0 oy
841 göst.
Diğer kategorisinde (5,491 puan) tarafından
Benim göğüs uçlarım yaraydı, çok canım yanıyoru. İlk zamanlar ikisini de açardım bi süre, o acıyla hiç utanma düşünmemiştim. Annem eşim ve kız kardeşim vardı. Şimdi düşündükçe utanıyorum

35 Cevaplar

0 oy
tarafından
ayniyiz kiz :D gerci ben simdide utanmiyorum amaaannn :D utanan bakmasn :))
(5,491 puan) tarafından
Eşim kızıyodu kapatsama diye. Aynen öyle
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cnm emzirememistm mememi tutmamisti gögüslerm taş kesilmisti kaynanam sicak suyla ovmustu cok utanmistm
(5,491 puan) tarafından
Ne olacak kız sakinki kadın sonuçta
tarafından
Kiz olsn hic kendimi o kadae kotu hissetmemistm :))
0 oy
tarafından
Göğsümden süt dolup taşmıştı hep kıyafetim yamyaştı çocukta az emiyor hemen doyuyordu, kayınbabada karşıma geçmiş oturuyor Ne gaz çıkarabiliyorum ne üstümü değişebiliyorum
tarafından
Kiz senin bu kayinbabandan cektigin nedir:)))
(5,491 puan) tarafından
Ay benim de öyle olurdu üstüm hep ıslanırdı. Ama ayıp etmiş oda canım, lohusanın karşısına oturulur mu ayıp yani
tarafından
Heee hastanede bile doğumdan çıkalı 1 saat olmuş gaz geliyor yapamıyorum kayınbaba var, sanki beni kaçıracaklar kız :D çok çektim çok
0 oy
(2,579 puan) tarafından
Ayy çok utanırım şimdi de belden uyuşuk olduğum için farketmeden sesli gaz cikariyordum bilmeden sesin nerden geldigini bilmiyordum annemde caktirmiyordu sonradan söyledi çok utandım ayyyyy
(5,491 puan) tarafından
Ay kıyamam ya
(2,579 puan) tarafından
Çok utandım ayyy
0 oy
tarafından
Benim utanma değil de insanın eline bakmak acizlik yaşadım sezeryandan sonra yani insan olmadan elbise giremiyorsun dik yürüyemiyorsun Banyo bile edemiyorsun insansız Bir de benim 3 Sezer yanımda çok ağır geçti düzelmem Çok uzun bir süre aldı halen daha 7 aydır halen daha toparlanmış değilim ama şükür bu halime yine kendim iyiyim ama çırılçıplak durmak sezeryandan sonra beni en çok utandıran eşimin beni giydirmesi ben utandırdı açıkçası
(5,491 puan) tarafından
Eşin sonuçta tatlım ne olacak
tarafından
O anlık durumda deri simsiyah oluyo utaniyo insan
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Yaa o bende de vardi esim diyodu show mu yapiyon :D annemde dedi kiz yeni dogum yapti kimse yok bi sey olmaz rahat etsin falan. 

En utandigim an: esim wcye götürdü iste klozete oturdum isedim yarisi yere gitti esimde goturmek ivinybekkiyo kapinin orda evimizdeyiz zaten sonra dedim disari da gitti ama oyle utandim ki o da bi sey olmaz ben silerim demisti. Sanırım o an aşkı hissettim, sezeryan olmuştum bu arada. Ay aklıma geldikce utaniyom hala
(264 puan) tarafından
merhametliymis Eniste maşallah
(7,791 puan) tarafından
Yaaa başta çektirdiklerine saysin iste bszen mukemmel bazen de cope atsan alan olmaz degisik biri :) yani sezeryan da bi sure kendin kalkamiyosun ya wc gitcem diye kaldirirdim of puf derdi cok utanirdim ah derdim rabbim kimseye muhtac etmesin. Ama Allah razı olsun genel olarak iyiydi yani :)
0 oy
(10,234 puan) tarafından
Benim de hep açıktı gece boyu krem sürer açardım öyle geçti. Benim kendimi en rezil hissettiğim an eşim lavaboya götürdü ertesi gün beni annemler bebeğe bakarken hasta bezine yardım etti lavaboda gaz çıkardım sezeryan idim özür dilerim dedim eşime o halimle :') ay bak üzüldüm kendime ya. Eşim saçmalama hayatım sevin bak diyor tabi o ara ama ama işte... 
(5,491 puan) tarafından
Ay sezaryen ne zormuş, okuyunca anladım
(10,234 puan) tarafından
Kız yok ertesi gün kalktım ayağa ben açıkçası zor değildi ama daha olalı 6 saat olmuştu haliyle o an yardım lazımdı. Korkmasın kuşum gözün
0 oy
tarafından
Hastaneden çıktık eve geldik banyo yapıcam görümcem su tutmuştu saçımı yıkamışti sezeryanliydım. Şimdiki aklım olsa ya eşim yada tek başıma yıkanırdım
(5,491 puan) tarafından
İnsan o zaman düşünemiyo cidden
tarafından
Aynen öyle
0 oy
tarafından
Ben emziriyorken temizlikcinin pat diye odaya girip eşimle tartışması eşim müsade et de potarlnsin dedi adam biz neler goruyoz karinimi yedik dedi eşim kovdu odadan vallahi terbiyesiz diye 
(7,791 puan) tarafından
Bide erkek miydi bunu diyen.
Kadin olsa neyse.. tovbe yarabbi
(5,491 puan) tarafından
Maynak adam, hastanenin salaklığı gülüm, kadın doğuma erkek hademe konur mu
tarafından
Erkekti ya pat diye girdi düğmelerim acikti eşim çok kızdı
(7,791 puan) tarafından
Doktorum erkekti o bile gelse utaniyodum bn ki hademe daha kötu
tarafından
Ya insan bı kapı çalmaz mi iki tiklat dimi çok utandım ya yazmam vardı göğüslerr açık bebek emsin diye uğraşıyoruz sıkıntı içindeyim pat diye girdi deli olduk bide görüyor konuşma ya devam ediyor çıkmıyor ki elimde kolumda çocuk öle kaldım nasıl kapatcam bilemedin
0 oy
(264 puan) tarafından
doğumdan sonra hemsire kanamayi muayene etmeye geldi canim o kadr yandi ki kolunu cimcikledim sonradan özür diledim tabi nstde suyum gelmişti kayınvalidemin gelip hasta bezini bağlaması doğumdan sonra servise cikardiklari zaman üstümü giydirmesi cok utanmistim allah razi olsun ondan simdi oğlumu bekliyorum 
(5,491 puan) tarafından
Ya ne iyiymiş., Benimki yaparmıydı bilmiyorum
(264 puan) tarafından
yapardi ya neden yapmasın ki insan.muhtac oluyor o durumdw
0 oy
(3,527 puan) tarafından

