidip idrar yapip yapmadigimi soruyodu her seferinde yook diyodum esim ceviriyodu en son bi geldi zirla beni wc goturdu kendide geldi otur yap diyo tepemde dikiliyo hemsire oturdum tam o ara benden bir piirt cikti taa odadan esim duymus hayatimda hic o anki kadar utanmamistim :'(

(5,492 puan) tarafından
Ne utancan canım. Hemşire yap demiş zorla
-Reklam-
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Doğuma hazırlıksız yakalandım hiç unutmam  yaaa doktorum anestezi doktoru başımda hemşireler fln çok utandım o an
(5,492 puan) tarafından
Hadi ya kötü olmuş
(1,601 puan) tarafından
Evet hemde çok kötü oldu benim için suyum gelmişti erken doğum oldu bende öyle hazırlıksız yakalandım
0 oy
tarafından
Çok gazım vardı eşimden utaistim yanında kacirinca bı de kayinvalidemlere geldik mecbur normal kıyafet giydim çok terliyodum hala öyle fazla da olmadı yani 
tarafından
Biz yeni evliyiz 4senelik yeni yani utanma boşver bn sezeryan dan sonra hiç utanmadım artık bir de göğüs ucum da yoktu birinin onu pompayla çekiyordum yardım ediyordu
tarafından
4sene yine iyi kız biz geçtiğimiz temmuzda evlendik daha bu ayın 5ine 10ay olacak :)
tarafından
Hadi ya çok yeni masaalah biz de 4 sene ama 9ay yanyana kaldık    sonuçta  utanma öle şeylere bn de çok utanirdim eşimle ama sezeryan da hiç utanmadım  kolay değil di sezeryan bnm narkoz çok aldm bir de kesen büyüktü suyum fazlaydı ilk beş gün çok sıkıntı yaşadım ama sonra hemen kendime geldim
tarafından
Benim de zor oldu canm haklısın utanılacak bı şeyi yok aslinda
tarafından
Aynn  canm
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Eve gelince kalkıyorum wc ye gitmeye calısıyorum 2 büklüm eşim ve görümcem kahkaha atarak oturuyorlar içeride biri de kalkıp tutup kolumdan götürmedi ya asıl rezillik oydu
(5,492 puan) tarafından
Ne halt etmeye gelmiş görümcen yardım etmeyecekse. Pis insafsızlar. Bak benim bile sinirim bozuldu
(10,972 puan) tarafından
Neyse bak sinirim kalktı gene
0 oy
tarafından
Ayni sekilde bnde annem varken açık gezmistim yara olmustu göğsüm bide annem banyo ettirmisti bni sezeryan olmustum her yerimi görmüştü ondan çok utanmistim
(5,492 puan) tarafından
Annemden değil de kardeşinden utandım ben
0 oy
(208 puan) tarafından
Sezeryandan erkek hemşirelerden cok utanmştım ya
(5,492 puan) tarafından
Bana erkek doktor gelmişti bebek eşi çıkmayınca
0 oy
tarafından
Ben dogumdan sonra 2 ay esimin atletleri ve pijamalariyla gezdim evde hic birsey ustume olmuyordu ve terliyordum evde annem esim ve erkek kardesim vardi dusundukce hala utanmiyorum. Ben anneyim bebegimin iyi olmasi benim iyi olmama bagli o yuzden ne utancam 
(5,492 puan) tarafından
Aynen öyle, o zaman utanmak gelmiyo insanın aklına
0 oy
(940 puan) tarafından
Benim memem yara olmuştu hiçbirşey giymiyordum öyle geziyordum bide gözüme girecek kadar büyümüştü:)))) rezillik 
(5,492 puan) tarafından
Aynen öyle ben ocakta doğurdum,  eğer yazın doğursaydım kesin üstüme bişey gitmezdim
(940 puan) tarafından
Haziran 26 doğurdum:)
0 oy
(3,552 puan) tarafından

Ya benim doğumum uzun sürdü normal doğum bu arada. Hastaneye yatistan 17 saat sonra oldu. Son 10 saat aralıksız suni sancı aldım. Sonlara doğru çok çok kötüydüm zaten sürekli acilmaya bakiyorlardi. Her baktıklarında da kanama oluyodu yatak yorgan ustum basım batıyordu. Annem kız kardeşim eşim yanımdaydı ama ben annemden falan utandigim için üstünü başımı hep eşim temizledi sonradan düşündükçe utanıyorum. Birde doğumdan sonra odaya geldim kız kardeşim yıkadı belden aşağımi falan güzelce temizledi beni giydirdi ondan da utandim :ermm:

0 oy
tarafından
Daha doğmadı ama geçen eşimin arabasına isedim yazık adamda burada bişey kokuyor diyip durdu söyledim sonra sildik orayı sürekli dalga geçiyor şimdi :D
0 oy
(774 puan) tarafından
Kız doğumdan sonra değilde doğumda bana lavman yapmadılar araştırma hastanesinde doğurdum 15 kişi doğumunu izlerken ben büyük tuvaletimi yaptım ıkınırken hiç o kadar utandığımı hatırlamıyorum :) 
0 oy
tarafından
Yaa ben 2 dogum yapmistim oyle birsey olmadi 3. Dogumu kzelde yapicam dedim geldiler odaya lavman yapicaz dediler izin vermedim mecbur dediler ben kabız olan biriyim irsi bizde Allahim surekli ısınmam geldikçe altıma yapiyorum nasil ağlıyorum bebek gelcek altıma yaocam diye ikinmiyorum ebe cok kizdi qma boyke birsey ne gordum ne duydum diyo biz alışığız ama benim kendimden bile midem kalmıyordu cok zor oldu dogumum cok ama cok uyanmıştım qrtik hal kalmamıştı baygınlık gecirdim ebe karnima bastıra bastıra dogumumu yaptirdi 
0 oy
(121 puan) tarafından
Ben kaynanam göldeydim o kadar kötüydüm ki afedersiniz altima kacirmistim kalkamiyodum
0 oy
(791 puan) tarafından
Yok. Canm ne utancan Canm eşin sonuçta helalin annen seni doğuran bşy olmz ama edep sen ne güzelsn

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 362 göst.
13 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,116 göst.
0 oy
12 cevap 1,015 göst.
24 Ocak 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 626 göst.
8 Aralık 2020 Diğer kategorisinde yildizmavim (980 puan) tarafından soruldu