0 oy
125 göst.
Diğer kategorisinde (802 puan) tarafından
Oglum 22 aylık yeni kardeşi doğdu ama bu birkaç gündür aşırı huy değiştirdi çok sesizlesti kendi içine kapandı oyun oynamıyor sadece dışarı çıkmak istiyor ben gerçekten ne yaoivam bilmiyirum istahida kesildi pek birşey yemiyor neden böyle yapıyor acaba 2 yaş sentomumu yoksa kardeşi doğdu önümü kıskanıyor ben ne yaoivam bana fikir verin kzilar onu öyle görünce çok üzülüyorum ne yaoivam bilmiyirum 

3 Cevaplar

0 oy
(15,719 puan) tarafından
Kiskaniyir ve ilginiz azaldı ise hisseder lutfenn ilgi gösterin kapanmasin için ebebehi sevdirn sevsin kardeş sevgisini anlatın zman geçirin beraber
(802 puan) tarafından
Canım sürekli onunla ilgileniyorum bebeklerde sadece altını açma ve emzirme dışında pek bebekle ilgilenmiyorum oglumla daha çok ilgileniyirum hatta kardeş diye sevdiriyorum kardeşini de çok seviyor elini öpüyor yüzünü öpüyor ama lanet yasak yüzünden evdeyiz haliyle çocukta sıkılıyor dışarı çıkmak istiyor sanırım içine kapanması ondan diye düşünüyorum
(15,719 puan) tarafından
Evet o bizde de var bubyuzden hala konusmuyiruz tam olarak çocuklu ortam dedi doktor ama nerde hani yasak laneti
(802 puan) tarafından
Benimkide öyle çok konuşmuyor evden biryere çıktığımız yokki en son nezmna parka gitti nezmn bir kalabalık ortamda oturdu yada yaşıtı çocuklarla oynadı inan hatırlamıyorum sürekli evdeyiz vallahi bende kafayı yiycem az kaldı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kıskançlık belirtisi. Çok normal. Başta böyle şeyler olur. Ona daha çok ilginizi gösterin. Yoksa kalıcı etkiler bırakabiliyor. Benim oğlan başta kekeme olmuştu kiskancliktan. Hala kıskanır ama eskisi gibi değil. Seninki daha çok küçük. Babası ekstra onla ilgilensin gelirken birşeyler alsın mutlu edin bebiki :)
(802 puan) tarafından
Evet canim bazen iyi kardeşini öpüyor seviyor bazende elini gözüne sokmaya çalışıyor elini ısırıyor fakn ah vallahi bunaldım ya
0 oy
(150 puan) tarafından
2 yaş sendromu cnn benimkide 23 aylık oldu  2. Gebeliğim  bunaldim hiç  surekli  ağlıyo  hiç bisey yemoyo  dışarı ciktimi ağlaya ağlaya eve geliyo biraz sabır gosrermelisn cnn bide her istediğini yapma 
(802 puan) tarafından
Ay canım Allah yardımcın olsun ama inan çocuk doğunca daha beter olur benimki öyle oldu aşırı huy değiştiriyor bir dakika iyi oynuyor bir dakika sonra ağlıyor birkaç saat sonra bakıyorum içine kapanıyor susuyor sinirlernince kardesine vurmaya çalışıyor çok tuhaf bir çocuk olamaya başladı resmen yeni ergen gibi ya

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 141 göst.
0 oy
7 cevap 132 göst.
9 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sibelhome (812 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 157 göst.
30 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 131 göst.
4 Mart 2023 Diğer kategorisinde Esila han (146 puan) tarafından soruldu

380,213 soru

11,383,397 cevap

34,884 kullanıcı

...