Sezeryan olmuştum afedersin çişimin geldiğini anlamıyordum çok sıkışınca hissediyordum yataktan kalkıp lavobaya gidene kadar kaçırdım :blush: eşimin yengesi ve eşim vardı yerin dibine girmiştim, birde eğilip eşofmanımı giyinemiyorum diye eşim değiştirmişti ayyy☺️:wassat:

(5,491 puan) tarafından
Eşin sonuçta tatlım ne olacak
(3,527 puan) tarafından
Öyle tabide ne bileyim bi tuhaf hissetmiştim
0 oy
tarafından
Sezeryan sonrası doktorun tüm ykinlarimin içinde gelip gazın çıktımı demesi ve benm çıktı demem hepsinn bana bakmasi kaynm kaynanam annem babam kaynbabam eltim hepsi var amelyat snrai hepsi yanımdaydı ve benim evet uaptm demem onlarn yannda yaptgm anlamına geliyodu o bakislari unutamiom reziillk yaa
(5,491 puan) tarafından
Ne var canım normal bişey bu. O kadar kişi ne yapamaya geldi hastaneye, asıl onlar utanmalıydı
tarafından
bacim onlar yanına doluşmuş utanmamış sen niye utaniyon
0 oy
tarafından
Doğum dan çıktım odada 15 kişi var çocuk geldi emzircem kimsenin çıkamaya niyeti yoktu en sonunda sinirlendim çıkın da çocuğumu emzirim oda küçük zaten nefessiz kaldım dedim
(5,491 puan) tarafından
Onların ayıbı, sanki hiç mi bebek görmediler
tarafından
Erkek bile vardı ya gehde sonta takılı acelesi ney ertesi gün cikacam daha eve duyan gelmiş
0 oy
(91 puan) tarafından

7 gün oldu doğum yapalı henüz rezil bir anım olmadı :)

(5,491 puan) tarafından
Olmaz da inşallah canım
(91 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından
Narkozlu halimle esimyanimda hala esimi ve oğlumu sormam ameliyathane den odaya çıkana kadar hep onları tekrarladim
(5,491 puan) tarafından
Nasıl yer ettiyse artık aklında
tarafından
Bnm doğumum çok zor du birde çok fazla narkoz aldım üç defa iğne belden yedim uyuşma olmadı en son bni genel yaptılar
0 oy
(2,034 puan) tarafından
Okumaya geldim doğum yapmadim henüz:) 37+5
(5,491 puan) tarafından
Hoşgeldiniz canım
0 oy
tarafından
Benim doğumdan sonra tuvaletimi tutamıyordum altıma kacirmistim annemlerde çok utanmistim
(5,491 puan) tarafından
Ya kötü olmuş
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Herkes yaşamıştır bu durumu sanırım :) beninkilerde çok kötü olmuştu ağlamadan emziremiyordum o derece kimse görmesin diye de yatak odama geçiyordum 2 dk. gecmeden bir bakiyordum kaynana elti görümce artık evde kim varsa hoop arkamdan gelmişler :( hayır yanımda olmanızı istesem zaten yanınızda emziririm niyaz kalkıp gideyim ki 
(5,491 puan) tarafından
Saygısızlar ya resmen
(2,039 puan) tarafından
Öyle canım insanın en fazla anlayışa ihtiyacı olduğu zaman halbuki
0 oy
tarafından
Benimde öyleydi ama ben sezeryan oldum kayinvalidemde kaldım 20 gün alaturkaydi wc si oturup kalkmamnerdeyse desteksiz imkansizdi eşim giriyordu içeri yardim ediyrodu eğilip kalkmama hep utanıyordum ama Allah ondan razı olsun çok yardımcı oluyordu bana 
(5,491 puan) tarafından
Ne güzel sevap kazanmış enişte
tarafından
Valla öyle hiç bi zaman yüzünü ekşiltmezdi başkası olsa o kadar yapmazdi kardeşim olsa ablam olsa bile eşim yoldaşım hastalıkta sağlıkta:)))
0 oy
(920 puan) tarafından
Basur olmuştum :(
(5,491 puan) tarafından
Bende aynı. Kabızlık bi türlü geçmemişti 2 aydam uzun sürmüştü

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 360 göst.
13 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,114 göst.
0 oy