0 oy
775 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ilk torun olunca çok üstüne düşüyorlar ya hani bebeginizi birakmanizi istiyorlar mi bırakaniniz varmı ve ne zaman geri alıyorsunuz ve doğru birşey mi bu

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim kızım daha 3 aylık daha anne sütü alıyor ama 3. 4 yaş olsa bırakırdım herhalde bilemedim şimdi canım 
-Reklam-
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Benim kayınvalidemler Erdek'te oturuyorlar en İstanbul'da ilk çocuğumu 5 yaşındaydı geçen yıl 15 gün bıraktım bu senede geçen hafta gitti Bir haftadır orada daha küçük bırakmadım ikinci Çocuğumda şu an altı buçuk aylık annemle yakın olmama rağmen sadece bu akşam düğün var arkadaşımın 2 saat bırakacağım ilk defa
tarafından
bizde erdekte oturduk ben bed yasladindayken abimle sirayla babannemlerde kalirdik :)
(5,938 puan) tarafından
Yani daha küçük bırakılır aslında ama hani en fazla 2 saat 3 saat kalmak için 5 yaştan önce bırakma derim Evet Erdek çok güzel bir yer çok seviyorum yılda 3 kere gidiyorum kayınvalidemlerin yanına onlar da geliyorlar 3 hafta sonra gene gideceğiz Oğlumuzu almaya 10 gün kalacağız Ben de Babaannem de çok kalırdım 5 yaşından sonra her hafta sonu giderdim Ama yakın otururduk
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Dha cok kucuk saatlik bırakıyorum buyuyunce iki tarafada sikinti cikarmayan bi çocuk olursa birakirim tabi
0 oy
tarafından
Eğer bakacak durumdalarsa bırakırım kayinvalide rahatsız bakamıyor yoksa gönderirim ama annemden kalmıştı ben hastayım diye 1 güncük dayanamadım aldım çok özledim 3 senedir ilk kez ayrı uyuduk ama alışması iyi olur bir bakıma
0 oy
tarafından
Şu an çok küçük biraz büyüyünce belkii bırakırım belki bırakmam bilmiyorum su anlık ama ben dedemlerde kalıyordum 3 ay filan babamdan çok severim dedemi rahmetli
0 oy
tarafından
daha bebek ama birakmam twk ayri yerde otursa buyuyunce bırakabilirdim ama butun akrabalar ic ice gelen gideni bitmiyor gerek yok
0 oy
tarafından
Bir kere hastaneye giderken bıraktım oda gün içinde gidip gelene kadar başkada bırakmadım ben nerdeysem o orada ben uzun süreli bırakmaya karşıyım ne anneme ne de kayinvalideme bırakmam 
0 oy
tarafından
yo hiç birakmadim kızım 3yasini doldurdu hiç vermedik şimdi oğlum 3aylik sırf onu bırakamam diye aylardır dışarı çıkmıyorum severler falan ama herp gözümün onun de beraberken yani bırakmam 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Aynı şehirde değiliz olsaydik yatılı bırakmazdım heralde ama yakınsak gün içinde gidip gelebilirdi.
0 oy
tarafından
Suan oglum cok kucuk biraz daha büyüdüğünde mesela 5 6 yaşına geldiginde birakirim tabi oglum da isterse ama en fazla birkaç gün 
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Büyüse  5 6 yas bi kaç gün bile  birakmazdim.
0 oy
tarafından
Bn hic yatiya birakmadim gunluk 3 4 saatligine gider ama o kadar daha fazlasi olmamali bnce ne kendi anneme ne kayinvalideme bnden once babasi izin vermiyo zaten
0 oy
(1,449 puan) tarafından

3 yaş üzeri olunca bırakırım çok uzun süre olmamak şartı ile :ermm:

0 oy
(996 puan) tarafından
Asla ve asla burak kadın bırakmam da 

Dedesi ninesi dur belki benden iyi bakarlar ama için rahat etmez cocuklarimda kalmaz biri 4 yaşında biri 5 yaşında ve bebekken de bırakmadım şimdi oğlum olcak Allah izin verirse onuda bırakmam evinde yatağında yatsin çocuklarım biz altlı üstlü oturuyoruz yinede olmaz 
(446 puan) tarafından
Seninkiler sürekli görüyordur canm yatmaya gerek yokki
(996 puan) tarafından
Yooo ben yeni oturmaya başladım 2 senedir altlı üstlü oturuyoruz ondan önce sakaryada ve agrida oturuyordum onlarda istanbuldalardi
(446 puan) tarafından
Oralarda çok uzak canm nasl birakcan
0 oy
tarafından
Bikac saatligine yollayabilirim belki ama yatili asla birakmam . Benden ayri yerde yatmasina izin veremem icim rahat etmez
0 oy
(301 puan) tarafından
Bizimkilerde cok istiyo bunaliyrm bazen ilgilerinden gına geldi onlar oyle yaptkca benim gidesm gelmiyo  birakmiyrm ben 
0 oy
(290 puan) tarafından
Bizim eşimle bi huyumuz vardır; ne eşim olmadan ben bi yere giderim, ne de eşim ben olmadan bir yere gider. Buna ailelerimiz de dahil. Çocuğumuzu da yanımızdan ayırmayız. Bir yere gidilecekse ya da kalınılacaksa hep beraber gider, hep birlikte kalırız. Mesela ben kayınvalidemgilde kalmak istedim, şuan oradayız, eşim de buradan gidip geliyor işe. 
0 oy
(638 puan) tarafından
Kendi anne babana bırakır mısın peki? Kaynana ve dede biraz garip olmuş. Kaynana lafı oldukça basit zaten. Benim hamileliğim henüz çok yeni, kayınvalidemle de birlikte oturuyoruz. Çalışan anneyim, çalışan kayınvalidem var. Annem çok uzak. Ben görevimi bırakamam. Kayınvalidem emeklilik isteyip torununa bakacak tabiki. Ama gün boyu bebeğimle ilgilenirken de ben keyfi bi yere gidersem bırakmam. Alırım oğluşumu giderim. 
0 oy
(1,310 puan) tarafından

Belli bi yasdan sonra neden olmasin iki taraf icinde iyi olur

0 oy
(348 puan) tarafından
Bebek mi yoksa cocuk mu cnku bebekler annelerine muhtaclar dedeye babanneye degil buyuk oglum 6 yasinda seneye yaz tatilinde ben kendim göndermek istiyorum koye yaz tatili orda gecirsin ama guvenemiyirum bile yani 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 245 göst.
7 Aralık 2023 Aile kategorisinde Miniminnaķ (2,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 330 göst.
28 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 502 göst.
0 oy
25 cevap 298 göst.
16 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Aslı saray (364 puan) tarafından soruldu